Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947277 times)

0 Members i 13 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2130 on: 2007-06-21, 18:18:24 »
minder, to normalne, ¿e nie chcia³a wpu¶ciæ z plecakiem
mi raz ochroniarz kaza³ w supermarkecie otworzyæ plecak. co ochroniarz mówi trzeba zrobiæ wiêc pokaza³em plecak i poszed³em, nie ma sensu siê k³óciæ
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2131 on: 2007-06-21, 19:48:07 »
Cała zabawa polega na tym, że nie ma prawa Cię przeszukać i masz prawo odmówić pokazania zawartości torby. Tylko policja może Cię przeszukać. Inna sprawa, że sam z własnej woli pokazałeś mu zawartość.

Uważam jednak, że nie można pozwolić na przekraczanie uprawnień. Nie do pomyślenia jest np., żeby ochroniarz bez pozwolenia brał Twój plecak czy nawet reklamówkę, do której przed chwilą kasjerka włożyła towar i zaglądał co tam masz, bo bramka zapiszczała. Zapłaciłeś, Twoje, nic nikomu do tego co jest w środku. Ochroniarz może Cię grzecznie poprosić o pokazanie zawartości (i tak pewnie było w Twoim przypadku) i co najwyżej wezwać policję jeśli nie chcesz pokazać, a bramka ciągle piszczy.

Ja natomiast nic nie wynosiłem. Ledwie zdążyłem wejść do marketu. Mógłbym nawet zostawić ten chrzaniony plecak, ale wiesz co jest najśmieszniejsze? Market nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w skrytce. Jeśli więc jakimś cudem coś by mi stamtąd zginęło (ochrona ma przecież dodatkowy kluczyk. jak oni mnie podejrzewają o nieuczciwość, to ja ich też mogę), to czyja to będzie wina? Poza tym mają w sklepie monitoring. Ich sklep, ich prawo. Widocznie jest kiepsko zrobiony (o ile w ogóle), skoro nie byliby w stanie zauważyć jak ściągam plecak, rozpinam i coś w nim chowam (np. worek cementu :lol:). To już łatwiej schować mi coś do kieszeni. Nie wspominając o tym, że wspomniana kobieta z przepadlistą torebką jest w stanie znacznie dyskretniej schować nawet worek z cementem :P I jakoś ich ochrona nie molestuje.
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2132 on: 2007-06-21, 20:53:23 »
wiesz, ale co to dla mnie otworzyæ plecak i zamkn±æ go, po co mam sobie robiæ siarê w sklepie, który odwiedzam trzy razy w tygodniu
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2133 on: 2007-06-21, 21:09:45 »
po co mam sobie robiæ siarê w sklepie, który odwiedzam trzy razy w tygodniu

 Jak to mawia mój tata, "dla samej pieprzonej zasady" :]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2134 on: 2007-06-21, 22:48:13 »
Soja: zeby Ci sie potem w pas klaniali 3 razy w tygodniu :P

A ja poza standardowym "przyciagam wariatow" (dlaczego? :(), poskarze sie, ze dobre 3 tygodnie temu L odszedl z kanalu i do tej pory nikt nic z tym nie zrobil.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2135 on: 2007-06-21, 23:02:42 »
Sk³adam za¿alenie, ¿e po tygodniu nieobecno¶ci na forum najwiêcej nieprzeczytanych postów mia³em w tym tutaj w³a¶nie w±tku. Forumowicze tylko narzekaj± i narzekaj±... mo¿e pope³nijmy zbiorowe samobójstwo? Wtedy Opeth wpisz± na czarn± listê zespo³ów, nie bêdzie problemów typu, ze nie przyjechali na Hunterfest, bo HF ju¿ nie bêdzie, nie bêdzie niczego.

A dla mindera brawa za walkê o swoje prawa jako klienta i walkê w autobudzie z komórkowymi krzykaczkami  =D> Muszê w sobie wyrobiæ odwagê do tego typu przedstawieñ i zacz±æ naprawiaæ ¶wiat. Postanowienie wakacyjne :wink:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2136 on: 2007-06-22, 20:08:51 »
Quote from: Albert Einstein
Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: Wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Ten pan mial racje. Niestety. :(

*idzie odzywic swoja uzasadniona nienawisc do rodzaju ludzkiego*

Ale smece. Zaraz sobie trzasne, bo jakas emo sie robie :?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2137 on: 2007-06-22, 20:23:19 »
Quote from: Albert Einstein
Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: Wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Ten pan mial racje. Niestety. :(

*idzie odzywic swoja uzasadniona nienawisc do rodzaju ludzkiego*

Ale smece. Zaraz sobie trzasne, bo jakas emo sie robie :?
Ej Kas, co Ciebie ostatnio tak pe³no w tym w±tku? ;)

No to ja te¿ siê po¿alê: jednak mam 800 slajdów do nauki - kiedy ja to przeczytam? ;[ (tak wiem, mogê np czytaæ teraz zamiast siedzieæ na forum. Ale guess what? Nie chce mi siê ;]).

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2138 on: 2007-06-22, 20:32:25 »
PO ma kupowat± 'agresywn±' reklamê. Nie cierpiê tego w czyimkolwiek wydaniu, szczególnie w¶ród takich, co to niby tacy liberalni. Bo to tak ³atwo powiedzieæ - patrzcie jacy oni s± ¼li, zamiast próbowaæ pokazaæ dlaczego my* jeste¶my lepsi. Ech.

*my, tzn. ci którzy robili / autoryzowali tego spota
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2139 on: 2007-06-22, 20:38:03 »
Ej Kas, co Ciebie ostatnio tak pe³no w tym w±tku? ;)
Drugi dom sobie znalazlam ;)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2140 on: 2007-06-22, 22:23:23 »
Tak w³a¶ciwie to lubiê ludzi dr±cych siê do komórki w autobusie. To takie mi³e urozmaicenie jazdy ;]. Parê miesiêcy temu jaka¶ laska przez 40 min rycza³a po w³osku do telefonu swoim po¿al siê bo¿e polsko-w³oskim akcentem i za ka¿dym razem jak zaci±ga³a na koñcu zdania to my¶la³em, ¿e siê pop³aczê :mrgreen:

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2141 on: 2007-06-22, 23:30:11 »
KU*WA, w³a¶nie siê dowiedzia³êm, ze za tydzieñ wokalistka wyje¿d¿a za granicê na ca³e wakacje  ](*,) ](*,) ](*,)
Cholera jasna, chyba muszê szukaæ kogo¶... Tylko gdzie, skoro nie znam nikogo takiego :/
Ponadto spêdzi³em dzi¶ ca³y dzieñ nad jakim¶ je*anym projektem [piek³o to za ma³o dla twórców biblioteki OpenSSL] zamiast æwiczyæ przed jutrzejsz± prób±.

Wspomniany parê postów wy¿ej pomys³ zbiorowego samobójstwa wznawiam. Albo niech kto¶ przynajmniej mnie skasuje.  :x

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2142 on: 2007-06-23, 00:05:47 »
Kasandra, a Ty co tak szpiegujesz userów?

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2143 on: 2007-06-23, 12:49:24 »
a propos tych ochroniarzy w marketach to raz mi kole¶ kaza³ pokazaæ zawarto¶æ plecaka jak kupowa³em wino to mu powiedzia³em ¿eby sam go sobie otworzy³ i siê odczepi³ :P

a teraz ponarzekam: monitor mi piszczy  :x

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2144 on: 2007-06-23, 13:47:38 »
Kasandra, a Ty co tak szpiegujesz userów?
Ja nie szpieguje. Ja obserwuje :P

Wspomniany parê postów wy¿ej pomys³ zbiorowego samobójstwa wznawiam.
A zeby bylo zbiorowe, to ilu osob trzeba? Bo jakby co, to moge sie przylaczyc (znaczy: dopisz mnie do listy)

 

lofty-success