Author Topic: Humor  (Read 503841 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

eBAT

  • Guest
Odp: Humor
« Reply #1380 on: 2007-07-11, 18:23:35 »
Pamiêtnik Szczê¶liwego Cz³owieka


12 sierpnia.
Przeprowadzili¶my siê do naszego nowego domu w Beskidach, Bo¿e jak tu piêknie. Drzewa wokó³ wygl±daj± tak majestatycznie. Wprost nie mogê siê doczekaæ, kiedy pokryj± siê ¶niegiem.



14 pa¼dziernika
Beskidy s± najpiêkniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie li¶cie zmieni³y kolory - tonacje pomarañczowe i czerwone. Pojecha³em na przeja¿d¿kê po okolicy i zobaczy³em kilka jeleni. Jakie wspania³e! Jestem pewien, ¿e to najpiêkniejsze zwierzêta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Bo¿e, jak mi siê tu podoba.



11 listopada.
Wkrótce zaczyna siê sezon polowañ. Nie mogê sobie wyobraziæ, jak kto¶ mo¿e chcieæ zabiæ co¶ tak wspania³ego, jak jeleñ. Mam nadziejê, ¿e wreszcie spadnie ¶nieg.



2 grudnia
Ostatniej nocy wreszcie spad³ ¶nieg. Obudzi³em siê i wszystko by³o przykryte bia³± ko³dra. Widok jak pocztówki bo¿onarodzeniowej. Wyszli¶my na zewn±trz, odgarnêli¶my ¶nieg ze schodów i od¶nie¿yli¶my drogê dojazdow±. Zrobili¶my sobie ¶wietn± bitwê ¶nie¿n± (wygra³em), a potem przyjecha³ p³ug ¶nie¿ny, zasypa³ to, co od¶nie¿yli¶my i znowu musieli¶my od¶nie¿yæ drogê dojazdow±. Kocham Beskidy.



12 grudnia
Zesz³ej nocy znowu spad³ ¶nieg. P³ug ¶nie¿ny znowu powtórzy³ dowcip z drog± dojazdow±. Po prostu kocham to miejsce.



19 grudnia
Kolejny ¶nieg spad³ zesz³ej nocy. Ze wzglêdu na nieprzejezdn± drogê dojazdow± nie dojecha³em do pracy. Jestem kompletnie wykoñczony od¶nie¿aniem. Pieprzony p³ug ¶nie¿ny.



22 grudnia
Zesz³ej nocy napada³o jeszcze wiêcej tych bia³ych gówien. Ca³e d³onie mam w pêcherzach od ³opaty. Jestem przekonany, ¿e p³ug ¶nie¿ny czeka tuz za rogiem, dopóki nie od¶nie¿ê drogi dojazdowej. Skurwysyn!



25 grudnia
Weso³ych Pierdolonych ¦wi±t! Jeszcze wiêcej gównianego ¶niegu. Jak kiedy¶ wpadnie mi w rêce ten skurwysyn od p³ugu ¶nie¿nego... przysiêgam - zabijê. Nie rozumiem, dlaczego nie posypi± drogi sol±, ¿eby rozpu¶ci³a to gówno.



27 grudnia
Znowu to bia³e kurestwo spad³o w nocy. Przez trzy dni nie wytkn±³em nosa, z wyj±tkiem od¶nie¿ania drogi dojazdowej za ka¿dym razem, kiedy przejecha³ p³ug. Nigdzie nie mogê dojechaæ. Samochód jest pogrzebany pod gór± bia³ego gówna. Meteorolog znowu zapowiada³ dwadzie¶cia piêæ centymetrów tej nocy. Mo¿ecie sobie wyobraziæ, ile to oznacza ³opat pe³nych ¶niegu?



28 grudnia
Meteorolog siê myli³! Tym razem napada³o osiemdziesi±t piêæ centymetrów tego bia³ego kurestwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata. P³ug ¶nie¿ny ugrz±z³ w zaspie a ten ch** przyszed³ po¿yczyæ ode mnie ³opatê! Powiedzia³em mu, ¿e sze¶æ ju¿ po³ama³em, kiedy odgarnia³em to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatni± rozpierdoli³em o jego zakuty ³eb.



4 stycznia
Wreszcie wydosta³em siê z domu. Pojecha³em do sklepu kupiæ co¶ do jedzenia i kiedy wraca³em, pod samochód wpad³ mi pierdolony jeleñ i ca³kiem go rozjeba³. Narobi³ szkód na trzy tysi±ce. Powinni powystrzelaæ te skurwysyñskie jelenie. ¯e te¿ my¶liwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!



3 maja
Zawioz³em samochód do warsztatu w mie¶cie. Nie uwierzycie, jak zardzewia³ od tej jebanej soli, któr± posypuj± drogi.



18 maja
Przeprowadzi³em siê z powrotem do miasta. Nie mogê sobie wyobraziæ, jak kto¶, kto ma odrobinê zdrowego rozs±dku, mo¿e mieszkaæ na jakim¶ zadupiu w Beskidach


--=-=-=-=-
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Grafika:Kindermetale2.jpg
« Last Edit: 2007-07-11, 21:28:22 by eBAT »

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Humor
« Reply #1381 on: 2007-07-11, 23:09:17 »
teledysk z przeslaniem (chcesz miec czysta lazienke - nie wrzucaj emo do wanny :>)
Aha, niech mi ktos powie, ze ten zespol nie gra na powaznie... takich ludzi nie ma... :? (to sie nie moze dziac etc.)

o bo¿e, by³em pewien, ¿e to kobieta ¶piewa ;D

eBAT

  • Guest
Odp: Humor
« Reply #1382 on: 2007-07-12, 00:07:01 »
teledysk z przeslaniem (chcesz miec czysta lazienke - nie wrzucaj emo do wanny :>)
Aha, niech mi ktos powie, ze ten zespol nie gra na powaznie... takich ludzi nie ma... :? (to sie nie moze dziac etc.)

o bo¿e, by³em pewien, ¿e to kobieta ¶piewa ;D

LOL... Ja do teraz te¿...

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Humor
« Reply #1383 on: 2007-07-12, 00:29:36 »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #1384 on: 2007-07-12, 11:25:57 »
W UK maja spluczke na klamke i 2 krany (1 z goraca, drugi z zimna woda) polozone na przeciwleglych krancach umywalki, gniazdka z wlacznikami... Na razie mnie to bawi.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Humor
« Reply #1385 on: 2007-07-12, 11:29:31 »
W UK maja spluczke na klamke i 2 krany (1 z goraca, drugi z zimna woda) polozone na przeciwleglych krancach umywalki, gniazdka z wlacznikami... Na razie mnie to bawi.

...nied³ugo zacznie wkurzaæ :P jak Ci idzie przestawianie siê na ruch lewostronny? :mrgreen:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #1386 on: 2007-07-12, 11:58:18 »
Juz wkurza, bo zeby trzeba myc w wannie (albo zainwestowac w kubeczek). An dzis twarz myla, taka akrobacja z mieszaniem wody w rekach :mrgreen: Ruch lewostronny calkiem normalny, zwlaszcza, ze sa podpowiedzi namalowane na ulicy (look right, look left); aha, jak samolot znizal lot i jak spojrzalam na autostrade, to pomyslalam tylko 'matko, jak oni jezdza?', ale potem sobie przypomnialam, ze u nich to normalne ;)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Humor
« Reply #1387 on: 2007-07-12, 12:05:48 »
S³ysza³am, ¿e obcokrajowcy z kontynentu przyje¿d¿aj±cy do Anglii, nawet je¶li w miarê szybko zaaklimatyzowuj± siê do lewostronnego, niemal zawsze zaliczaj± zgon na pierwszym z brzegu rondzie,  bo oczywi¶cie odruchowo wje¿d¿aj± weñ od prawej :lol: a przyzwyczai³a¶ siê ju¿ do dziêkowania kierowcy przy wysiadaniu z autobusu?^^Czy tam, gdzie mieszkasz, te¿ zamykaj± wszystkie knajpy o 23?
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #1388 on: 2007-07-12, 12:11:39 »
Na szczescie nie mam prawa jazdy, wiec ronda nie wyprobuje ;) Autobusami nie jezdzimy, chodzimy pieszo, bo oszczedzamy :> Po kinajpach sie nie wloczymy, bo oszczedzamy ;> Z ciekawych rzeczy (poza cmentarzem, ktory pozwiedzamy dzisiaj) widzialysmy zajace biegajace po boisku do pilki noznej.
Aha, i wiemy juz, jak powstal Bauhaus. Z nudow (i nadmiaru gotyku na drzewach)

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Humor
« Reply #1389 on: 2007-07-12, 13:16:56 »
Pani w szkole na lekcji matematyki poprosi³a dzieci, ¿eby powiedzia³y ile zarabia ka¿de z rodziców i ile to w sumie daje bud¿etu domowego. Pierwsza odezwa³a siê Ma³gosia- :Mamusia jest nauczycielk± i zarabia 700z³, a tatu¶ murarzem i zarabia 900zl, a wiêc razem mamy 1600z³. Pani- S³icznie, to teraz Krzy¶. Krzys siê odezwa³- Mamusia jest urzêdniczk± i zarabia 900z³, a tatus pracuje w firmie reklamowej i zarabia 1200z³, a wiêc razem mamy 2100z³. Pani zadowolona z dzieci- Bardzo ³adnie, teraz twoja kolei Jasiu. Odzywa siê wiêc Jasio- Mama jest pielêgniark± i zarabia 800z³, a tata celnikiem i zarabia 900z³. Razem mamy 9000z³ miesiêcznie. Pani: Oj, Jasiu, ¼le, chyba bêdê musia³a postawiæ ci jedynkê. Jasio: ch** mnie to boli, przynajmniej ¿yjemy jak ludzie.

a poza tym witam ponownie (;
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #1390 on: 2007-07-12, 17:24:27 »
lata 90 pelna geba

i taki maly cos:

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #1391 on: 2007-07-12, 19:58:41 »
James Morrison ( nie myliæ z Jimem) odbiera nagrode Brit Award dla najlepszego artysty a moja mama na to: TO ON JESZCZE ZYJE !?
A tato ironicznie odpowiada: Zyje i ma siê dobrze...
 :lol:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Humor
« Reply #1392 on: 2007-07-12, 20:47:40 »
lol, kiedy kolezanka z klasy siê zachwyca³a tym Morrisonem, zareagowa³am trochê podobnie : "Jak to, przecie¿ Jim Morrison nie ¿yje, Doorsi siê rozpadli i w ogóle", na co ona zrobi³a :shock: i spyta³a "a kto to by³ Jim Morrison?" :lol:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #1393 on: 2007-07-12, 20:58:36 »
Jeszcze lepsze! Ale sie usmia³am! Dobre, dobre! "Kto to by³ Jim Morrison"  :lol: :lol: :lol:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Humor
« Reply #1394 on: 2007-07-12, 21:18:10 »
AHAHAHAHAHAH, dobre dobre  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :swinia: :afro: :bomba: :elf: :muahaha: :batman: :chomik: :pirat: :santa:
Dawno siê tak nie u¶mia³am  :okp:

ps: lol :]

 

lofty-success