Author Topic: europejska setlista  (Read 6724 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
europejska setlista
« on: 2005-09-08, 15:05:25 »
Taki set zagrali wczoraj w Manchesterze, jak i przedwczoraj w Birmingham, zanosi siê , ¿e bêdzie domy¶lny dla ca³ej trasy wrze¶niowej...(¼ród³o - ultimate metal opeth forum)

Deliverance
The Baying of the Hounds
When
In My Time Of Need
To Rid The Disease
The Drapery Falls
The Grand Conjuration
Face Of Melinda
Blackwater Park

---

Demon Of The Fall

Je¶li chodzi o mnie, zamieni³bym The Baying oraz TGC na GOP i Beneath z GR. Dwa kawa³ki z Damnation to przesada, wystarczy³by jeden :-) (prawda Minder heh...?), Drapery jest nieco ograne, postawi³bym na The Funeral Portrait. Deliverance, When, Face of Melinda czy monumentalny BWP to niew±tpliwe hity tej setlisty , nie wspominaj±c o Demon, który ZAWSZE musi siê pojawiæ.
True Pagan Winter Crew

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Re: europejska setlista
« Reply #1 on: 2005-09-08, 22:45:04 »
Quote from: benighted
Je¶li chodzi o mnie, zamieni³bym The Baying oraz TGC na GOP i Beneath z GR.

dokladnie tak samo zrobilbym  :D
Quote from: benighted
Drapery jest nieco ograne, postawi³bym na The Funeral Portrait.nie wspominaj±c o Demon, który ZAWSZE musi siê pojawiæ.

mi sie wydaje,ze tak jak Demon tak i Drapery musi byc zawsze  :)  zdecydowanie brakuje mi tu Godhead's Lament,ale i tak dalbym wiele,aby mogli u nas w koncu zagrac choc polowe tej setlisty  :roll:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Re: europejska setlista
« Reply #2 on: 2005-09-09, 10:18:13 »
Quote from: benighted
Je¶li chodzi o mnie, zamieni³bym The Baying oraz TGC na GOP i Beneath z GR. Dwa kawa³ki z Damnation to przesada, wystarczy³by jeden :-) (prawda Minder heh...?), Drapery jest nieco ograne, postawi³bym na The Funeral Portrait. Deliverance, When, Face of Melinda czy monumentalny BWP to niew±tpliwe hity tej setlisty , nie wspominaj±c o Demon, który ZAWSZE musi siê pojawiæ.

Tak¿e wola³bym na ¿ywo pos³uchaæ GoP i BtM.
Natomiast Drapery to ju¿ klasyk i nie wyobra¿am sobie bez niego koncertu.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Baatezu

  • Posts: 32
  • Karma: +0/-0
europejska setlista
« Reply #3 on: 2005-09-09, 11:45:59 »
Rzeczywi¶cie dziwi brak "Ghost of Perdition" oraz obecno¶æ 2 utworów z "Damnation". Zamiast "In my time of need" i "To Rid The Disease" wola³bym us³yszeæ "To Bid You Farewell"  :roll: Ale z drugiej strony, gdyby taka setlista zosta³a zagrana na koncercie w Polsce by³bym wniebowziêty ;) :roll:
"We walked into the night. Am I to bid you farewell?"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
europejska setlista
« Reply #4 on: 2005-09-09, 15:45:24 »
Z "Damnation" mogli wybraæ Closure - ten kawa³ek jest typowo koncertowy - szczególnie koñcówka.
True Pagan Winter Crew

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
europejska setlista
« Reply #5 on: 2005-09-10, 10:21:49 »
Je¿eli chodzi o Damnation to wola³bym Windowpane, mogli te¿ zagrac co¶ z Orchid lub Morningrise (np Advent).

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
europejska setlista
« Reply #6 on: 2005-09-10, 10:33:06 »
Quote from: Whodo
Je¿eli chodzi o Damnation to wola³bym Windowpane, mogli te¿ zagrac co¶ z Orchid lub Morningrise (np Advent).

a mnie akurat podoba sie ze graja In My Time Of Need bo to moj ulubiony kawalek z Damnation  :twisted:
ale tak jak mowisz,z Orchid albo chociaz Morningrise powinni cos grac bo to przeciez genialne albumy z wieloma doskonalymi utworami,ale odnosze wrazenie ze Mikael nie do konca jest z nich zadowolony  :|

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
europejska setlista
« Reply #7 on: 2005-09-10, 15:51:07 »
Quote from: masster

z Orchid albo chociaz Morningrise powinni cos grac bo to przeciez genialne albumy z wieloma doskonalymi utworami,ale odnosze wrazenie ze Mikael nie do konca jest z nich zadowolony  :|


Nie wa¿ne ¿e Mikael nie jest z nich zadowolony, wa¿ne ¿e ja jestem :wink:  (o Morningrise moja mi³o¶ci  :D )

roibeard

  • Posts: 120
  • Karma: +0/-0
europejska setlista
« Reply #8 on: 2005-09-10, 16:25:00 »
dla mnie jest to setlista prawie idealna :) prawie, bo rzeczywi¶cie wystarczy³by jeden kawa³ek z Damnation. W jego miejscu chêtnie widzia³bym co¶ z SL lub MAYH. Cieszy mnie obecno¶æ mojego ulubionego When.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
europejska setlista
« Reply #9 on: 2005-09-10, 18:10:56 »
O tak, When jest ¶wietne - mam nadziejê, ¿e mimo wszystko za³apiê siê na koncert z tej trasy. Albo przynajmniej na bootlega :roll:
True Pagan Winter Crew