Dzia³ ogólnomuzyczny > Bloodbath

Bêdzie nowa p³yta!

<< < (17/17)

minder:

--- Quote from: Szponek on 2008-12-20, 22:54:11 ---Powrót za mikrofon Pana i Władcy i (niestety:( ) odejście Dan Swano (z którym odeszła cała, moim zdaniem melodyjność)
--- End quote ---
A tam... Jestem przekonany, że w wywiadach Mike będzie się przechwalał, że na poprzednich albumach to i tak wszystko były jego kompozycje, tylko Dan je potem lekko przerabiał :roll: ;)

deluminathor:

--- Quote from: metjar on 2008-12-20, 23:15:53 ---
--- Quote from: Szponek on 2008-12-20, 22:54:11 ---Całość na pierwsze odsłuchanie może wydawać się prostą sieczką, jednak już podczas 2 i następnych odsłuchów wychodzą wszystkie smaczki, charakterystyczne zagrania poszczególnych muzyków, a znakomity growl Akerfeldta dodaje klimatu temu wydawnictwu. Jak pisałem wcześniej, jest to dla mnie Death metal roku 2008.

--- End quote ---

Miałem to samo. Najpierw myśl. Jednak to nie jest to co poprzednio, ale potem z każdym następnym przesłuchaniem muzyka zaczęła mnie porywać. I teraz stoi na równi z poprzednimi longplay'ami.

--- End quote ---
+1
Z tym, że do tej pory nie podoba mi się sam początek płyty. Jakiś taki... nijaki mi się wydaje. Ale wystarczy przeczekać te ~30 sekund i już jest pysznokrwiście :]

Luksor:

"Grand Morbid Funeral" zostanie opublikowana 17 listopada tego roku nak³adem Peaceville

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[*] Poprzednia strona

Go to full version