Author Topic: Dlaczego nie lubiê Noela Gallaghera  (Read 2239 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Dlaczego nie lubiê Noela Gallaghera
« on: 2007-05-03, 13:00:10 »
Ostatnio dosta³am kilka maili od uzytkowników tego Forum z pytaniem, dlaczego ja tak bardzo nie lubiê Oasis i braci Gallagher. Odpowiadam:

1. Noel Gallagher jest pyszny, bezczelny i zbyt pewny siebie. Mozna nawet powiedziec ze jest zarozumia³y.
2. Uwa¿a siê za Boga brytyjskiego rocka, a to nalepszy przyk³ad jego pychy i zarozumialstwa.
3. Gdyby mia³ honor to da³by juz sobie spokój z nagrywaniem p³yt i doszed³by wraz z zespo³em na "emeryturê". Bo co on chce jeszcze udowodniæ sobie i fanom?
4. Niecierpi Arctic Monkeys. Przy ka¿dej mozliwej okazji obraza wokalistê Alexa Turnera i cz³onków zespo³u i ogólnie uwa¿a ich za gówniarzy, którzy próbuj± odebraæ Oasis status najlepszego brytyjskiego zespo³u. Zreszt± Ma³py JU¯ odebra³y  Oasis ten status.
5. Nie moze wytrzymac z zazdro¶ci, ¿e to AM s± teraz na ustach wszystkich brytyjczyków i na ok³adkach wszystkich gazet a nie Oasis.
6. Jada obiadki u królowej i premiera. Mam o  takim czym¶ po prostu z³e, negatywne zdanie.
7. W wywiadzie dla BBC Radio1 mowi³ kpi±co: "Ale kto to s± Arctic Monkeys? Ja nie zaprz±tam sobie g³owy maluczkimi". Tyle ze te kruszynki sprzeda³y w miesi±c tyle swojej p³yty co on ostatniej p³yty Oasis w rok...

Dlatego uwa¿am, ¿e Noel i Oasis are f*****g s**t!


Kas: "nie" z czasownikami pisze sie oddzielnie
« Last Edit: 2007-05-03, 14:15:19 by Kasandra »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Dlaczego nie lubiê Noela Gallaghera
« Reply #1 on: 2007-05-03, 14:17:04 »
:roll:

nie jestem cyniczna

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Dlaczego nie lubiê Noela Gallaghera
« Reply #2 on: 2007-05-03, 20:00:33 »
Lol, co to w ogóle ma byæ za temat? Je¶li chcia³a¶ siê po prostu wyt³umaczyæ ze swoich pogl±dów, trzeba by³o odpowiedzieæ na maile, które rzekomo dosta³a¶. A je¶li chcia³a¶ siê dowiedzieæ co inni forumowicze s±dz± na ten temat, sprowokowaæ ludzi do dyskusji (bo po to w³a¶nie zak³ada siê na forach dyskusynych nowe tematy - niespodzianka!), trzeba by³o sformu³owaæ swoj± wypowied¼ inaczej. Zamykam.

 

lofty-success