Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947274 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2520 on: 2007-09-13, 21:37:27 »
Kurde, czemu ja siê tak przejmujê niektórymi rzeczami - parê godzin temu zada³am komu¶ g³upie pytanie i do teraz to rozpamiêtujê i mi g³upio ;]
Miewam tak z ró¿nymi rzeczami i sytuacjami. I potem sobie wytwarzam fa³szywe obrazy 'jak mnie ludzie postrzegaj±'. Czêsto pó¼niej okazuje siê, ¿e ca³kowicie pob³±dzi³em w tych my¶lach 0_O
Heh, no mam nadziejê, ¿e sen przegoni te g³upie rozwa¿ania, cz³owiek sobie potrafi ró¿ne rzeczy wkrêciæ ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2521 on: 2007-09-13, 22:27:07 »
Nie przejmuj siê, ja mam to samo, a zawsze i tak jest zupe³nie na odwrót. :)
[under construction]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2522 on: 2007-09-13, 22:33:33 »
Bez obrazy, ale nie macie czym siê przejmoaæ..?

edit: dobra, nie piszê nowego posta, bo bêdzie, ¿e spam, zacytujê tylko to co chcia³em napisaæ o 22:59
Quote
Bez obrazy, ale nie macie czym siê przejmoaæ..?
« Last Edit: 2007-09-13, 23:01:02 by Nilfheim »
selfbanned

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2523 on: 2007-09-13, 22:38:14 »
Ech, te¿ to znam. Ci±gle pope³niam jakie¶ gafy, w ka¿dym razie ja jestem ¶wiêcie przekonana, ¿e to gafy, ludzie czêsto tego nie zauwa¿aj±, b±d¼ odbieraj± w zupe³nie inny sposób ni¿ ja my¶lê, ale zawsze muszê byæ nienaganna, sto razy pomy¶leæ zanim post±piê choæ jeden krok, przeanalizowaæ wszelkie mo¿liwe kombinacje i rezultaty... ech, ciê¿ko tak ¿yæ, ale to ju¿ taki typ cz³owieka, inaczej nie potrafiê ;). No i ka¿dy swój b³±d postrzegam jako rzecz sto razy straszniejsz± ni¿ jest ni± ona w rzeczywisto¶ci. Czasem mo¿na zwariowaæ :P. No i lepiej rozmy¶la mi siê w samotno¶ci, w¶ród ludzi czasem nie wiem co odpowiedzieæ, najchêtniej wysz³abym i w ciszy zastanowi³a siê nad problemem, tak dziwnie dzia³a na mnie obecno¶æ zbyt wielu osób i nie jest to nie¶mia³o¶æ.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2524 on: 2007-09-14, 12:43:35 »
Tak a propos bledow popelnianych w zyciu: promotor mnie opieprzyl, powiedzial, ze marnuje sobie zycie, bo nie chce zostac na magisterskich... Czwarta osoba w tym tygodniu, ktora zasugerowala, ze nie wiem, czego chce :roll: (piate miejsce ciagle do wziecia ;P)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2525 on: 2007-09-14, 22:08:24 »
Czy ja jestem na wy¿szym miejscu ³azienkowymi smsami? :D

Ale ja te¿ mam tak jak wy... Na szczê¶cie staram siê nie my¶leæ o tym... Potem samo przechodzi...

Kufa, uczê siê i uczê i ma³o co z tego pamiêtam... cholera no... ciekawe, czy ja to zaliczê :/
...If I call will you come and will you save me?

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2526 on: 2007-09-14, 22:23:26 »
A ja mam ju¿ do¶æ.. zda³em 3 egzaminy, zosta³ jeden, najgorszy - ALzGA, czyli Algebra (brr..) Liniowa z Geometri± Analityczn± u profesora doktora schab. Piotra Dowbora od ex-jego Katarzyny D. z telewizji.. Z³o¶liwy Piotru¶ mnie uwali a potem nie dostanê warunku.. Przysz³o¶æ ju¿ w poniedzia³ek.. Siê bojê jak jasna cholera, bo nic nie pamiêtam i mam blokadê psychiczn± przed nauk± tych bzdur :/..

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2527 on: 2007-09-14, 22:23:47 »
Samochód ledwo dojecha³ do Katowic. Dalsz± podró¿ do Wroc³awia odby³em poci±giem. Ale w sumie nie narzekam, bo bardzo mi³o spêdzi³em czas przed przesiadk± :)
True Pagan Winter Crew

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2528 on: 2007-09-14, 22:33:06 »
Ale w sumie nie narzekam, bo bardzo mi³o spêdzi³em czas przed przesiadk± :)
No to narzekasz w koncu czy nie?  :mrgreen:

Ja musze siê po¿aliæ, ¿e ostatnio mam parszywy humor  :?. Wszystko mnie dobija i nawet mam ju¿ wiêksz± ochotê, ¿eby zaczê³y siê zajêcia na uczelni, ¿eby co¶ sie w koñcu dzia³o, echh :(.
I dlaczego muszê byæ taka pokrêcona? Z jednej strony brak mi towarzystwa, z drugiej jak przychodzi co do czego i mam ju¿ zorganizowany jaki¶ wypad, to cholernie mi siê nie chce z nikim widzieæ :x
Muszê do terapeuty chyba...  :(

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2529 on: 2007-09-14, 22:34:40 »
mam blokadê psychiczn± przed nauk± tych bzdur :/..
To jest najgorsze co mo¿e byæ. Koniecznie siê odblokuj. Mia³em tak na I roku z analiz±: przez pierwszy semestr jej nienawidzi³em [wp³yw na to mia³ prowadz±cy oraz trudno¶æ w przystosowaniu do nowego sposobu nauki] i zaowocowa³o to pisaniem poprawki z æwiczeñ w zimie. Wtedy [miêdzy semestrami] postanowi³em, ¿e muszê zmieniæ podej¶cie i jako¶ siê do tego przedmiotu przekonaæ [nie, zeby od razu go lubiæ, ale ¿eby przynajmniej by³ obojêtny]. Dziêki temu na koniec semestu drugiego mia³em zaliczenie na 5.0 :mrgreen:
Powodzenia w nauce i zaliczaniu...

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2530 on: 2007-09-14, 22:44:32 »
Przeparadowa³am z rozpiêtym rozporkiem spódnicy z ty³u przez miasto. Rz±dzê. Najlepsze ¿e zorientowa³am siê dopiero w pracy... na szczê¶cie przed zajêciami.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2531 on: 2007-09-14, 23:14:54 »
£a³, to musia³ byc widok... ;) A nie spad³a Ci...? ;)

A ja nie mam wcale blokady do nauki... Po prostu mózg ludzki nie jest w stanie ogarn±æ TAKIEGO ogromu wiedzy z takiej dziedziny jak± jest histologia... Synapsy mi siê poprzepalaj±... :D Nie to, ¿e tak sie przyk³adam... Koncentracjê mam przez godzinkê, dwie... A potem ju¿ wszystko jest tylko stekiem bzdur...
A zaliczenie zale¿y od dobrego humoru sprawdzaj±cego - upierdoli tylko 0,25 a mo¿e od razu ca³y punkt? :/
« Last Edit: 2007-09-14, 23:16:49 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2532 on: 2007-09-14, 23:23:05 »
Nie spad³a, bo by³a zapiêta na guzik... By³am rano na tyle niedospana, ¿e zapomnia³am, ze oprócz guzika istnieje jeszcze zamek :/

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2533 on: 2007-09-14, 23:52:54 »
Myszoskoczki mi siê pogryz³y :((( Do krwi.. Znaczy jeden pogryz³ 2 pozosta³e. Jeden mia³ zakrwawione ko³o ³apki, a drugi przegryzion± wargê i ca³y pyszczek we krwi :( Teraz trwa kara, czyli Isolation Years dla tego gryz±cego..

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2534 on: 2007-09-15, 00:30:58 »
 Jutro wesele. Trzy dni do ty³u: pi±tek w drodze, sobota na weselu i w niedzielê droga powrotna z Czêstochowy, z której piszê.