Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 187614 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #285 on: 2007-01-25, 16:31:18 »
W imieniu "starej wiary" witam serdecznie :D A do pozostałych i przyszłych świeżynków - właśnie tak się powinno przedstawiać :)
True Pagan Winter Crew

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #286 on: 2007-01-25, 17:21:46 »
Witaj na forum Luna :mrgreen:

W imieniu "starej wiary" witam serdecznie :D A do pozosta³ych i przysz³ych ¶wie¿ynków - w³a¶nie tak siê powinno przedstawiaæ :)
czyli ka¿dy ma padaæ do stóp? :P


Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #287 on: 2007-01-25, 20:21:09 »
Ekipa psychicznych moderatorów wita jak najserdeczniej. :D
[under construction]

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #288 on: 2007-01-25, 21:10:11 »
     Witam,
 Nie wiem, jak to siê sta³o, ¿e przeoczy³em ten temat, no ale có¿ :mrgreen:.

 "Prawdziwie" mam na imiê Kacper :mrgreen:. Mam 14 lat (rocznikowo :P). Od dziecka interesujê siê muzyk±. We wcze¶niejszych latach ¿ycia ¶piewa³em :D. Aktualnie uczêszczam do szko³y muzycznej, od klasy perkusyjnej. Oprócz perksuji grywam te¿ na fortepianie - potrzebne mi to do nauki na ksylofonie :P.
  Poza tym moimi zainteresowaniami s± historia, modelarstwo i figurkowe gry bitewne :lol:. Co do ostatniego, wiem ¿e mo¿e to byæ uwa¿ane za "malowanie laleczek" czy "zabawê ludzikami", ale chodzi mi bardziej o historyczny wargaming... :)

  Rocka i Metalu s³ucham od 6 lat. Mój ulubiony zespó³ to przede wszystkim Opeth, ale lubiê te¿ Nile, Katatonie (nieodpowiednie wydaje mi siê pisanie "ê" :P), Amon Amarth, Pain of Salvation, Lacuna Coil, Satyricon, Pearl Jam, Enslaved. Oczywi¶cie tych zespo³ów jest wiele wiêcej, ale bezcelowe wydaje mi siê wypisywanie ich wszystkich.
 Lubiê te¿ muzykê Mozarta :mrgreen:.

 My¶lê, ¿e na tym forum s± ludzie, którzy nie traktuj± Opeth jako "jakiego¶ tam" Death Metalu, rze¼ni i 'ostrej jazdy' (Opeth taki nie jest...), ale doceniaj± klimat, artyzm... trudno okre¶liæ, nie jestem w stanie tego opisaæ...

 Mam nadziejê "wpasiæ" siê w to Forum mimo m³odego wieku i pokazaæ po sobie, ¿e nie jestem tak g³upi, jaki powinienem :mrgreen:.
  Serdecznie witam i pozdrawiam :)
         Kacper.
 

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #289 on: 2007-01-25, 23:25:36 »
S³usznie, witamy serdecznie. :)
[under construction]

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #290 on: 2007-01-26, 06:17:13 »
modelarstwo i figurkowe gry bitewne :lol:. Co do ostatniego, wiem ¿e mo¿e to byæ uwa¿ane za "malowanie laleczek" czy "zabawê ludzikami", ale chodzi mi bardziej o historyczny wargaming... :)
Swego czasu skleja³em my¶liwce i ¶mig³owce, a do teraz na pó³ce le¿y pud³o z figurkami do Warhammer 40K - Eldarowie. Nie ma siê czym przejmowaæ, masz hobby, masz pasjê, nie wa¿ne, co my¶l± inni.

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #291 on: 2007-01-26, 09:27:41 »
   Co do ostatniego, wiem ¿e mo¿e to byæ uwa¿ane za "malowanie laleczek" czy "zabawê ludzikami",

niech kto¶ spróbuje tak powiedzieæ, to go zabijê, pokrojê, spalê, sprofanujê i wrzucê do mrowiska ;)
btw jakich farb u¿ywasz? :mrgreen:

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #292 on: 2007-01-26, 10:39:31 »
No patrzcie. Ja skleja³em du¿o plastikowych modeli samolotów, pó¼niej przerzuci³em siê na kartonowe, bo trudniejsze to wiêksza frajda. Od kilku lat ju¿ nie sklejam nic, ale odczuwam te¿ gdzie¶ w g³êbi nieodpart± pokusê, ¿eby co¶ posklejaæ znów, wiêc mo¿e za jaki¶ czas na³óg powróci. :mrgreen:

A tak w ogóle to czo³em. ;)
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #293 on: 2007-01-26, 11:37:58 »
Hahaaha, mo¿na zrobiæ w±tek o sklejaniu modeli i malowaniu figurek :lol: takiego na pewno nigdy nie by³o :P kiedy¶ skleja³em jakie¶ samoloty, ale wtedy mia³em mo¿e z 8-10 lat. Potem w wieku 15 czy 16 lat zajara³em siê warhammerami, ale poczeka³em chwilê ¿eby zobaczyæ czy aby przypadkiem nie przejdzie mi po jakim¶ czasie. Na szczê¶cie przesz³o zanim zd±¿y³em kupiæ chocia¿ pêdzelek (nie to ¿ebym mia³ co¶ przeciwko kolekcjonowaniu tego typu rzeczy, ale jak dla mnie jest to niew±tpliwie droga zabawa).

Tak czy siak witaj na forum. Ostatnio przyby³o trochê ludzi, z czego chyba wszyscy siê ciesz± :mrgreen:

ps: heh, tak jakby kupowanie p³yt nie by³o drog± zabaw±

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #294 on: 2007-01-27, 21:03:43 »
Z racji ¿e jest to mój dziewiczy post na tym forum, wypada³oby zacz±c od s³ów powitania ;)

 To jaka jestem i tak z czasem wyjdzie w praniu.


s±dz±c po twojej stronce to fajna z ciebie dziewczyna... :)  ciekawe masz zainteresowania...
w ka¿dym razie ja równiez witam na forum :D
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kovar

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #295 on: 2007-01-31, 00:44:01 »
Witam!

Pomy¶la³em, ¿e pasowa³oby siê w koñcu przywitaæ. Niestety nie zrobi³em tego od razu po rejestracji, ani nawet w pierwszym po¶cie  :oops: - wstyd :/

Co¶ o mnie:
W³a¶ciwie to niezbyt lubiê mówiæ o sobie  :P tak¿e bêdzie, krótko ale mo¿e tre¶ciwie. Mam 21 lat, jestem dosyæ spokojnym, cichym i okropnie niezdecydowanym m³odzieñcem :).
Z Opeth zetkn±³em siê jakie¶ 5 lat temu, a bardziej ¶wiadomie zacz±³em s³uchaæ stosunkowo niedawno, bo oko³o 3-4 lata temu.

Mam nadziejê, ¿e zabawie tutaj d³u¿ej, nie bêdê siê specjalnie naprzykrza³ i czasem co¶ wartego uwagi skrobnê.  :)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich!

Nathaira

  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #296 on: 2007-02-04, 00:53:25 »
  Wiecie, co - chyba zahaczy³am o ma³y fall start - zamiast jak cz³owiek :D, oficjalnie siê przedstawiæ, to rozpoczê³am udzielanie siê na forum, tak w sumie incognito - mam nadziejê, ¿e nie skre¶la mnie to jako pocz±tkuj±cego uzytkownika forum ;).
  Ju¿ trochê wspomnia³am o sobie w pierwszym po¶cie (w±tek: Jakim kawa³kiem Opeth zaraziæ kogo¶ na dobre??), jednak nie zwalnia mnie to chyba z obowi±zku przedstawienia siê tutaj.
  No wiêc - zupe³nie banalnie - Ka¶ka, Wroc³aw... 17 lat... Zainteresowana Opeth zupe³nie od niedawna.W sumie nie wiedzieæ dlaczego, bo jak ju¿ pisa³am w pierwszym po¶cie, nigdy metal mnie nie urzeka³ (raczej klasyka rocka, punka, ska.. etc.. ). Wyja¶niam tê moj± niespodziewan± fascynacjê, ca³± magi±, o której mówicie wypowiadaj±c siê o Opeth na tym forum ;)...
  Pozdrawiam wszytskich i jeszcze raz "bry" wszytskim starym forumowiczom ;) (aaaale trema by³a :D, a¿ sobie r±bek u spódnicy "wymiêtoli³am" :D )
 

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #297 on: 2007-02-04, 00:58:24 »
 Â£adny nick :D. Witamy, a ja od siebie ¿yczê wytrwa³o¶ci w udzielaniu siê na forum ;).

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #298 on: 2007-02-04, 19:25:17 »
zamiast jak cz³owiek :D, oficjalnie siê przedstawiæ, to rozpoczê³am udzielanie siê na forum, tak w sumie incognito - mam nadziejê, ¿e nie skre¶la mnie to jako pocz±tkuj±cego uzytkownika forum ;).
Nie ma siê czym przejmowaæ ;) Od tego jest forum, ¿eby dyskutowaæ, a to "przedstaw siê" to chyba tak przy okazji jest, bo u¿yszkodników i tak poznaje siê z czasem :)
Mi³ego dalszego pisania.

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #299 on: 2007-02-04, 19:31:56 »
ja na przyk³ad siê nie przedstawi³em jak siê tu zapisa³em