Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947349 times)

0 Members i 6 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2880 on: 2007-11-06, 16:24:14 »
To tak jak u mnie. Ale zzzzimno :[
selfbanned

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2881 on: 2007-11-06, 16:38:41 »
nie narzekajcie...nie jest tak ¼le..;) ja tam uwielbiam zimê i ¿adny ¶nieg mi nie straszny :P :mrgreen:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2882 on: 2007-11-06, 17:06:40 »
¦NIEG!! Ghrrrr...  ](*,)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2883 on: 2007-11-06, 17:55:54 »
Snieg z deszczem :<

I moja od lat pielegnowana depresje gdzies wywialo. Czuje sie nieswojo :?

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2884 on: 2007-11-06, 21:46:50 »
kurde, wy już śnieg macie, a ja się jeszcze z deszczem/słońcem męczę  :?

zastanawia mnie jak wygląda nabór pracowników do internetowych sklepów. moje doświadczenia podpowiadają mi, że od ludzi, ktorzy zamówienia przyjmują, przez pakujących, na drukujących zle adresy na paczkach skończywszy wszyscy są Debilami. Spóźniona o jeden dzień paczka z jednego ze sklepów dla "fanów metalu", powiedzmy [jeden w drugi nieprofesjonalny, nie mówiąc już o zajebistej jakości towarze. co za kraj], przywiozła mi produkty, które zamówiłem, prócz jednego [akurat najmniej istotnego, bo nie jestem jakimś wielkim fanem pieszczoch, o które wlaśnie się rozchodzi], ale za to zamiast owego produktu jakiś imbycel zapakował inny, "podobny" [ syskie takie same, co se bede łeb łamał na numerach modeli ], dwa razy droższy. głupi sklep ma za swoje, kilkadziesiąt zyli w plecy  :lol: w sumie bardziej jestem rozbawiony niż poirytowany, choć też jestem w plecy, bo tym gównem co dostałem chyba mam sobie oczy wydlubać...

czy miejska komunikacja ma klienta w dupie czy po prostu w polsce nie ma zwyczaju zawiadamiać obywateli o wymianie torów pod tramwaje w centrum miasta?! #$%^ $^%#% %#@!&...
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2885 on: 2007-11-07, 00:08:11 »
Bielski PKS ma jakieś dziwne zasady. Byłem dziś kupić bilet miesięczny. Co dostałem? Bilet od 1 do 30 listopada. Jak dla mnie bilet miesięczny to bilet ważny od dnia zakupu przez okres 30 dni. Wszędzie tak jest, tylko nie w Bielsku. Tutaj taki bilet nazywałby się "okresowy miesięczny", a nie "miesięczny". Okresowe są tylko na 10 dni. Bez ulg. Ja mam ulgę, więc nie będę przepłacał. Aż dzisiaj do kierownika poszedłem, ale jak grochem o ścianę. Powiedział, że nie ma okresowych miesięcznych, bo państwo dopłaca tylko do miesięcznych, anie do okresowych. Gówno prawda, bo jakoś w Krakowie, Wrocławiu i innych w miarę normalnych miastach państwo dopłaca do okresowych (choćby studenckich).  Ich to nie przekonuje, więc sobie w końcu poszedłem. Ciekaw jestem co na to wszystko Federacja Konsumentów.

PS:
Okazuje się, że normą w PKS jest wydawanie biletów na miesiąc kalendarzowy. Tylko komunikacja miejska może wystawiać bilety okresowe ulgowe. Przecież to jest jakieś kuriozum!

PS2: Skrobnąłem w tej sprawie epistołę do Ministerstwa Transportu. Jeśli odpowiedzą przed "zmianą warty", to poślę jeszcze raz już po zmianie ;)
« Last Edit: 2007-11-07, 00:52:57 by minder »
True Pagan Winter Crew

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2886 on: 2007-11-07, 00:18:04 »
U nas te¿ od 1 do 30/31 ka¿dego miesi±ca...  :?

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2887 on: 2007-11-07, 07:51:27 »
na ¶l±sku te¿ tak jest, ¿e siê kupuje bilety typowo miesiêczne
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2888 on: 2007-11-07, 09:26:10 »
Bielsko-Biała znajduje się w województwie śląskim ;)
True Pagan Winter Crew

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2889 on: 2007-11-07, 09:43:28 »
a w warszawie z kolei jak kupisz bilet na trzydzie¶ci dni np. 7 listopada, a potem do³adujesz przed up³ywem jego wa¿no¶ci, to nie masz dodatkowych dni, tylko znowu trzydzie¶ci dni od daty do³adowania. jak kto¶ sobie dokupi nieprzytomnie za wcze¶nie, to mo¿e na tym sporo straciæ.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2890 on: 2007-11-07, 10:13:20 »
^ mozesz poprosic o nowa karte i doladowywac zamiennie...

no chyba ze ktos doladowuje nowa legitymacje studencka, bo ponoc jest taka mozliwosc

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2891 on: 2007-11-07, 10:21:39 »
Ciekaw jestem co na to MPK (czy co tam macie) - trzeba z³o¿yæ pisemne za¿alenie czy inn± skargê.

W sumie stwierdzam, ¿e pisanie w takich sprawach do ró¿nych instytucji jest ca³kiem fajne. Wiele czasu siê nie traci na wyskrobanie mejla, a mo¿na siê czasem ciekawych rzeczy dowiedzieæ. W skrajnych przypadkach dobrze posi³kowaæ siê mejlami do mediów :P
True Pagan Winter Crew

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2892 on: 2007-11-07, 10:32:03 »
^ mozesz poprosic o nowa karte i doladowywac zamiennie...

mogê mieæ nawet i piêæ kart, tylko nie o to przecie¿ chodzi (;
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2893 on: 2007-11-07, 10:42:51 »
^ to o co w takim razie? wystarczy miec dwie karty i problem z glowy tak naprawde wiec chyba to nei powod do narzekan ;)

ja mam dzis stresujacy dzien w pracy natomiast w korporacje okrecaja wokol mnie swoje oslizgle macki... wiedzialem ze trzeba bylo zostac ulicznym muzykiem :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2894 on: 2007-11-07, 11:23:07 »
Gdyby tak wyglądało doładowywanie Twojego telefonu (a jeszcze do niedawna tak właśnie było), to inaczej byś mówił. A przecież mógłbyś mieć dwie SIM-karty... Tylko że w przypadku telefonów wszystko uregulowała konkurencja.
True Pagan Winter Crew