Opeth > Biografia

Martin Axenrot nie jest ju¿ perkusist± Opeth

(1/2) > >>

Luksor:
Martin Axenrot nie jest ju¿ perkusist± Opeth :(

blackmailer:
Szkoda, bardzo niespodziewana wiadomo¶æ, w dzieñ rozpoczêcia trasy... Ciekawy jestem o co posz³o, mam jakie¶ domys³y... szkoda wielka tak czy siak. Mam nadziejê, ¿e na sta³e zast±pi go Gene Hoglan, fenomenalny bêbniarz, bo niestety na Lopeza szans raczej nie ma ¿adnych :( Decyzjê Mike'a szanujê i jako¶ prze³ykam, on jednak wie co jest najlepsze dla tego zespo³u :D

cygnus74:
Bardzo odpowiada³o mi jazzowe zaciêcie w jego partiach. Naprawdê du¿a strata dla zespo³u.

Voice:

--- Quote from: blackmailer on 2021-11-17, 12:14:12 --- Mam nadziejê, ¿e na sta³e zast±pi go Gene Hoglan, fenomenalny bêbniarz,

--- End quote ---

To ze jest fenomenalny, to oczywiscie prawda, ale pasowalby do obecnego Opeth jak piesc do nosa. Pomijajac juz fakt, ze chyba dosc mocno jest zarobiony w Testamencie i nie sadze, zeby te fuche dla retro-progowego grania rzucil.


A co do odejscia Axe'a, to obstawiam dwa scenariusze - albo dla mu sie we znaki autorytatywny charakter Mike'a, albo jednak po latach grania tego, co Opeth ostatnio gra, zapragnal wrocic do korzeni i dolozyc do pieca.

blackmailer:
No ale przecie¿ ci±gle udziela siê w Bloodbath, chyba, ¿e o czym¶ nie wiem?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version