Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947397 times)

0 Members i 18 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9000 on: 2013-01-02, 21:47:45 »
Zapytaj w ksiêgowo¶ci. Albo u kierownika. Kto¶ to musi wiedzieæ, ale tutaj niekoniecznie.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9001 on: 2013-01-06, 20:47:21 »
Straci³am wiarê w ludzko¶æ. Co prawda s³ysza³am od brata kole¿anki, jak to laska od niego z pracy wylecia³a, bo posz³a na L-4 rzekomo, a pojecha³a na wakacje ¿ycia i wrzuci³a na fejsa foty widoczne dla wszystkich, szef zobaczy³ i siê z ni± po¿egna³, jak tylko wróci³a, ale nie s±dzi³am, ¿e znam takich ludzi osobi¶cie. Serce p³acze, mówiê Wam. Sytuacja inna, ale podobna. W g³owie mi siê nie mie¶ci. My¶la³am, ¿e tacy ludzie to w³a¶nie jakie¶ widma z opowie¶ci, a tu taka niespodzianka... W szoku jestem; sk±d siê bior± tacy ludzie? Bo ¿e naprawdê istniej±, to ju¿ nie ulega w±tpliwo¶ci...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9002 on: 2013-01-06, 23:34:18 »
Straci³am wiarê w ludzko¶æ. Co prawda s³ysza³am od brata kole¿anki, jak to laska od niego z pracy wylecia³a, bo posz³a na L-4 rzekomo, a pojecha³a na wakacje ¿ycia i wrzuci³a na fejsa foty widoczne dla wszystkich, szef zobaczy³ i siê z ni± po¿egna³, jak tylko wróci³a, ale nie s±dzi³am, ¿e znam takich ludzi osobi¶cie. Serce p³acze, mówiê Wam. Sytuacja inna, ale podobna. W g³owie mi siê nie mie¶ci. My¶la³am, ¿e tacy ludzie to w³a¶nie jakie¶ widma z opowie¶ci, a tu taka niespodzianka... W szoku jestem; sk±d siê bior± tacy ludzie? Bo ¿e naprawdê istniej±, to ju¿ nie ulega w±tpliwo¶ci...
Mówisz o tym? Te¿ jestem w szoku  :lol:
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9003 on: 2013-01-07, 00:01:28 »
A to czosnek siê pali? Choæ mo¿e nawet je¿eli nie, to ta dziewczyna co¶ pali³a ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9004 on: 2013-01-07, 09:10:26 »
Straci³am wiarê w ludzko¶æ. Co prawda s³ysza³am od brata kole¿anki, jak to laska od niego z pracy wylecia³a, bo posz³a na L-4 rzekomo, a pojecha³a na wakacje ¿ycia i wrzuci³a na fejsa foty widoczne dla wszystkich, szef zobaczy³ i siê z ni± po¿egna³, jak tylko wróci³a, ale nie s±dzi³am, ¿e znam takich ludzi osobi¶cie. Serce p³acze, mówiê Wam. Sytuacja inna, ale podobna. W g³owie mi siê nie mie¶ci. My¶la³am, ¿e tacy ludzie to w³a¶nie jakie¶ widma z opowie¶ci, a tu taka niespodzianka... W szoku jestem; sk±d siê bior± tacy ludzie? Bo ¿e naprawdê istniej±, to ju¿ nie ulega w±tpliwo¶ci...
Mówisz o tym? Te¿ jestem w szoku  :lol:
Czytaj ze zrozumieniem, pisa³am, ¿e chodzi o osobê, któr± znam osobi¶cie. Nie znam ludzi z TV :P

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9005 on: 2013-01-09, 19:14:30 »
Bogowie, matura W TYM ROKU O.O
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9006 on: 2013-01-09, 19:26:53 »
Szefowa mnie wkurwia  :?
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9007 on: 2013-01-10, 19:03:20 »
Szefowa mnie wkurwia  :?
Tylko nie pisz o tym na fejsie w po¶cie widocznym dla wszystkich (czy dla znajomych, je¶li masz j± dodan± ;P)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9008 on: 2013-01-10, 21:08:55 »
Szefowa mnie wkurwia  :?
Tylko nie pisz o tym na fejsie w po¶cie widocznym dla wszystkich (czy dla znajomych, je¶li masz j± dodan± ;P)
Nie wiem, czy zauwa¿y³a¶, ale napisa³am tu tutaj  8)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9009 on: 2013-01-10, 22:26:14 »
Szefowa mnie wkurwia  :?
Tylko nie pisz o tym na fejsie w po¶cie widocznym dla wszystkich (czy dla znajomych, je¶li masz j± dodan± ;P)
Nie wiem, czy zauwa¿y³a¶, ale napisa³am tu tutaj  8)
Serio? No co ty! :shock:
Tak tylko pisa³am, ¿eby¶ siê w z³o¶ci nie zapomnia³a ;)

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9010 on: 2013-01-11, 00:04:56 »
Mam tak zryt± psychê, ¿e osobê która by siê zachowywa³a dok³adnie jak ja, bym znienawidzi³.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9011 on: 2013-01-11, 18:36:01 »
Mam tak zryt± psychê, ¿e osobê która by siê zachowywa³a dok³adnie jak ja, bym znienawidzi³.
Nie ma to jak obiektywne spojrzenie na siebie...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9012 on: 2013-01-11, 19:46:37 »
Mam tak zryt± psychê, ¿e osobê która by siê zachowywa³a dok³adnie jak ja, bym znienawidzi³.
Nie ma to jak obiektywne spojrzenie na siebie...
Po ostatnich stresach zwi±zanych z grupowymi zwolnieniami i wynikaj±c± z tego degradacj± zawodow±, ca³y ten stres ze mnie wychodzi. W jednej chwili jestem szczê¶liwy by za chwilê zwyk³y niewinny ¿art biorê a¿ nazbyt do siebie i ³apie do³a. Czasem po prostu nie panujê nad sob±. Jestem przewra¿liwiony. Wszystko wku*wia. Tu¿ przed sylwestrem pok³óci³em siê z najlepszymi przyjació³mi. (na szczê¶cie w sylwestra sobie wszystko wyja¶nili¶my, ale ca³y czas czujê ¿e ze mn± nie jest najlepiej). W nocy cierpiê na bezsenno¶æ.
Jedyne co dobre to to, ¿e powróci³em do biegania i jako¶ mam na to ochotê.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9013 on: 2013-01-11, 20:18:12 »
 Ponoæ kryzysy s± potrzebne, jako momenty czy te¿ okresy, które u¶wiadamiaj± o swoistych brakach i popychaj± cz³owieka do przodu, zapewniaj±c duchowy czy jaki tam jeszcze rozwój, wiêc zgodnie z takim my¶leniem s± naturalne i normalne dla ka¿dego. Wiêc przytulasek, g³owa do góry i carry on ;) A wydaje mi siê, ¿e skoro ju¿ to w sobie zauwa¿y³e¶ i nazwa³e¶ w do¶æ konkretny sposób, to fundament pod odbicie siê ju¿ osadzi³e¶ :) Inna sprawa, ¿e stres zostaje nadal, prawda?

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9014 on: 2013-01-11, 20:33:57 »
Na szczê¶cie ju¿ trochê mniej, ale praktycznie ca³y IV kwarta³ 2012 roku ocieka³ stresem.