Author Topic: Czy teledyski zniszczy³y muzykê?  (Read 8842 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Czy teledyski zniszczy³y muzykê?
« Reply #15 on: 2007-02-02, 16:02:04 »
Nectar is about nightmares, can you believe?'[/i]
 :mrgreen:
Oj to jest ju¿ szczegó³ interpretacyjny, ale tekst Nectar ma wiêcej wspólnego z mi³o¶ci± ni¿ z szatanem, a taki przyk³ad by³ mi potrzebny ;] Dobra, koniec offtopa :P

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Czy teledyski zniszczy³y muzykê?
« Reply #16 on: 2007-02-04, 01:32:15 »
M³a problemu praktycznie nie widzi. TV nie ogl±dam, co za tym idzie: klipów równie¿ nie ogl±dam ;] Jako¶ do szczê¶cia potrzebne mi siê s±. Muzyka jest do s³uchania/potañczenia/poprawienia nastroju - nie do patrzenia :roll:

Wyznajê tê sam± zasadê. Choæ teledysk do Glósóli by Sigur Rós jest tak absolutnie kochany i oddaj±cy klimat utworu... fajnie jest czasem co¶ takiego obejrzeæ.
A tak to MTV i Vivê olewam sikiem prostym. Masakra i tandeta.
BTW ostatnio by³am sobie poogl±daæ odtwarzacze mp3 i nagle s³yszê dziewczynkê, która ogl±da³a obok mnie jaki¶ taki inny odtwarzacz... "To jest zajebiste, to mi siê zajebi¶cie podoba to teraz wszyscy w teledyskach maj±... 50Cent mia³... to mi siê tak zajebi¶cie podoba." Zastanawia³am siê któr± koñczyn± jej przywaliæ ¿eby zatrzês³o muskiem.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czy teledyski zniszczy³y muzykê?
« Reply #17 on: 2007-02-04, 10:10:33 »
Quote
Choæ teledysk do Glósóli by Sigur Rós jest tak absolutnie kochany i oddaj±cy klimat utworu... fajnie jest czasem co¶ takiego obejrzeæ.

Teledysk do "Viðrar vel til loftárása" te¿ jest ca³kiem niez³y, ale to nie to co teledysk do "Glósóli" ;]

A teledyski Toola? Muzyka ¶wietna, teledysk - idealne dope³nienie. U nich to w³a¶ciwie ³±czy siê w jedno.

Luna

  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ~milk addict~
    • [Blackstone] Mroczna Mg³a
Odp: Czy teledyski zniszczy³y muzykê?
« Reply #18 on: 2007-02-07, 15:19:47 »
Imo, wszystko zale¿y od tego czy klip pasuje do kawa³ka (np. Moonspell - "Luna" <3) i oczywi¶cie od tego, co komu siê podoba ;)
Tak jak ju¿ kto¶ wspomnia³, teledysk powinien oddawaæ klimat utworu.
Klip nie wp³ynie na to, ¿e muzyka przestanie nam siê podobaæ... Jedynie to jak j± odbieramy mo¿e siê jako¶ zmieniæ.
Ja teledysków raczej nie ogl±dam - je¶li ju¿ to tylko na necie, gdy kto¶ mi co¶ poleci.
"Nie ma w przyrodzie namiêtno¶ci równie demonicznej jak ta, która rozpala cz³owieka, gdy ten stoi na skraju otch³ani, zastanawiaj±c siê, czy siê w ni± nie rzuciæ..."

 

lofty-success