Author Topic: Metal Mind Records  (Read 8694 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Metal Mind Records
« Reply #15 on: 2005-05-31, 13:46:44 »
Ahm zapomnia³em dodaæ, ¿e w Music Cornerze jest niezwykle sympatyczna obs³uga, która naprawdê ze szczer± rado¶ci± pozwala siê wypytywaæ, grzebaæ w bazie danych, nawet sami p³ytê z pó³ki przynios± :D Nie to co w Media Markt - "na pó³ce jest! poszukaj se pan!" :x
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Metal Mind Records
« Reply #16 on: 2005-05-31, 17:24:15 »
Aaaaa.... takie tanie?
Ja dwa lata temu w wakacje kupi³am w krakowskim MM kasetê "Damnation" za 18.99 chyba, a "Deliverance" za 24,90 sprowadza³am do Piotrkowa...
Ale za to wtedy kupi³am te¿ "Revelations" Vadera na cd za 14,99... chocia¿ mia³am to ju¿ na kasecie ;)
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Metal Mind Records
« Reply #17 on: 2005-05-31, 18:14:15 »
Heh, a teraz MM mo¿na znale¼æ "Revelations" za 9,99! Za daleko mi do Krakowa ¿ebym zwiedza³ Music Shop. :wink:  =D>
[under construction]

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Metal Mind Records
« Reply #18 on: 2005-06-03, 23:12:42 »
no coz, okazje s± ró¿ne tak jak i ceny... min podoba mi sie twoja hipoteza dotyczaca MM... jesli chodzi o krakowskie mediaM to sadze ze kaset juz nie ma a jesli sa to jakies niedobitki damnation. oprocz tego byla tam jedna anathema, samael, oraz wolfheart moonspella rowniez w podobnych cenach
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Metal Mind Records
« Reply #19 on: 2005-06-04, 12:50:19 »
Moja siostra kupi³a ostatnie Damnation i Deliverance, i jescze dwie Sepultury, Type o Negative.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Metal Mind Records
« Reply #20 on: 2005-06-04, 22:46:08 »
by³am dzi¶ i prawie nic ciekawego nie znalaz³am, poza Klausem Mitffochem, którego od jakiego¶ czasu mam zamiar sobie kupiæ... oczywi¶cie nie kupi³am, bo jutro jadê na wycieczkê. I trochê z³a jestem z tego powodu, bo w sumie to by³o nieca³e 8z za cd  :evil:  (a kaset nie kupujê, bo ostatno nie mam na czym odtwarzaæ :()

Baatezu

  • Posts: 32
  • Karma: +0/-0
Metal Mind Records
« Reply #21 on: 2005-06-16, 10:50:52 »
Ja kaset ju¿ nie kupujê, wolê p³yty cd. Wiem, ze s± dro¿sze, ale jako¶æ jest jednak 100x lepsza. Poza tym powoli kaseciaki bêd± wypierane z rynku. A do kupna p³yt polecam allegro (powtarzam siê ;)) Swoj± drog± odwied¼cie stronê ebay.com Tam p³ytki chodz± za grosze, nawet DVD. problemem jest tylko koszt transferu pieniêdzy np do USA czy Australii, który powoduje, ze nie op³aca siê sprowadzaæ p³yt do Polski. No chyba, ¿e kto¶ ma rodzinê za oceanem. Dyskografiê Opetha (w³±cznie z "Lamentations") mo¿na z³o¿yæ za naprawdê niewielkie pieni±dze. pozdrawiam!
"We walked into the night. Am I to bid you farewell?"

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Metal Mind Records
« Reply #22 on: 2005-08-12, 17:17:44 »
A ja nie zbieram w ogóle kaset, za to coraz wiêcej mam winyli. I chocia¿ jako¶æ pogarsza siê wraz z wiekiem p³yty winylowej (zale¿y te¿ jak kto o nie dba), to ogólnie fajnie jest mieæ winyle, a najfajniej przeró¿ne limitowane edycje, picture disc, itp.
A co do Metal Mindu, to moim zdaniem jest to chyba jedno z najgorszych wydawnictw, nie tylko u nas w polsce. Wole sobie sprowadziæ oryginaln± p³ytê zza granicy na licencji macierzystej wytwórni, ni¿ pe³n± b³êdów wersje wyprodukowan± u nas. Do tego nie podoba mi siê ich strategia, wszystkie te metalhammerowe sprawy (to ju¿ jest kompletne dno), organizacja koncertów te¿ s³aba... co tu du¿o mówiæ
Zreszt± i tak wiêkszo¶ci p³yt które mnie zazwyczaj interesuj± nie ma w ofercie MMP :P

roibeard

  • Posts: 120
  • Karma: +0/-0
Metal Mind Records
« Reply #23 on: 2005-08-21, 23:39:13 »
Kasety w promocyjnych cenach, wydane w³a¶nie przez MMP, które bardzo czêsto mo¿na zakupiæ w empikach i innych wiêkszych sklepach muzycznych maj± to do siebie, ¿e ich spora czê¶æ powinna byæ sprzedawana w koszach z napisem 'uszkodzone'. Jaki¶ rok temu w katowickim empiku uda³o mi siê kupiæ 4 kasety z logiem MMP za ok 16 z³, niestety dwie z nich by³y najzwyczajniej w ¶wiecie uszkodzone (zacinanie siê ta¶my ¶rednio w dwóch miejsach). Z tego, co wiem nie jest to jedyny przypadek tak 'udanych' zakupów przecenionych kaset MMP.

Z przecenionymi p³ytami wydanymi przez MMP jest na szczê¶cie lepiej, chocia¿ kiedy mamy mo¿liwo¶æ sprowadzenia sobie z Zachodu du¿o lepiej wydanej p³yty, nie zawieraj±cej ¶miesznych b³êdów w ksi±¿eczce z tekstami, to jest to zdecydowanie lepszy interes...  :wink:

quazi

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
Metal Mind Records
« Reply #24 on: 2005-09-18, 19:24:12 »
Kiedy¶ swego czasu zakupi³em w wydan± przez MMP p³ytê "Saviour" zespo³u Antimatter. Pó¼niej przeczyta³em gdzie¶ w necie ¿e MMP akurat na t± p³ytê licencji nie wykupi³... Czy to oznacza ¿e w Polsce dzia³aj± jeszcze pirackie wytwórnie? Poszed³em do sklepu muzycznego i najnormalniej w ¶wiecie siê zapyta³em co jest grane. No wiêc od kilku lat jak wszyscy wiemy MMP jest na skraju bankructwa (ostatnio Mystic Production przejê³o czê¶æ wp³ywów MMP - tzn. dystrybucjê Century Media na Polskê i wtedy p³ytki MMP sprzedawa³o za grosze bo musieliby je w innym wypadku po prostu zniszczyæ). MMP jest d³u¿ne zagranicznym wytwórniom spore pieni±dze, wiêc przymykaj± oni oko na to ¿e wypuszczaj± jeszcze p³yty na które skoñczy³y im siê prawa, albo wogóle czasem wydaj± co¶ bez zgody zespo³u (na przyk³ad DVD). Ogólny wniosek jest taki ¿eby nie kupowaæ p³ytek wydawanych przez MMP - bo im zdarza siê po prostu okradaæ autorów. Zwykle zagraniczne zespo³y mo¿na dostaæ wydane nak³adem innych wytwórni, a Polskie zespo³y te¿ ju¿ zaczê³y uciekaæ spod skrzyde³ MMP.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Metal Mind Records
« Reply #25 on: 2005-09-18, 20:19:02 »
Krótko mówi±c: BOJKOT!

Edit: Oczywi¶cie w ramach rozs±dku - je¶li czego¶ nie da siê inaczej kupiæ, to braæ MMP ;)
True Pagan Winter Crew

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Metal Mind Records
« Reply #26 on: 2005-10-12, 20:13:56 »
Kurcze... chyba powinienem wychrzanic te ich zakupione kasety  :wink:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

 

lofty-success