Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947277 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9060 on: 2013-03-23, 19:04:35 »
Ale my¶lenia chyba mogê. A, nie, po ludziach, z ZTMu, co mnie, przecie¿, ¿e nie... Zagram w totka, trafiê szóstkê, to bêdê je¼dziæ buspasami (i tak bêd± puste), póki kasa siê nie skoñczy. :[

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9061 on: 2013-03-25, 14:12:46 »
Dupa.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9062 on: 2013-03-25, 17:00:39 »
¯o³±dek. Prze³yk. Zêby. Nerwy. Stawy. Ko¶ci. Miê¶nie.
Chyba umieram. :(

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9063 on: 2013-03-26, 14:04:20 »
Mam ujemne warto¶ci witamin w organizmie :(

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9064 on: 2013-04-01, 22:04:03 »
Polskie dworce to syfiarnie. Szlam i b³oto do kolan, zimno i pizgawica, no ale wifi jest przecie¿. Obskura, go³êbie, sêpy i szakale.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9065 on: 2013-04-02, 15:30:53 »
Mam ujemne warto¶ci witamin w organizmie :(

"in Soviet Russia, vitamin eat you"..?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9066 on: 2013-04-02, 22:14:25 »
(...) dla której pomog³em uwierzyæ w siebie (...)
Dwa razy musia³am przeczytaæ, ¿eby za³apaæ ;) Wschód Polski. Brak celownika zdradza Twoje pochodzenie. ;)

Mam uczulenie na powietrze (bo jak wyja¶niæ wieczny katar, który siê nigdy nie koñczy).
Sprawd¼, czy na ple¶ñ nie masz. Przy takiej pogodzie mo¿e wy³aziæ (i ple¶ñ, i uczulenie na ni±).

A teraz siê poskar¿ê: umówi³am siê na jutro do chirurga stomatologa i czeka mnie krwawa rze¼. ¯a³ujê trochê, ¿e nigdy mnie mdlejê, nawet, jak mi strasznie s³abo siê robi. Chocia¿ jak nie mdlejê, to szybciej siê skoñczy...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9067 on: 2013-04-03, 00:42:40 »
Nie mogê znale¼æ pracy na wakacje w Skandynawii, a jak±¶ muszê. I do tego cele poboczne jak zakwaterowanie itp.

My¶lê o tym samym. Zastanów siê, czy nie warto poszukaæ czego¶ na zasadzie pracy za dach nad g³ow± i wy¿ywienie (ale za to w mniejszej ilo¶ci godzin dziennie) i ju¿ na miejscu rozejrzeæ siê dodatkowo za czym¶ p³atnym. Je¶li wszystko pójdzie po mojej my¶li, to bêdê chcia³ tak zrobiæ. Na celowniku aktualnie mam Norwegiê, ale Szwecj± te¿ nie pogardzê.
A w ogóle marzenie to pojechaæ na Wyspy Owcze, ale tam znale¼æ tak po prostu jak±¶ robotê raczej nie jest mo¿liwe, przynajmniej nie siedz±c przed komputerem w Polsce.
Intryguj±co brzmi ta Twoja re¿yseria d¼wiêku, powiedzmy, ¿e znam kogo¶, kto te¿ startuje w tym roku, te¿ z Bia³egostoku. Ale nie z czwartego LO (jak dobrze kojarzê, to stamt±d jeste¶, nie?).
A co do Twojego idea³u: nie martw siê, nie pierwszy raz i nie ostatni, z tym, ¿e jak wyjedziesz z Bia³ego do jakiego¶ wiêkszego o¶rodka, to niby wybór bêdziesz mia³ wiêkszy, przynajmniej w teorii ;) Osobi¶cie powiedzia³bym, ¿e ¿ycie ssie pod tym wzglêdem, w naszym wieku rzeczy w stylu zdrowego rozs±dku nie s± w cenie.
« Last Edit: 2013-04-03, 00:44:36 by Callahan »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9068 on: 2013-04-03, 19:20:58 »
Bezwzglêdny idea³ kobiety dla której pomog³em uwierzyæ w siebie, spêdziæ mnóstwo ciekawych rozmów i poprawiæ jej osobowo¶æ postanowi³a olaæ mnie dla jakiego¶ spotkanego na imprezie *********** i jednocze¶nie zniszczyæ nieodnawialne moje marzenia odno¶nie jej. Nie mam apetytu. Nie mam formy.
"Poprawiæ jej osobowo¶æ" to oksymoron jaki¶ ;) Osobowo¶æ jest raczej niezmienna, nie licz±c rozwoju... Ale nie o tym... Za dobry by³e¶... za ³atwy i zbyt dostêpny. Dopóki kobieta nie przejedzie siê na skurwysynach, to nie spojrzy na mi³ego faceta... Taki  lajf. Na pociechê dodam, ¿e mia³am te¿ tak raz, z tym, ¿e nie chodzi³o o kobietê ;) Ach, no i jak widaæ nie by³a bezwzglêdnym idea³em - zabrak³o jej tego czego¶...


Ta zima siê przed³u¿a, stanowczo przed³u¿a... :(
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9069 on: 2013-04-03, 23:02:38 »
Dopóki kobieta nie przejedzie siê na skurwysynach, to nie spojrzy na mi³ego faceta... Taki  lajf.
Jaka¶ legenda ludowa.

Co do zimy to siê zgodzê. Ju¿ mnie wszystkie stawy znajduj±ce siê w stopach bol± od zimna. :< (Tato mi pojecha³, ¿e to z tego ¿e stara jestem...)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9070 on: 2013-04-04, 10:16:16 »
Quote
Sprawd¼, czy na ple¶ñ nie masz. Przy takiej pogodzie mo¿e wy³aziæ (i ple¶ñ, i uczulenie na ni±).
Przy okazji sprawdzê, chocia¿ dokucza mi nawet latem (ale w mniejszym stopniu), je¶li siê oka¿e, ¿e masz racje to masz u mnie piwo i szacunek do koñca ¿ycia, bo ja od jego pocz±tków nie mogê rozwik³ac tej zagadki (nawet na testach alergicznych lipa wysz³a). :P
Testy skórne? Alergolog mi powiedzia³, ¿e przy alergii nie silnej maj± ok. 35-50% skuteczno¶ci i ¿e lepiej sobie krew zbadaæ (nierefundowane, prawdziwo¶æ wyników wy¿sza). Jak do kataru dochodz± Ci jeszcze inne utrudniaj±ce ¿ycie objawy, to mo¿e byæ alergia.
Aha, je¶li na ple¶ñ, to to lubi gnie¼dziæ siê pod kafelkami w ³azience, wiêc latem te¿ oddzia³uje. Albo na odchody roztoczy, zim± siê grzeje, w pomieszczeniach jest sucho i kurz fruwa. A ja tu od razu z czym¶ straszniejszym :D

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9071 on: 2013-04-09, 13:53:37 »
Nienawidzê wszystkiego.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9072 on: 2013-04-09, 14:17:33 »
Nienawidzê wszystkiego.
A ja tylko braku wiosny, ale to siê przek³ada na wszystko. Je¶li jutro rano znów bêdzie pada³ ¶nieg, to bardzo w±tpiê w to ¿e dam radê wstaæ z ³ó¿ka.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9073 on: 2013-04-09, 23:41:13 »
A i szkoda, ¿e nie ma leków które wymazuj± wszelakie uczucia z cz³owieka. #-o
Jak nie? Zio³a szwedzkie, dobre na wszystko. Wzglêdnie balsam ryski.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9074 on: 2013-04-12, 00:08:32 »
Wyssana z energii jestem :(
...If I call will you come and will you save me?