Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 187659 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #480 on: 2008-10-01, 22:33:48 »
Có¿, ludzie poni¿ej pewnego poziomu z regu³y nie czuj± siê tu dobrze, ale jako, ¿e nie sprawiasz wra¿enia jednego z nich, to siê mo¿e zaaklimatyzujesz :)
A na usta ci¶nie siê wo³anie wieszcza: M³odo¶ci, ty nad poziomy wylatuj!

B³agam, chodzi³am do elytarnego lyceum imienia wieszcza Adasia, nie drêcz mnie nim i Ty! :P
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #481 on: 2008-10-02, 09:49:41 »
B³agam, chodzi³am do elytarnego lyceum imienia wieszcza Adasia, nie drêcz mnie nim i Ty! :P

Ja obla³em egzam z romantyzmu na biogramie Adama M., wiêc sam jestem nim zmêczony. Te¿ chodzi³em do elytarnego liceum, ale to by³o imienia jakiego¶ naukowca na ¦, albo nie wiem. Wyrzucili mnie po roku.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #482 on: 2008-10-02, 10:43:16 »
Mogê do³±czyæ? Mnie wyrzucili z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. (Ale jako¶ sam Adam przez to ¼le mi siê nie kojarzy... :roll:)

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #483 on: 2008-10-02, 10:45:58 »
Ja nic nie mam do niego. Chcia³bym byæ jak Mickiewicz, kiedy dorosnê, tylko mi fryzura nie pasuje.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #484 on: 2008-10-02, 12:03:34 »
Mogê do³±czyæ? Mnie wyrzucili z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. (Ale jako¶ sam Adam przez to ¼le mi siê nie kojarzy... :roll:)
A ja siê nie dosta³em na UAM ;P
selfbanned

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #485 on: 2008-10-02, 15:38:22 »
Mnie te¿ z UAMu wyrzucili.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #486 on: 2008-10-02, 20:08:51 »
A mnie nie wyrzucili, bo tam nie chodzi³em :P A z UJ sam siê wyrzuci³em :P
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #487 on: 2008-10-02, 21:56:12 »
A mnie nie wyrzucili, bo tam nie chodzi³em :P
Ja te¿ nie chodzi³am. A wyrzucili. No popatrz... :P

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #488 on: 2008-10-02, 23:41:58 »
W moim przypadku te¿ o niechodzenie posz³o :P

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #489 on: 2008-12-09, 19:14:50 »
W jednym z w±tków kto¶ zaprasza³ mnie tutaj, zajrza³em i proszê... widzê, ¿e nie tylko mi siê podoba³ film "Wieczny student" i pewien typowy dla bohatera sposób na ¿ycie.
Polibuda Wroc³awska -> Miêdzynarodowa Wy¿sza Szko³a Logistyki i Transportu we Wroc³awiu (fajna nazwa, co?  :lol:) -> Wy¿sza Szko³a Bankowa we Wroc³awiu - to od pa¼dziernika i po raz pierwszy mam wra¿enie, ¿e bêdê chcia³ skoñczyæ ;)

Fantastyka (Sapkowski mistrzem jest i basta!), muzyka, g³ównie ta ciê¿ka, choæ nie tylko (wiêcej o mojej muzyce na http://www.lastfm.pl/user/PePeush), kino to kolejna moja pasja, byle by³o ambitniejsze ni¿ klasyczna "choly³ócka" papka;czasem wychodzi ze mnie grafomañska strona tych zainteresowañ i znajduje uj¶cie na stronie http://mordred-deschain.blogspot.com/.
Kiedy¶ czynnie uprawia³em parkour i by³em modem na najwiêkszym polskim forum dotycz±cym tego sportu. Poza tym? Lubiê typowo mêskie zajêcie, godne ka¿dego macho, czyli... gotowanie :D Szczególnie dla dwojga ;) No i jestem uzale¿niony od internetu... okres wakacyjny spêdzi³em poza sieci± i by³em szczê¶liwy... w listopadzie za³o¿y³em neta na nowo i znów marnujê tu czas.
A w wolnej chwili rozprowadzam rêcznie robion± bi¿uteriê, bardzo weso³±, dla dziewczyn zakrêconych co najmniej w stopniu lekkim ;) Próbka na: http://swiat-twoich-kolorow.blogspot.com/
Tyle...  8)
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #490 on: 2008-12-09, 22:52:55 »
Kiedy¶ czynnie uprawia³em parkour i by³em modem na najwiêkszym polskim forum dotycz±cym tego sportu.
³aaa³ :serduszka:

Poza tym? Lubiê typowo mêskie zajêcie, godne ka¿dego macho, czyli... gotowanie :D Szczególnie dla dwojga ;)
³aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa³ :serduszka:
A w wolnej chwili rozprowadzam rêcznie robion± bi¿uteriê, bardzo weso³±, dla dziewczyn zakrêconych co najmniej w stopniu lekkim ;) Próbka na: http://swiat-twoich-kolorow.blogspot.com/
Na pocz±tku zrozumia³am, ¿e robisz bi¿uteriê... ;) A Ty tylko rozprowadzasz... Ja robiê... To z modeliny s± te kolczyki? Te¿ zaczê³am lepiæ z modeliny w zesz³ym tygodniu... Ale nie takie ³adne ;)
Witamy na forum i pozdrawiam :)
...If I call will you come and will you save me?

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #491 on: 2008-12-10, 00:02:33 »
Hehe... jak powiem, ¿e to normalka ¿e na forum pojawiaj± siê moje wielbicielki, to bêdzie przesada na pocz±tek bytno¶ci tutaj? :P

co do "³aaa³" - u¿yto czasu przesz³ego, wiêc nie ma co "³a³aæ"; ¿al, ale czasem (....rrrrrrrrrrwa maæ!) s± rzeczy wa¿niejsze ni¿ pasje :/

co do "³aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa³" - no lubiê, podobno wychodzi, ale jak jestem w kuchni to nie tolerujê, ¿e mi kto¶ chce co¶ robiæ po swojemu... jak kogo¶ wpuszczam, to w charakterze narzêdzia; (ach te zodiakalne lwy... ;))

Odno¶nie ostatniego tekstu... Próbowa³em sam co¶ robiæ, ale jak ma siê palce jak ¶ruby od jelcza, to niespecjalnie takie precyzyjne robótki wychodz±. Ale siê nie poddajê ;)
Kolczyki robi moja dziewczyna. Na zdjêciach robi± wra¿enie, ale na ¿ywo to dopiero jest bajer :D

(Czy¿by po ostatnim zdaniu ³a³'y zniknê³y? ;))
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #492 on: 2008-12-10, 00:16:08 »
O, skromny też jesteś... łaaał :P

A tak poważnie, to takie "łały", o jakich myślisz zniknęły po innym słowie, z początku wpisu:
Polibuda Wrocławska -> Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (fajna nazwa, co?  :lol:) -> Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
:(:(:(:(:(

Kiedyś jak dorosnę, to też będę taka zdolna jak Twoja dziewczyna! :D


P.S. Za duża jestem na bycie fanką... Przepraszam ;)
Wyslano: 2008-12-10, 00:07:10
A tak w ogóle, to nie możesz byc uzależniony od sieci, bo masz dziewczynę -> nie jesteś noł lajfem  :twisted:
« Last Edit: 2008-12-10, 01:24:46 by Unas »
...If I call will you come and will you save me?

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #493 on: 2008-12-10, 00:33:57 »
Wroc³awia nie lubisz czy po prostu daleko masz do niego? :P
Nie no, ja ¿artuje oczywi¶cie... Skrzywienie z pewnego pojechanego forum ;)

Zdolna pewnie ju¿ jeste¶, skoro siê za to zabra³a¶. Teraz tylko praktyka, praktyka, praktyka i jedziesz ;)

Za du¿a na bycie fank±? Rozwiniesz my¶l? :P
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #494 on: 2008-12-10, 20:39:55 »
Wroc³awia nie lubisz czy po prostu daleko masz do niego? :P
To drugie... ;) A nie jestem masochistk±, czy jak kto woli tak± romantyczk±, ¿eby durzyæ siê w kim¶ na odleg³o¶æ ;)
A miasto samo lubiê... Nawet jak siê gania po nim zupe³nie samotnie... No i na cmentarzu ¶w. Wawrzyñca mój idol spoczywa ;)

Za du¿a na bycie fank±? Rozwiniesz my¶l? :P
No nie ma tu za bardzo co rozwijaæ... Tak bez g³êbszej my¶li ;)
Bycie fank± kojarzy mi siê co najwy¿ej z nastolatk±... A ten etap ju¿ zakoñczy³am... :(
...If I call will you come and will you save me?