Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947361 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Not the simple thing

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1935 on: 2007-05-16, 14:54:33 »
marazm i stagnacja... nie mam pieniêdzy... jestem smutna niczym EMO (sic!)

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1936 on: 2007-05-16, 16:37:38 »
odwo³ali mi godziny dziekañskie :evil: przez co moje norcze juwenalia siê opó¼ni± :evil:
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1937 on: 2007-05-16, 19:14:50 »
Boje sie korzystac z telefonu :? Tzn. rozmawiac przez telefon, zwlaszcza, jak to ja mam dzwonic, meka (od 10 dni gapie sie w numer... jutro i tak bede musiala zadzwonic, ale zanim to zrobie, to pewnie umre z 10 razy). Smsow sie nie boje skadinad... dziwne :|
A poza tym jakas lewa jestem, bo dodawalam nowe konto na Thunderbirdzie i nie wiedziec czemu znalazlo sie w Local Folders :? Zwatpilam... :eee: (A drugie, tzn. pierwsze, dodane wieki temu, jest normalnie)

Edit: ponad pol godziny temu zalalam sobie klawiature (<sing>destroy everything you touch</sing>). Akcja ratunkowa nie pomogla: jutro ide po nowa (do rana mam pozyczona) :?
« Last Edit: 2007-05-16, 21:59:14 by Kasandra »

eBAT

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1938 on: 2007-05-16, 20:07:21 »
Boje sie korzystac z telefonu :? Tzn. rozmawiac przez telefon, zwlaszcza, jak to ja mam dzwonic, meka (od 10 dni gapie sie w numer... jutro i tak bede musiala zadzwonic, ale zanim to zrobie, to pewnie umre z 10 razy). Smsow sie nie boje skadinad... dziwne :|

Witaj w klubie  #-o

---

Nie dzia³aj± mi emotikonki w kadu :/
W Firefoxie zniknê³a historia :/
« Last Edit: 2007-05-16, 20:08:53 by eBAT »

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1939 on: 2007-05-16, 21:58:42 »
Quote from: eBAT
Quote from: Kasandra
Boje sie korzystac z telefonu  Tzn. rozmawiac przez telefon, zwlaszcza, jak to ja mam dzwonic, meka (od 10 dni gapie sie w numer... jutro i tak bede musiala zadzwonic, ale zanim to zrobie, to pewnie umre z 10 razy). Smsow sie nie boje skadinad... dziwne

Witaj w klubie

Te¿ tak mam. Nie lubiê gadaæ przez telefon, jak ju¿ z kim¶ rozmawiam to na ogó³ gadam jakie¶ g³upoty.

G³ównym powodem do narzekañ jest brak soulseeka - chyba bêdê musia³ w koñcu zainstalowaæ.
No i na imprezie mnie najprawdopodobniej nie bêdzie, bo tyle ludzi siê wykruszy³o, ¿e pewnie nie bêdê mia³ z kim wracaæ. Jutro siê oka¿e - dlaczego nie jestem zdziwiony? ;p

A! Spaæ idê! :)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1940 on: 2007-05-17, 03:47:24 »
W³asnie skoñczy³em naukê do jutrzejszego kolokwium...  :roll:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1941 on: 2007-05-17, 19:07:20 »
W³asnie skoñczy³em naukê do jutrzejszego kolokwium...  :roll:
Spoko, ja ostatnio skoñczy³am naukê na pó³ godziny przed ko³em (zaczê³am 2 godziny wcze¶niej - chyba nie muszê pisaæ jak to siê skoñczy³o? :lol: Zd±¿y³am ledwie skrypt przelecieæ :P )
: Maj 17, 2007, 09:17:34
Kurde, nasz wydzia³ ma genialny sposób dobierania specjalizacji  :x Podstawowa jeszcze jako tako sprawiedliwie - student robi listê specjalizacji i dostaje siê na to co chce lub na to co trochê mniej chce, je¶li ¶redniej nie starczy. Ale ju¿ druga to totalne nieporozumienie - ka¿da utworzona grupa specjalizacyjna musi mieæ jedn± specjalizacjê uzupe³niaj±c±, któr± wybiera siê na podstawie list utworzonych przez studentów z tej grupy - i tu je¶li siê nie dogadaj± lub je¶li ¶rednia grupy bêdzie niewystarczaj±ca w porównaniu z inn± grup±, która to chcia³a (lub wiatr zawieje na rynku w stolicy Mozambiku), to mog± dostaæ jak±¶ specjalizacjê z odbytu ;[ Krótko mówi±c: uzupe³niaj±ca to loteria. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, ¿e mogê wzi±æ indywidualny tok studiów - i chyba tak zrobiê, bo ju¿ nie mam pomys³ów  :? Zw³aszcza, ¿e na tej uczelni nie ma dla mnie dobrej specjalizacji, a z tych co s±, podoba mi siê po kilka przedmiotów z czterech. Ech, idê rzuciæ monet± ;)
« Last Edit: 2007-05-17, 19:09:00 by djdioda »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1942 on: 2007-05-18, 15:04:59 »
Dno :( Tzn. chodzi mi o moja aktualna sytuacje; coraz mniej pozytywow, na ktorych moglabym sie skupic (zreszta ostatnio w ogole na niczym nie jestem w stanie sie skupic). Emooo :( (Jedyna, co mnie jako-tako pociesza, to obiecany koniec swiata ;P)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1943 on: 2007-05-18, 16:33:01 »
Kasandra, ³±czê siê w bólu. Te¿ mam ostatnio emo nastroje. Ogólna deprecha :(
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1944 on: 2007-05-18, 19:14:39 »
No to nas wiêcej jest, tu dok³adnie to samo. Zero jakichkolwiek perspektyw na jakie¶ pozytywy. Nikt mnie nie kocha, jest beznadziejnie :/

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1945 on: 2007-05-18, 23:26:08 »
No to nas wiêcej jest, tu dok³adnie to samo. Zero jakichkolwiek perspektyw na jakie¶ pozytywy. Nikt mnie nie kocha, jest beznadziejnie :/
Poza przed ostatnim sie ze wszysktim zgadzam

Kas: przedostatnim, razem sie pisze, bo potem nie rozumiem, co czytam :P
« Last Edit: 2007-05-19, 09:52:32 by Kasandra »
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1946 on: 2007-05-19, 00:50:51 »
No to nas wiêcej jest, tu dok³adnie to samo. Zero jakichkolwiek perspektyw na jakie¶ pozytywy. Nikt mnie nie kocha, jest beznadziejnie :/
Poza przed ostatnim sie ze wszysktim zgadzam
Tzn. nie uwazasz, ze jest beznadziejnie? Jak mozesz?! przeciez jest... (u mnie wlasnie impreza tematyczna "nic mi sie nie chce, a mam tak duzo do zrobienia")

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1947 on: 2007-05-19, 09:38:49 »
No to nas wiêcej jest, tu dok³adnie to samo. Zero jakichkolwiek perspektyw na jakie¶ pozytywy. Nikt mnie nie kocha, jest beznadziejnie :/
Poza przed ostatnim sie ze wszysktim zgadzam
Tzn. nie uwazasz, ze jest beznadziejnie? Jak mozesz?! przeciez jest... (u mnie wlasnie impreza tematyczna "nic mi sie nie chce, a mam tak duzo do zrobienia")
Nie, uwazam ze jest, PRZED ostatnim :P ostatnie jest beznadziejnie, "nikt mnie nie kocha" jest przed ostatnie i poza tym to sie zgadzam :P

Kas: a no to robisz bledy, dopiero zauwazylam ;P
« Last Edit: 2007-05-19, 09:51:00 by Kasandra »
Bite your tongue, ignore the splinter.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1948 on: 2007-05-19, 15:11:21 »
Nie ma to jak dowiedzieæ siê parê godzin przed prób±, ze zespó³, który te¿ æwiczy w mojej salce, na moim sprzêcie, zabi³ naci±g werblowy  :grrwrr: #-o

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1949 on: 2007-05-19, 16:12:01 »
Nie ma to jak mieæ, 2 werble na salce. :)

Nie chce mi siê odkurzaæ.  :(
[under construction]