Author Topic: opeth'ciane avatary ;)  (Read 7391 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Keira

  • Guest
opeth'ciane avatary ;)
« on: 2004-07-27, 18:16:38 »
czy znacie jakies strony z opeth'owymi avatarami? a jesli nie... to czy mog³abym liczyc na to, ze kto¶ z Was zrobi³yby mi taki emblemacik?;) z góry dziêki i pozdrawiam!!

PS. Long life Opeth!  :D

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #1 on: 2004-07-28, 13:36:50 »
Ma³o to programów do edycji grafiki?
Nic tak nie cieszy jak w³asnorêcznie wykonany avatar.
Jak ju¿ bardzo chcesz pos³u¿yæ siê cudz± prac±, to poszperaj po stronach robi±cych szablony na blogi.
True Pagan Winter Crew

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #2 on: 2004-07-29, 16:03:12 »
odnosnie emblemacików to wlasnie sobie na szybkosci z LL zrobilem, wprawdzie jest denny jak sam m. wisniowiecki czy jak mu tam (ten z czerwon± peruk±), ale spoko maroko ja sobie potrenuje i nastêpny bêdzie ¿e czapki z g³ów (tiaa ;-) )  :twisted:
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #3 on: 2004-08-02, 11:10:49 »
no. a zna ktos fajny program graficzny, bo mi siê nie chce prze³±czaæ z jednego na drugi kilka razy, ¿eby jedn± rzecz zrobiæ. w sumie to GIMP jest nawet dobry, jak siê na nim poznaæ, ale jak dla mnie... hmmm... pamiêta kto¶ taki program deluxe paint? na Amigê by³. jeszcze nie znalaz³am takiego, który by mu dorówna³ (co, mo¿e fotoszopa?)
a mój awatar jest... w³asnorêcznie zmniejszany  :wink:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #4 on: 2004-08-02, 11:18:13 »
Quote from: Kasandra
no. a zna ktos fajny program graficzny, bo mi siê nie chce prze³±czaæ z jednego na drugi kilka razy, ¿eby jedn± rzecz zrobiæ. w sumie to GIMP jest nawet dobry, jak siê na nim poznaæ, ale jak dla mnie... hmmm... pamiêta kto¶ taki program deluxe paint? na Amigê by³. jeszcze nie znalaz³am takiego, który by mu dorówna³ (co, mo¿e fotoszopa?)
a mój awatar jest... w³asnorêcznie zmniejszany  :wink:

Jeste¶ BOSKA!!! S± jednak ludzie, którzy z têsknot± wspominaj± Amigê :D Wiesz, ja na Amidze mam jeszcze lepszy program: PersonalPaint. Dziêki niemu w ogóle mog³a powstaæ jedna strona z komiksem. Je¶li masz sentyment do Amigi, to polecam stronê http://www.winuae.net. PersonalPaint mo¿na za darmo ¶ci±gn±æ z Aminetu. Kurczê, jestem w g³êbokim szoku  :D
Natomiast z programów pod inne systemy, to szczerze nadal polecam GIMPa 2.x Jak dla mnie pobi³ PhotoShopa i Corela razem wziêtych. Tylko trzeba siê przyzwyczaiæ :wink:
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #5 on: 2004-08-02, 21:06:15 »
Quote from: Minder
Kurczê, jestem w g³êbokim szoku  :D


Minder, wyluzuj, bo w psychiatryku skonczysz  :P  :wink:

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #6 on: 2004-09-10, 22:18:03 »
a tak powracaj±c do tematu.
naprawde nie ma ¿adnej stronki, gdzie by mozna by³o znale¼æ avatarka opethkowego?
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

caress of stars

  • Guest
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #7 on: 2004-09-15, 16:55:14 »
Teraz majac opcje taka w profilu, ze mozesz sobie z kompa wyslac obrazek (tzn. majac go na twardym dysku), to wystarczy poszukac jakichs grafik na stronach poswieconych opeth, czy to oprawy graficznej plyt, czegokolwiek, sa takie rzeczy w necie, potem tylko pomniejszyc odpowiednio co sie chce i juz masz avatar opeth...

Fallen Drapery

  • Guest
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #8 on: 2004-09-15, 19:53:29 »
A po co opethciane? Uwazam ¿e mój jest uroczy  :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #9 on: 2004-09-17, 18:38:47 »
no wiesz, Fallen, de gustibus...

wyyzy

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #10 on: 2005-11-26, 20:55:59 »
Sorka, ¿e od¶wie¿am stary temat, ale ten pomys³ mo¿e siê przydaæ nowym u¿ytkownikom nie maj±cym co w³o¿yæ w miejsce dla avka :) a wiêc mo¿na np. w³o¿yæ miniaturki ok³adki p³yt, które mo¿na znale¶æ dos³ownie wszêdzie :) albo pomniejszyæ jakie¶ grafiki (chociarzby w paincie :)) znalezione na necie.
Please remedy my confusion
And thrust me back to the day
The silence of your seclusion
Brings night into all you say
[/color]

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
opeth'ciane avatary ;)
« Reply #11 on: 2005-12-10, 15:46:11 »
No... ok³adka to w sumie najszybsze rozwi±zanie... Ale ja jednak jestem za tym, by robiæ avatary w³asne... Ja aktualnie mam wprawdzie ok³adkê plyty, ale jest to ok³adka mojej p³yty wykonana wspania³ym d³ugopisem barwy czarnej za jakie¶ 50gr. z kiosku ruchu na lekcji religii... hehe...
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

 

lofty-success