Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947362 times)

0 Members i 18 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9045 on: 2013-02-03, 14:21:08 »
Callahan to nie ten w±tek :D
Wiem, my¶la³em o konkurencyjnym klubie :P Tamten jest tylko dla singli, ten by³by bardziej egzystencjalny :P

Moje za¿alenie: chce mi siê spaæ wiêcej i wiêcej, a poza tym nienawidzê dzisiaj ludzi, mam ogólnego hejta na wszystko.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9046 on: 2013-02-03, 14:34:37 »
Callahan to nie ten w±tek :D
Wiem, my¶la³em o konkurencyjnym klubie :P Tamten jest tylko dla singli, ten by³by bardziej egzystencjalny :P

Moje za¿alenie: chce mi siê spaæ wiêcej i wiêcej, a poza tym nienawidzê dzisiaj ludzi, mam ogólnego hejta na wszystko.
Moja metoda na zimowego hejta, ble i inne takie? Zaczepiam ludzi i siê do nich wirtualnie przytulam. Pomaga nie tylko mnie :) Nie widzia³am jeszcze nikogo niezadowolonego po mojej kuracji :D Wiêc i Tobie ciep³e prztulasy przesy³am. Ju¿ nied³ugo wstaniesz rano i bêdzie dobrze :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9047 on: 2013-02-06, 22:01:37 »
Przez machniêcie rêk± obla³em ¶cianê i pod³ogê wapnem rozpuszczalnym i zbi³em szklankê.
Ciesz siê, ¿e nie gaszonym ;P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9048 on: 2013-02-06, 23:07:12 »
Ale ¶lad na ¶cianie zosta³, muszê czym¶ to zczy¶ciæ. :P
Zrób metod± krakowsk±: po co czy¶ciæ? zamalowaæ! ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9049 on: 2013-02-18, 19:43:04 »
Faceci s± beznadziejni. Wystarczy byæ uprzejm± i ju¿ sobie my¶l± wiêcej, ni¿ jest. Nieprzystosowanie do ¿ycia spo³ecznego, stopieñ najwy¿szy. A¿ siê cz³owiekowi uprzejmo¶ci odechciewa i ma chêæ wyjechaæ z niecenzuraln± wersj± "odstosunkuj siê".

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9050 on: 2013-02-18, 22:25:39 »
Faceci s± beznadziejni. Wystarczy byæ uprzejm± i ju¿ sobie my¶l± wiêcej, ni¿ jest. Nieprzystosowanie do ¿ycia spo³ecznego, stopieñ najwy¿szy. A¿ siê cz³owiekowi uprzejmo¶ci odechciewa i ma chêæ wyjechaæ z niecenzuraln± wersj± "odstosunkuj siê".
Serio? Nie wiem, nigdy nie by³am uprzejma... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9051 on: 2013-02-18, 23:26:52 »
Faceci s± beznadziejni. Wystarczy byæ uprzejm± i ju¿ sobie my¶l± wiêcej, ni¿ jest. Nieprzystosowanie do ¿ycia spo³ecznego, stopieñ najwy¿szy. A¿ siê cz³owiekowi uprzejmo¶ci odechciewa i ma chêæ wyjechaæ z niecenzuraln± wersj± "odstosunkuj siê".
Serio? Nie wiem, nigdy nie by³am uprzejma... :roll:
Serio. Ja uprzejma jestem z natury, poza tym praca wymaga ode mnie ¿elaznych nerwów i uprzejmo¶ci z po³yskiem, no i tak siê ju¿ przyzwyczai³am, w krew mi weszlo. A tu wylata jaki¶ buc z nadziej±. Bulu mu chyba brakuje do tej nadzieji :P

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9052 on: 2013-02-19, 18:57:14 »
Ludzie to zawistne k***y.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9053 on: 2013-02-20, 22:18:41 »
Ludzie to zawistne k***y.
I k³amliwe.

A vögle i kontynuuj±c w±tek "nie lubiê ludzi, kocham tylko mojego psa": dlaczego ja mam mieæ wyrzuty sumienia, jak kto¶ jest idiot±? Dlaczego ludzie tak lubi± manipulowaæ innymi? :(

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9054 on: 2013-02-21, 02:46:26 »
Przy³±czam siê: ludzie to debile.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9055 on: 2013-02-23, 17:42:54 »
Umrzywam. Diety s± straszne. Czujê siê jak pod koniec miesi±ca w dziczy, kiedy to cz³owiek zaczyna robiæ listê rzeczy, które zje, jak wróci do domu. I serio, wcale nie jest to nic wymy¶lnego (np. placki ziemniaczane ze ¶mietan±, chleb z twaro¿kiem czy nale¶niki). ¯eby by³o ¶mieszniej, ile bym teraz nie jad³a, to i tak jestem g³odna. Chyba skoczê do Chiñczyka, i jak stamt±d wyjdê g³odna, to znaczy, ¿e to koniec :( Chocia¿ dzi¶ zjad³am ca³± porcjê dal makhani, która zwykle mi na 2 obiady wystarcza³a, i dalej jestem g³odna, wiêc nie wiem, czy jest sens i¶æ do tego Chiñczyka jutro... :roll: Teraz rozumiem, co czu³ mój by³y, jak dostawa³ u mnie obiad bez miêsa. :P
Ale serio, ja siê wykoñczê, przede mn± jeszcze co najmniej 1,5 tygodnia takiego jedzenia :<

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9056 on: 2013-02-23, 20:36:48 »
Ale to jaka¶ dieta konkretna w celach odchudzawczych czy w celach zdrowotnych?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9057 on: 2013-02-23, 22:01:20 »
W celach odchudzawczych to jem czekoladê i falafele i popijam piwem. Serio, u mnie dzia³a, polecam wszystkim. To teraz w celach zdrowotnych, ¿eby nie zak³ócaæ dzia³ania leków i nie oszpecaæ siê przy okazji. Gdyby bylo z w³asnej woli, to wola by nie wytrzyma³a i wsiorba³a jogurtasa (zw³aszcza, ¿e odkry³am, ¿e w Tesco s± moje ulubione z polskich, a w Karfiurze dobre litewskie). £atwiej mi nie je¶æ owoców ni¿ przetworów mlecznych.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9058 on: 2013-03-22, 20:24:21 »
Kasuj± mi jeden z dwóch autobusów, którymi je¿d¿ê na wf (za to temu drugiemu zmieniaj± trasê, ¿eby je¼dzi³ spod Uniwersytetu, ale na co mnie to, jak przystanek dalej mia³am 2, a teraz bêdzie 1...), skracaj± ten do ogrodu botanicznego (bo to super wygodnie siê tam na trasie przesiadaæ) i ten, którym z w-fu wraca³am (zostaje mi jeden, który je¼dzi raz na pó³ godziny, ³uhu, sza³). Z tego co jeszcze czyta³am, to czê¶æ tras, na których dot±d by³a jedna linia, rozbijaj± na 2 linie: jedna od jednej pêtli do punktu A, który teraz bêdzie jej pêtl±, i od A do drugiej pêtli robimy now±, bo ³ajnotczemunie? Jakby jeszcze to mia³o sensowne uzasadnienie, ale to wygl±da na filozofiêz PKP rodem: zlikwidujmy po³±czenie, bo na tej trasie w pojazdach jest pe³no ludzi. Hejt :evil:

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9059 on: 2013-03-23, 11:33:21 »
Czego siê spodziewasz po ludziach, którzy nie korzystaj± z komunikacji miejskiej? Zrozumienia? No chyba nie bardzo...