Author Topic: Twój nick  (Read 13276 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Twój nick
« Reply #15 on: 2006-05-08, 21:50:45 »
Veila to moje imie :) Planowali¶my bodaj¿e w pierwszej jeszcze klasie gim. graæ w rpga (wied¼min to by³  :twisted: - i tak nie wysz³o) i wtedy wymy¶li³am, wyraz sam w sobie oznacza "jasna". W ca³o¶ci jest Veila Rhunasea Tireadan. Rhun to wschód (w sindarinie chyba), asea mia³o byæ zio³o, a jest w rzeczywisto¶ci pomoc (w quenyi?) - to te¿ do tamtej postaci, ale zosta³o. Potem próbowa³am wymy¶liæ co¶ fajniejszego (bo pomoc wschodu jest debilne) ale juz nie ma jak siê odzwyczaiæ. Tireadan to z mojego dzie³a ¿ycia :mrgreen2: które odesz³o wraz ze starym kompem w niepamiêæ  :|.

Ludzie mówi± do mnie zwykle po imieniu, czasem nazwisku z ró¿nymi modyfikacjami.
wszystko, co sko¶ne.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Twój nick
« Reply #16 on: 2006-05-08, 23:03:20 »
Quote from: Czarna
A co, jakby lecia³o "The leper affinity"?  8)

Wtedy wybra³bym definite article jako ksywê :P

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Twój nick
« Reply #17 on: 2006-05-09, 11:34:51 »
Najsamwpierw by³o 'Orzech' i to ju¿ w podstawówce, po prostu - od nazwiska. Zreszt± do tej pory ma³o kto mówi mi po imieniu, a nawet sam czasem z rozpêdu siê przedstawiê ksywk±, a nie imieniem. ;P

W internecie by³a ta sama ksywka od pocz±tku, jednak po jakim¶ czasie spotyka³em siê z dosyæ du¿ym wysypem 'orzechów' to postanowi³em trochê zmodyfikowaæ, ¿eby ³atwiej by³o mnie zidentyfikowaæ i nie myliæ z innymi 'orzechami' no i tak powsta³ 'o¿eh'.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Twój nick
« Reply #18 on: 2006-05-09, 19:20:24 »
Floe to tytu³ jednej z plyt Moonlighta. Poprostu mi sie spodobalo wiec sobie dalam takie pseudo.
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Twój nick
« Reply #19 on: 2006-05-13, 22:00:34 »
szczerze mowiac to nawet sam nie wiem skad sie wzial moj nick,pewnie lecialo wtedy w tle "Master's Apprentices"  :lol:  a tak na serio to poprostu tak jakos mi sie wpisalo, tak na co dzien wszyscy wolaja na mnie Kamillos  :wink:

Æma

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
Twój nick
« Reply #20 on: 2006-05-14, 01:41:49 »
u mnie to by³o tak, ¿e dawno dawno temu ma³a Kasia ogl±da³a przeboski serial pl "Ekstradycja" i tam by³a jaka¶ panienka o takiej ksywce...spodoba³o siê dziecku :) ale wtedy w ogóle nie by³o jeszcze mowy o takiej swojej w³asnej ksywie...
...bo dopiero póóóó¼niej pó¼niej tak jako¶ siê sta³o, ¿e (jak przysta³o na rasow± æmê) polubi³am noc, a w nocy zamiast spaæ to wola³am lataæ (g³. do klubu :D) ; oprócz tego lubiê ogieñ (a zauwa¿my, ¿e æmy do ognia te¿ ci±gnie;) ...skojarzy³o mi siê z owadem i tak mi ju¿ zosta³o :mrgreen2: chocia¿ ludki wo³aj± mnie te¿ Ruda (zgadnijcie dlaczego 8)  )

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Twój nick
« Reply #21 on: 2006-05-14, 12:30:08 »
Jak siê rejestrowa³em na tym forum to mia³em wielk± fazê na muzykê Nile. A poniewa¿ moim zdecydowanie ulubionym utworem by³o Unas Slayer of the Gods to zdecydowa³em siê na Unas. Krótkie i konkretne.

W dodatku Unas by³ postaci± historyczn±, ostatnim faraonem z V dynastii w Egipcie, a wiêc ostatnim z tzw. okresu staroegipskiego. Mówiono o nim, ¿e poprzez rytualne obrzêdy; miêdzy innymi kanibalizm przejmowa³em dusze i si³y witalne swych przeciwników. Podobno sta siê tak potê¿ny, ¿e móg³ nawet poch³aniac pomniejszych bogów. St±d tytu³ songa. Po swojej cielesnej ¶mierci i s±dzie Ozyrysa jako niemal wszechpotê¿ny trafi³ na firmament jako gwiazda Orion.

Swoj± drog± po za Nile'm piosenkê o tytule: A Pharaoh Sails to Orion napisa³ Nightwish. :lol:

Po za tym u¿ywam pseudonimów: Colony - od p³yty In Flames; Zeno lub Zenek - w zespole; oraz Majkel, bo tak na mnie wo³aj± w szkole. :wink:
[under construction]

Weepi

  • Guest
Twój nick
« Reply #22 on: 2006-05-21, 20:12:52 »
Od pe³nego Weeping Shadow. Postaæ czêsto pojawiaj±ca siê w mojej g³owie, gdy zamykam sie w sobie..a raczej w swoim swiecie :wink:
Szarobura, smutna ze wzrokiem wbitym w ziemiê...To jest WS
Czê¶ciej mo¿na w sieci trafic na mnie jako mhoczne widmo  :mrgreen2:
Pozdrawiam!

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Twój nick
« Reply #23 on: 2007-07-02, 18:55:34 »
dopiero teraz znalaz³am ten temat, hmmm...podobno nevaeh znaczy "niebo"...tia, napewno :wyszczerz:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój nick
« Reply #24 on: 2007-07-02, 20:08:58 »
 Sol Invictus to bóstwo rzymskie, a Sol znczy po prostu S³oñce. Jego ¶wiêto by³o obchodzone 25 grudnia i kiedy w Cesarstwie Rzymskim zapanowa³o chrze¶cijañstwo, 25 grudnia sta³ siê ¶wiêtem Bo¿ego Narodzenia, st±d Jezusa Chrystusa uto¿samiano z Solem Invictusem. Co prawda nie wiedzia³em tego, kiedy pierwszyraz u¿y³em :P
 Wpad³em na nie przez pewn± grê - Guilty Gear X :D By³a tam postac Sol Badguy, co ja przeczyta³em jako Sol Badugy i pod takim imieniem musia³ walczyc mój ry¿y heros w D&D :P Przez pewien czas u¿ywa³em Sol Kayzderski, ale przesta³o mi siê to podobac, wiêc skróci³em.
 

 ------------------

 Aha, Sol Kayzderski od nazwiska :)
« Last Edit: 2007-07-02, 20:22:39 by Sol »

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój nick
« Reply #25 on: 2007-07-11, 22:16:04 »
Norman Stansfield, DEA Office - uzale¿niony od narkotyków gliniarz, gnida bez sumienia - postaæ w genialny sposób grana przez Garego Oldmana w znanym filmie "Leon Zawodowiec". Wybra³em sobie taki nick sponatnicznie, bo po prostu lubi³em ten film i tê postaæ, ale ostatnio dochodzê do wniosku ¿e stajê siê podobny do Stansfielda i kiedy¶ skoñczê tak jak on  :P
bring our minds together, press them tight

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Twój nick
« Reply #26 on: 2007-07-14, 16:53:17 »
Hehe.
No ¶wietna rola Oldmana (jak chyba ka¿da). Uwielbiam scenê, gdy wrzeszczy EVERYONE! ;]
selfbanned

Goel

  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Po prostu Goel
Odp: Twój nick
« Reply #27 on: 2008-07-15, 13:43:35 »
Mój nick wzi±³ siê z Biblii. Goel to z hebrajskiego "m¶ciciel krwi", sam kiedy¶ siê gdzie¶ tak zarejestrowa³em i ju¿ mi tak zosta³o. teraz ju¿ prawie ka¿dy mnie tak nazywa... ca³a reszta mówi na mnie Jezus ;)
"Human aliens on the strings of clowns"

Snufkin

  • Guest
Odp: Twój nick
« Reply #28 on: 2008-07-15, 13:52:44 »
Snufkin - W³óczykij z Muminków :)
Ulubiona postaæ kreskówkowa... mo¿e pozatym kolem z krainy deszczowców:D:D:D z baltazara g±bki... karrramba

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Twój nick
« Reply #29 on: 2008-07-15, 15:23:23 »
Snufkin - W³óczykij z Muminków :)
Ulubiona postaæ kreskówkowa... mo¿e pozatym kolem z krainy deszczowców:D:D:D z baltazara g±bki... karrramba
Szpieg z Krainy Deszczowców!
¦wietna postaæ ;]
selfbanned