Author Topic: Problemy z nowym forum.  (Read 105859 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #195 on: 2008-06-25, 01:52:00 »
To mo¿e niech¿e przypominarka urodzinowa przypomina np. 2-3 dni przed, a nie tydzieñ...

[nie ma to jak mocne wej¶cie now± stron± o 2. w nocy, yeah. i to jeszcze w przednoc egzaminu, yeah2]
« Last Edit: 2008-06-25, 01:53:34 by deluminathor »

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #196 on: 2008-06-26, 13:02:33 »
Cierpliwie czekajcie na oficjalne wydanie SMF 2.0
A to bêdzie jeszcze w tym millenium? ;P
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #197 on: 2008-07-25, 17:05:04 »
Zauwa¿y³am, ¿e opcja szybkiej zmiany czasem zachowuje siê w sposób niedeterministyczny. Ju¿ drugi raz zdarzy³o mi siê, ¿e gdy modyfikowa³am w ten sposób posta, w niewyja¶niony sposób zmienia³ siê pierwszy post w danym temacie, mimo, ¿e jest on umiejscowiony kilka(na¶cie, dziesi±t) stron wstecz i nie ma absolutnie nic wspólnego z aktualnie modyfikowanym. Proponujê zatem, aby przy edytowaniu postów admini i modzi wstrzymali siê od u¿ywania tej opcji i edytowali posty poprzez przycisk "Modyfikuj", ¿eby niczego nie zepsuæ. Piszê o tym tutaj, ¿eby u¿ytkownicy wiedzieli co siê dzieje i dlaczego zniknê³a tre¶æ pierwszego posta w temacie "Czego aktualnie s³uchacie?" ;p

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #198 on: 2008-09-03, 20:57:45 »
Czy tylko mi zdarzaj± siê problemy z wylogowaniem? Czêsto ostatnio po naci¶niêciu "Wyloguj siê" pojawia mi siê okienko do zapisania strony g³ównej :o Forum a¿ tak mnie polubi³o, ¿e nie chce mnie wypu¶ciæ, czy to wina sprzêtu?

I pojawiaj± mi siê te¿ problemy z kodowaniem, ale po od¶wie¿eniu strony ju¿ jest wszystko ok.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #199 on: 2008-09-03, 21:04:25 »
Oferta zapisania strony pojawia siê czasami, gdy wyst±pi b³±d w komunikacji miêdzy przegl±dark± a serwerem. Gdyby¶ by³ w stanie jako¶ dog³êbniej przeanalizowaæ problem. Np. korzystaj±c z proxy, tunelowania, etc. Je¶li korzystasz z sieci osiedlowej, niewykluczone jest, ¿e us³ugodawca u¿ywa Squida do przyspieszenia wczytywania stron. Przy z³ej konfiguracji us³ugi mog± siê dziaæ ró¿ne cyrki.
True Pagan Winter Crew

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #200 on: 2008-09-03, 21:12:37 »
Czy tylko mi zdarzaj± siê problemy z wylogowaniem? Czêsto ostatnio po naci¶niêciu "Wyloguj siê" pojawia mi siê okienko do zapisania strony g³ównej :o Forum a¿ tak mnie polubi³o, ¿e nie chce mnie wypu¶ciæ, czy to wina sprzêtu?

I pojawiaj± mi siê te¿ problemy z kodowaniem, ale po od¶wie¿eniu strony ju¿ jest wszystko ok.

No u mnie to samo, czasami nawet przy wchodzeniu na g³ówn± stronê forum otrzymujê ofertê jej zapisania. Korzystam z Firefoxa, mam Neostradê [jak zak³ada³em to nie mia³em nic innego do wyboru praktycznie], nie mia³em nigdy takiego problemu z ¿adnym innym forum ;/
Tyle, ¿e jestem od kilku lat na forum za³o¿onym na free4web i takie rzeczy mnie nie dziwi±, bo to pestka przy tym, co tam siê wyrabia³o czasem [ostatnio siê poprawi³o i jest nie¼le, ale i tak f4w jest daleko w tyle za ca³± konkurencj±].

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #201 on: 2008-09-05, 21:31:40 »
Ooo...

Quote
Wyst±pi³ b³±d.
Weryfikacja sesji nie powiod³a siê. Wyloguj i zaloguj siê ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz.

Z tym, ¿e ja siê w³a¶nie nie mogê wylogowaæ...  8) 8)
...If I call will you come and will you save me?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #202 on: 2008-09-05, 21:42:11 »
Czyli masz to, co ja. Jak wy³±czysz forum i w³±czysz je ponownie, to bêdziesz mog³a siê wylogowaæ. (przynajmniej ja tak mia³em :mrgreen:)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #203 on: 2008-09-06, 09:56:09 »
Właśnie zaczęło mi się w domu (winda, neostrata, ie :lol:) dziać tak, że po napisanym przeze mnie poście, wyświetla się ikona powiadamiająca o nieprzeczytanych postach. Ktoś zrozumiał, bo dość chaotycznie to napisałem? ;P
selfbanned

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #204 on: 2008-09-06, 14:25:02 »
A mi siê ostatnio pojawi³o czerwone okienko, ¿e dosta³em prywatn± wiadomo¶æ, czego wcze¶niej nie by³o.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #205 on: 2008-09-06, 16:44:31 »
Ej, ale to czerwone okienko to na plus raczej.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #206 on: 2008-09-06, 21:01:44 »
Ej, ale to czerwone okienko to na plus raczej.

Ano. Przynajmniej wreszcie zauważam, że coś mi przyszło ;)
wszystko, co sko¶ne.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #207 on: 2008-09-06, 21:44:09 »
No tak, jasne, ¿e plus. Teraz dopiero zobaczy³em, ¿e napisa³em w temacie o problemach z forum ;) Czerwone okienko jest jak najbardziej plusem, bo ju¿ parê razy mi siê zdarzy³o tak, ¿e PW odczyta³em po kilku dniach od wys³ania, bo po prostu nie zauwa¿y³em tej malutkiej "1" przy "Moje wiadomo¶ci".

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #208 on: 2008-09-07, 22:21:11 »
Hmhm, czemu jak napiszę jakiegoś posta i np. wejdę zaraz potem na główną, to wątek w którym napisałam zaznacza się jako "nieprzeczytane"? :>
wszystko, co sko¶ne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #209 on: 2008-09-07, 22:40:29 »
Właśnie zaczęło mi się w domu (winda, neostrata, ie :lol:) dziać tak, że po napisanym przeze mnie poście, wyświetla się ikona powiadamiająca o nieprzeczytanych postach. Ktoś zrozumiał, bo dość chaotycznie to napisałem? ;P
Hmhm, czemu jak napiszę jakiegoś posta i np. wejdę zaraz potem na główną, to wątek w którym napisałam zaznacza się jako "nieprzeczytane"? :>
Właśnie o to mi chodziło ;P
selfbanned

 

lofty-success