Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947397 times)

0 Members i 19 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8970 on: 2012-11-23, 00:04:22 »
smutno i ¼le :( Ostatnio jako¶ nie mam energii, nic mi siê nie chce i nic mnie nie cieszy... jesienna depresja.
A pracy wci±¿ nie ma :( I ten cholerny mêtlik w g³owie  :?
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8971 on: 2012-11-23, 11:25:47 »
Znów mi siê trafi³o takie combo: grypa + zapalenie zatok. Nienawidzê :<

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8972 on: 2012-11-26, 10:49:11 »
kicham po kawie...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8973 on: 2012-11-26, 19:48:39 »
 :gniew2:
Cudownie, wpakuj siê w przedmiot i ¿adnym sposobem ani podstêpem nie zdo³aj siê z niego wypisaæ. Wszystko by³oby cudnie, gdyby mi nie kolidowa³ z tym, na czym muszê byæ obowi±zkowo.
I wkurza mnie noszenie ton papieru na uczelniê z ka¿d± pierdo³±. No ile mo¿na, dlaczego jedno klikniêcie przez pani± w sekretariacie = jedna kartka papieru? Chore.
Ach, na dodatek cudowne odwrócenie kiedy my¶lisz sobie "niech ju¿ przyjdzie tydzieñ i normalne zajêcia, mo¿e wreszcie odpocznê".
W ogóle za du¿o wszystkiego, nawet ludzi ju¿ momentami za du¿o, ja lubiê je¶li mnie kto¶ lubi, ale bez przesady mo¿e.

Przyda³by mi siê przycisk "pauza" w ¿yciu, bardzo. Ju¿ ja nie mówiê, ¿e tak na tydzieñ, ale chocia¿ ze dwa dni. Siedzieæ na dupie i nic nie robiæ.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8974 on: 2012-11-26, 20:00:56 »
Przyda³by mi siê przycisk "pauza" w ¿yciu, bardzo. Ju¿ ja nie mówiê, ¿e tak na tydzieñ, ale chocia¿ ze dwa dni. Siedzieæ na dupie i nic nie robiæ.
Zachoruj sobie :P Ma³o przyjemne, bo mózg puchnie, ale siedzi siê na dupie i nic nie robi.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8975 on: 2012-11-26, 21:20:52 »
Ju¿ o tym my¶la³em, ale jak my¶lê co ja wtedy bêdê mia³ do nadrobienia to mi siê odechciewa od razu.

Problem polega na tym, ¿e mi siê w³a¶nie wyczerpa³a motywacja i chocia¿ mam jeszcze ca³± górê do zrobienia, to w³a¶nie oficjalnie pie*dolê, idê spaæ. Jak tego nie zrobiê lada chwila, to jutro nie wstanê na ósm± rano i bêdzie bola³o jeszcze bardziej.


Edit:

No i ola³em wszystko co mog³em, spa³em do po³udnia, a i tak czujê siê, jakby mnie co¶ bra³o. Lepiej nie, jako¶ dzisiaj muszê przetrwaæ koncert, bilet by³ za drogi ¿eby zrezygnowaæ.
« Last Edit: 2012-11-27, 14:35:03 by Callahan »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8976 on: 2012-11-29, 20:03:00 »
Os³ab³am i zaniemog³am: ludzie na specjalno¶ci literaturoznawczej, zwanej potocznie t³umaczeniow±, a nie zagl±daj± do s³ownika (niektórzy nie maj±!!!) przek³adaj±c, a te ich t³umaczenia, po¿al siê Bo¿e...
I don't want to live on this planet anymore... Chocia¿ nie, potem konkurencja bêdzie mniejsza (a ju¿ mi dzi tak± karierê trener wymy¶li³, ¿e hej! ;)), bo oka¿e siê, ¿e z 10 osób, które koñcz± i tak tylko po³owa zna jêzyk. (No ale jak mo¿na skoñczyæ filologiê nie znaj±c jêzyka? umar³am :zgon:)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8977 on: 2012-11-30, 00:13:01 »
Czy to ¿ycie musi siê tak wlec...? Nie mo¿e przyspieszyæ, dostaæ kopa...? Mam ju¿ do¶æ czekania, tkwienia w zawieszeniu, ¿ycia z dnia na dzieñ... :(

+ Cholernie nie wiem, czego chcê...
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8978 on: 2012-11-30, 00:41:38 »
Niech mnie kto¶ przytuli... :<

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8979 on: 2012-11-30, 07:56:08 »
Czy to ¿ycie musi siê tak wlec...? Nie mo¿e przyspieszyæ, dostaæ kopa...? Mam ju¿ do¶æ czekania, tkwienia w zawieszeniu, ¿ycia z dnia na dzieñ... :(
Zazdroszczê. Jak Ci siê wlecze, znaczy, ¿e masz du¿o czasu... A jak masz do¶æ czekania, to zrób co¶ z tym, samo siê nie zrobi.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8980 on: 2012-12-01, 01:34:40 »
Czy to ¿ycie musi siê tak wlec...? Nie mo¿e przyspieszyæ, dostaæ kopa...? Mam ju¿ do¶æ czekania, tkwienia w zawieszeniu, ¿ycia z dnia na dzieñ... :(
Zazdroszczê. Jak Ci siê wlecze, znaczy, ¿e masz du¿o czasu... A jak masz do¶æ czekania, to zrób co¶ z tym, samo siê nie zrobi.
Taaa... mam du¿o czasu i nie mam za co ¿yæ, cudownie! Zrób co¶ z tym - znajd¼ se pracê i daj se zaleg³e wyp³aty... :roll:

Niech mnie kto¶ przytuli... :<
Bartu¶  :goodman: Te¿ tego potrzebujê dzi¶...
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8981 on: 2012-12-01, 08:58:21 »
Czy to ¿ycie musi siê tak wlec...? Nie mo¿e przyspieszyæ, dostaæ kopa...? Mam ju¿ do¶æ czekania, tkwienia w zawieszeniu, ¿ycia z dnia na dzieñ... :(
Zazdroszczê. Jak Ci siê wlecze, znaczy, ¿e masz du¿o czasu... A jak masz do¶æ czekania, to zrób co¶ z tym, samo siê nie zrobi.
Taaa... mam du¿o czasu i nie mam za co ¿yæ, cudownie! Zrób co¶ z tym - znajd¼ se pracê i daj se zaleg³e wyp³aty... :roll:
Reaguj oburzeniem dalej, zyskasz przychylno¶æ ludzi i wsparcie przyjació³.
Wiesz, nie ka¿dy po skoñczeniu studiów dosta³ z³otych r±czek i niektórzy pracuj± tam, gdzie jest praca, w miêdzyczasie szukaj±c czego¶ lepszego/robi±c co¶, ¿eby dostaæ co¶ lepszego.
Wiem, ¿e to trudne, ale zamiast marudziæ, ¿e Ci siê wlecze, próbuj dalej.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8982 on: 2012-12-02, 01:59:20 »
A kto siê oburza? I nie szukam tu przychylno¶ci ani wsparcia.
Wiesz, nie siedzê na dupie, bo w ogóle nie mia³abym za co je¶æ. A szukam jakiej¶ pracy, która w miarê by mi odpowiada³a merytorycznie i finansowo. A tu wysy³asz dziesi±tki CV i czekasz, je¶li zadzwoni±, to idziesz na rozmowê i znów czekasz, potem siê zastanawiaj±, negocjuj±... I nadal czekasz i nie wiesz nic. A potem znów od nowa. Mo¿e jutro dostanê pracê, a mo¿e za miesi±c... Nie mo¿na nic zaplanowaæ ani czasowo ani finansowo. Ile mo¿na tkwiæ wci±¿ w zawieszeniu? :(
...If I call will you come and will you save me?

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8983 on: 2012-12-02, 15:39:31 »
Ja nied³ugo bêdê w podobnej sytuacji jak Czarna. Ju¿ kiedy¶ pisa³em tu, ¿e mamy zwolnienia grupowe. W pi±tek dowiedzia³em siê od swego dyrektora ¿e jestem na li¶cie osób do zwolnienia ale równie¿ dowiedzia³em siê, ¿e 'maj± dla mnie propozycjê". Niestety z tej propozycji wynika, ¿e jak nic szukaj± ³osia, ubieraj±c swoje zamiary w piêkne s³owa o szansach, wyró¿nieniach itp... Najgorsze jest to, ¿e gdyby zwolnili mnie w kwietniu to bym dosta³ piêciomiesiêczn± odprawê. Do tego czasu przys³uguje mi jedynie dwumiesiêczna...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8984 on: 2012-12-03, 10:03:19 »
Nowe, kuffa, hobby - zra¿anie do siebie nowych znajomych, a starych ranienie i poni¿anie. Brawo ja. :?