Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947332 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1950 on: 2007-05-19, 16:20:38 »
Albo graj na rezonansie 8) po zdjêciu sprê¿yn i odpowiednim naci±gniêciu ca³kiem dobrze brzmi :mrgreen:

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1951 on: 2007-05-19, 20:51:57 »
Pech, ¿e w sobotê i wszystkie sklepy muzyczne, jakie odwiedzi³em, by³y ju¿ zamkniête. Ostatecznie z pomoc± przysz³a ja¶nie panna ta¶ma klej±ca :] Brzmi masakrycznie, ale graæ siê da³o.

BTW Prawdziwy mê¿czyzna potrzebuje dwóch rzeczy: ta¶my klej±cej i WD-40. Ta¶my, ¿eby to co siê rusza, a nie powinno, przesta³o siê ruszaæ i WD-40, ¿eby to co siê nie rusza, a powinno, zaczê³o siê ruszaæ :mrgreen:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1952 on: 2007-05-19, 21:30:34 »
Ech, macie racjê.. beznadziejnie jest... I do tego jeszcze sesja siê zbli¿a... :/
Wszystko jest nie tak...  :?
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1953 on: 2007-05-19, 21:40:02 »
pewna przygnêbiaj±ca w³asno¶æ mojego umys³u, z której zda³am sobie sprawê w pa¼dzierniku zesz³ego roku, z któr± zd±¿y³am ju¿ siê pogodziæ i siê oswoiæ, znowu mi dokucza, i to z przyczyny tak g³upiej, ¿e a¿ szkoda s³ów :( b³ogos³awieni ci o niskiej samo¶wiadomo¶ci, albowiem im szczê¶cie bywa dane :( :?
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1954 on: 2007-05-20, 09:19:11 »
byle skaleczenie palca mo¿e na parê dni wykluczyæ z grania na instrumentach... :S
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1955 on: 2007-05-20, 15:59:02 »
jutro ustny polak ups......
Bite your tongue, ignore the splinter.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1956 on: 2007-05-20, 22:25:58 »
A wiecie, co sie dzieje, jak zycie nagle zaczyna sie wydawac piekne? Zza rogu wyskakuje niespodzianka. Ide poprzeklinac :evil: (Chociaz ja i tak nie ucierpialam na tym w takim stopniu, jak wiele innych osob)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1957 on: 2007-05-20, 23:04:59 »
A wiecie, co sie dzieje, jak zycie nagle zaczyna sie wydawac piekne? Zza rogu wyskakuje niespodzianka. Ide poprzeklinac :evil: (Chociaz ja i tak nie ucierpialam na tym w takim stopniu, jak wiele innych osob)
Ja sobie wczoraj za³o¿y³em konto jabberowe na innym serwerze. Zreszt± planowa³em to ju¿ od jakiego¶ czasu, bo chrome miewa³ ostatnio czêste downtime'y. Lista kontaktów ocala³a w komunikatorze.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1958 on: 2007-05-20, 23:30:54 »
 Zaje***cie, roz****³em sobie biurko... x|

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1959 on: 2007-05-21, 09:52:03 »
Nie chce mi siê uczyæ do prezentacji maturalnej...  :(
Poza tym komary mnie pogryz³y (zaczyna siê)  :axe:
Fata viam invenient

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1960 on: 2007-05-21, 10:35:52 »
Under Blasphemous Banner vol. V, to by³a pora¿ka! Ale bynajmniej nie z wi±zana z sam± gr± zespo³ów, a z organizacj±. Wszystko by³o okej, a¿ tu nagle, gdy kapela zagra³a Honor w³a¶ciciel wy³±czy³ pr±d (sic!) i zadzwoni³ po Spartanów! Na pocz±tku nikt nie wiedzia³ o co chodzi, ale potem wychodzi szef Massali (je¶li bêdziecie w Bielsku, omijajcie ten lokal szerokim ³ukiem!) i mówi, ¿e koniec koncertu! Zapytany dlaczego odpowiedzia³, ¿e to nie koncert dla takich jak wy! No to k***a, dla kogo?! Jak zacz±³em z nim rozmawiaæ to powiedzia³, ¿e nie bêdzie dyskutowaæ z antysemickim radyka³em (w tym momencie nie wiedzia³em, czy mam siê ¶miaæ, czy p³akaæ). Spytany, czy odda pieni±dze za bilety, a kapelom kasê za dojazd powiedzia³, ¿e nie (sic!), spyta³em kolesia, czemu wcze¶niej nie sprawdzi³ jakie zespo³y bêd± graæ w jego knajpie, a ten na to eeeeee. W koñcu po 2 godzinach rokowañ koncert wznowiono, ale, ¿e by³o to ju¿ po 1 w nocy, by³em zmêczony i wkurwiony, poszed³em do domu.
Masakra...
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1961 on: 2007-05-21, 10:44:00 »
Ja sobie wczoraj za³o¿y³em konto jabberowe na innym serwerze. Zreszt± planowa³em to ju¿ od jakiego¶ czasu, bo chrome miewa³ ostatnio czêste downtime'y. Lista kontaktów ocala³a w komunikatorze.
Co za wyczucie ;) Mi czesc kontaktow chwilowo wcielo, dzis chrome znowu zywy, biere kontakty i wynosze sie gdzie indziej, bo mi sie nowe zasady nie podobaja (zwlaszcza te 30 dni)

A jak juz narzekam: mieszkanie na parterze to porazka  :zgon: Dra sie pod oknem, dywany trzepia ([cenzura], to jakas tradycja z czasow, kiedy ludzie jeszcze w jaskiniach mieszkali i musieli futra z pchel wytrzepac :evil: :evil: :evil:) jeszcze parkingi sobie robia akurat naprzeciwko mojego okna, zreszta parking to pol biedy, ale auto przeciez musi miec alarm wlaczajacy sie za kazdym razem, jak mucha siadzie na szybe, albo durnego kierowce, ktory trabi, bo nie ma gdzie zaparkowac. Nienawidze ludzi  :axe:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1962 on: 2007-05-21, 15:46:07 »
Takie rzeczy, to tylko w Krakowie :P
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1963 on: 2007-05-21, 16:04:16 »
Mam s±siada (piêtro ni¿ej, ja mieszkam najwy¿ej), który w wakacje CODZIENNIE oko³o 6-7 rano w³±cza g³o¶no relacje z pobytu Jana Paw³a II w Polsce (chyba gdzie¶ to s******* nagrali sobie) i ¶piewa razem z lud¼mi tê piosenkê, któr± ludzi papie¿owi ¶piewali. I tak jakie¶ 2 godziny.

A jak s±siad nie ¶piewa to o 6 rano przyje¿d¿a ¶mieciarka a panowie ¶mieciarze (no, pracownicy, jak ich inaczej okre¶liæ) opró¿niaj± pojemnik na plastikowe butelki, na szk³o i zwyk³e ¶mietniki i huk jest taki, ¿e i tak prawie codziennie w wakacje mam zapewnione budzenie. Tylko cholera wy³±czyæ tego budzenia nie mogê :(

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1964 on: 2007-05-21, 19:54:52 »
Mam serce z lodu...  :?
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success