Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Przebudowa Mourner's Corner

<< < (2/7) > >>

Fallen Drapery:
my¶lê, ¿e napisa³em i wyja¶ni³em wszystko wystarczaj±co jasno. A ¿e kto¶ ma problemy ze zrozumieniem...no có¿.
Zablokowanie dodawania tematów przez wszystkich na g³ównych tablicach ma jak najbardziej sens, bo wprowadza porz±dek w topicach, i czêsto bywa³o tak, ¿e dana osoba natychmiast po zarejestrowaniu siê, tworzy³a topik, który najczê¶ciej juz istnia³, ale dana osoba o tym nie wiedzia³a, bo nie zadawa³a sobie trudu, ¿eby to sprawdziæ.
Temat po¶wiêcony urodzinom by³, a jak¿e, by³o tez mnóstwo innych, chujowych, g³upich i interesuj±cych wy³±cznie autora danego w±tku tematów. Cel powstania tego forum jest prosty - dyskusja o wydawnictwach Opeth, oraz kapel pokrewnych. Nie interesuje mnie to, ¿e kto¶ ma akurat urodziny, albo lubi nale¶niki. Poszli na inne fora z takimi rewelacjami, bo nie chce mi siê marnowaæ czasu na takie bzdury.

nosferato:
hmmmmm
to ja to jeszcze raz przeczytam...

Fallen Drapery:
Aha Minder - zmieñ alias opethbb.prv.pl, zeby wskazywal na to aktualne forum, bo wciaz wskazuje na stare chyba...

Kas:
no, kto¶ tu proponuje drakoñskie reformy  :roll:  ale nie powiem, ¿eby to by³o g³upie, bo np. po³owa moich postów chocia¿by jest od rzeczy (ale ja o nale¶nikach nic nie pisa³am  :| ) no, a na innych forach te¿ jestem, ju¿ mi siê nie chce pisaæ nawet

minder:
Aktualnie walczê z konfiguracj± netu, wiêc jakiekolwiek zmiany... pó¼niej :?

Obecnie mamy jedn± stronê medalu - prawie nieograniczon± samowolkê. Fallen zaproponowa³ drug± stronê medalu: trzymanie forum w cuglach. Czekam na propozycje po¶rednie.

Gdy jednak patrz± na w±tki... jest chyba z piêæ traktuj±cych o geniuszu Orchid, kolejne o Morningrise itd. Chyba faktycznie lepiej by³oby zamkn±æ dyskusje na temat albumów w konkretnych w±tkach. Co by¶my tam jednak mogli przeczytaæ? Orchid :arrow: "Zajebisty album, mrok, surowo¶æ itd" "Zgadzam siê z przedmówc±, zajebioza" "Gupi jeste¶cie obaj, BWP urywa dupê i jest najlepsiejszy" etc. etc.

Póki co, jak wcze¶niej wspomnia³em, zmian nie bêdzie. Przygotowaujê siê psychicznie do otwarcia opethowego portalu - do tego bli¿ej nieokre¶lonego czasu czekam na propozycje restrukturyzacji forum, jak równie¿ propozycje budowy portalu. Mówiê od razu: mnie osobi¶cie odpowiada obecny podzia³ forum, ale jednocze¶nie jestem sk³onny wdro¿yæ przynajmniej czê¶æ pomys³u Fallen. Je¶li portal ruszy, to bêdzie nowe forum z now± formu³±, a obecne pójdzie do archiwum. Kropka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version