Author Topic: kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|  (Read 8165 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #15 on: 2005-06-03, 23:11:35 »
My¶lê, ¿e odrobinê Ciê ponios³o, rybosomie.

Tu raczej chodzi³o o solidaryzacjê siê z prze¶ladowan± osob±. Trochê mo¿e masz racjê przesadzili¶my, ale na wszystkich faraonów, nie by³o tu stwierdzenia, ¿e inni s± be, a my jeste¶my cool. Po prostu komentujemy temat podjêty przez jednego z cz³onków naszego forum, temat dosyæ dra¼liwy jak zreszt± widzê, nie s±dze ¿eby kto¶ mia³ tu z³e intencje, to raczej wyra¿enie naszych subiektywnych odczuæ na przedstawiony problem, a to jak reagujemy to ju¿ zupe³nie inna kwestia, powiedz mi jeszcze, gdzie my tu jedziemy po "czarnych koszulach' mówi±c, ¿e to pozerstwo, tu chyba chodzi o to, ¿e czê¶æ "czarnych koszul" zachowuje siê jak pozerzy. I najwa¿niejsze, nikt Ciê tu raczej nie chcia³ obraziæ.

To tylko moje zdanie i nikt nie musi siê z nim zgadzaæ.
[under construction]

morningrise

  • Posts: 46
  • Karma: +0/-0
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #16 on: 2005-06-04, 07:49:01 »
Najwyra¼niej nie zrozumia³, ¿e osoby, które ubieraj± siê na czarno tylko dla siebie bo chc± pokazaæ ¶wiatu jakimi oni osobami s± i ludzie, którzy ubieraj± siê tak tylko dla szpanu i zbierania siê w grupki ¿eby pó¼niej waliæ h-hopowcom po ³bach bo oni to s± podludzie :lol:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #17 on: 2005-06-04, 09:20:51 »
@rybosom:
Nie wydaje mi siê, ¿eby kto¶ tu jecha³ na ludzi, którzy ubieraj± siê na czarno. Z reszt± niechby tylko spróbowa³. Sam chodzê na czarno, a glany to moje buty ca³oroczne - moja rodzinka zastanawia siê czy ja nie mam czego¶ z g³ow±, ale te buty s± po prostu wygodne i przynajmniej oddychaj± (100%skóry).

Po prostu jak zwykle pojechali¶my po ludziach, którzy maj± w±skie umys³y; tym razem po takich, którym nawet Opeth nie pomóg³.
True Pagan Winter Crew

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #18 on: 2005-06-04, 12:18:42 »
ja przewaznie chodzê na czarno...

opeth jest klimatyczny i robi sobie zdjêcia w takich miejscach, ale zwróæ uwagê, ¿e te zdjêcia wygl±daj±, jakby pewengo dnia po piwku doszli do wniosku, ¿e zrobia sobie sesjê... i tyle! ¿adnego przygotowania,zdjêcia prawdziwe, nie wydumane, prezentuj± ch³opaków takimi, jakimi sa na codzieñ. i to jest piêkne!

to mia³em na mysli. brak wydumania isztucznej pozy, nie maj±cej nic wspólnego z rzeczywisto¶ci±...
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #19 on: 2005-06-04, 19:40:42 »
no dobrze, przepraszam troszeczke sie za bardzo zirytowalem... nie zmienia to jednak faktu, ze nie zgadzam sie z niektorymi osobami, chyba ze zle je rozumiem tak jak w tym temacie zle zrozumialem jechanie po czarnych ludziach...

moim zdaniem pozerzy raczej staraj± sie znajdywac skrajne przypadki zespolow... jednoczesnie najwieksza zyganina, najbardziej popularne i to wlasnie daje im te satysfakcje. nie chce wymieniac nazw zespolow bo nie mam zamiaru nikogo urazic... wszyscy wiemu o co chodzi. moze ta grupka po prostu wtedy sie trochu spila i wymyslili ze cie podrecza? ja jeszcze sie nie spotkalem z osoba ktora mialaby gadzety opetha a nie byla gleboko zakochana w ich tworczosci... moze znam za ma³o ludzi... nie wydaje mi sie jednak by taki pozer mial siegnac po opetha ktorego malo kto zna... to dla nich za trudne... i nie osiagaja skutku zamierzonego - nie pozeruja. no ale moze sie myle...

jeszcze raz przepraszam ze mnie ponioslo i zwracam honor wszystkim ktorzy miedzy wierszami mojej poprzedniej wypowiedzi mogli poczuc sie obrazani...
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #20 on: 2005-06-04, 20:23:02 »
Quote from: djdzida
Chiquita, a nie Czikita :P :mrgreen:

W³a¶nie, ¿e Czikita!! A ustawa o ochronie jêzyka polskiego??  8)

Wiesz, rybosom, swoj± drog±, to co za przyjemno¶æ nosiæ na klacie Viadera, Behem³ota czy te¿ jakiego¶ zagranicznego Dimmu Burgera czy te¿ Kredki... ? Trza nosiæ co¶, czego ludzie nie znaj±... A Ci w±skoumys³owi panowie widocznie nie znali Opeth  :mrgreen:

Min, ja dwa lata temu te¿ ¶migalam ca³a na czarno i w glanach przy 30* upale (dodam, ¿e spódnic te¿ nie nosi³am wtedy, a krótkich spodni nie nosze wcale - tylko d³ugie), ale jako¶ mi przesz³o... na upal wolê klapki... Poza tym po tych 4 latach znudzi³ mi siê kolor czarny, ale chyba szczególnie przez ¿a³obê...  :?  To znaczy ja nadal bardzo lubiê czarny, ale s± przecie¿ te¿ inne kolory :)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #21 on: 2005-06-04, 23:04:28 »
@Czarna: jaka ochrona jêzyka polskiego? To zagramaniczne s³owo. I nie wiem, co znaczy...  :roll:

A co do chodzenia na czarno, to wczoraj by³am, dzi¶ te¿... dzi¶ nawet w glanach, bo mi sanda³y stopy poobciera³y, ¿e mam ca³e w plastrach  :evil:   A inne kolory s±, tylko, ¿e nie wszystkie s± ³adne (a ju¿ znale¼æ co¶ w ³adnym odcieniu fioletowego to naprawdê akrobacja :( wiêc zostaje granatowy :))

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #22 on: 2005-06-05, 10:55:09 »
A mi tam w czerwonym ³adnie i lubiê czasem co¶ czerwonego za³o¿yæ... :mrgreen: I nie tylko... innymi kolorami (poza ró¿owym :P ) te¿ nie pogardzê. ;)
ps. no tak, zacz±æ z kobitami dyskusjê o ciuchach i kolorach :D

caress of stars

  • Guest
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #23 on: 2005-06-05, 18:09:34 »
Ale¿ ja nie mam nic przeciwko ludziom a glanach, czerni i skorach! Dla mnie kazdy moze sie ubierac jak chce, ja nie osadzam ludzi po wygladzie i tym sie roznie od takich, ktorzy wlasnie po wygladzie/ ubiorze szufladkuja. Nawet jak zaloze rozowy sweter i szpilki, to nie zmieni to faktu, ¿e dalej kocham ciezsza muzyke. Tak samo jak noszenie skor i glanow nie znaczy od razu, ze ktos na pewno nie jest pozerem. Kazdy nosi to, w czym mu wygodnie i w czym czuje sie dobrze - oto moja dewiza  :mrgreen:

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
kto tak naprawde moze s³uchaæ Opeth i byæ tró? :|
« Reply #24 on: 2005-06-09, 18:05:14 »
Nie strój czyni fana Opeth, ale to, co ma w g³owie - jak tu ktos powiedzia³ "to inteligentna muzyka dla inteligentnych ludzi" i byle m³ot w d³ugich w³osach jej nie zrozumie, bo jest zbyt skomplikowana technicznie i tre¶ciowo. Ja zreszt± nigdy nie rozumia³am takiego oceniania po pozorach - ja nie wygl±dam jak rasowa metalówa, ale moi znajomi jako¶ nie bij± mnie z tego powodu, bo to przeciez nie o to chodzi ile mam par glanów w szafie :/
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

 

lofty-success