Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947371 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3000 on: 2007-11-27, 00:54:35 »
u nas w mieszkaniu ch³opaki z historii nie zmywaj± :> (sztuk 2, a jest nas 5), a ¿e nie posiadaj± praktycznie w³asnych naczyñ to s± karceni i prze¶ladowani, gdy tylko wchodz± do kuchni :twisted:

ja siê skar¿ê na to, ¿e mam 3 dni pod rz±d (pon,wt,¶r) na 8 :( w tym 2 razy muszê siê dostaæ o tej porze na Gagarina.. jak wiadomo wszyscy chc± o tej porze dostaæ siê na Gagarina i chyba wszyscy chc± tym samym autobusem co ja :roll:
w dodatku kolesiowi od Baz Danych odbija i katuje nas bzdurnymi definicjami..

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3001 on: 2007-11-27, 15:23:13 »
 Jestem leniwy, jestem nieambitny. Z pierwszym walczê, z drugim nie bardzo siê da. W³a¶ciwie to ju¿ móg³bym do¿yæ spokojnej staro¶ci i koñca swych dni :P

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3002 on: 2007-11-27, 16:25:06 »
Oto jest najbardziej pechowy i frustruj±cy dzieñ mojego ¿ycia. Najpierw zaginê³y mi rêkawiczki, pó¼niej pada³ ¶nieg i deszcz i wszystko, a ja 15 minut idê na wydzia³ i wydawa³o mi siê, ¿e umrê. A przed zajêciami starosta mnie zbarowa³ i brzydko siê zachowywa³ (BARDZO! Zew krwi siê we mnie obudzi³). Na naukach pomocniczych, ¿e g³upi u¶miech mi z twarzy nie chcia³ zej¶æ, to pan doktor mnie do tablicy wezwa³ i takie tam, a pó¼niej okaza³o siê, ¿e do 15.00 muszê siê zapisaæ na mój ulubiony wyk³ad, bo jednak trzeba. Patrzê na zegarek, a tu 14.00 i sekretariat zamkniêty. (To tak w uproszczeniu by³o, tak naprawdê, to d¿oging z góry na dó³ i szukanie dziwnych osób by³o). W koñcu uda³o mi siê dopisaæ tu¿ przed zamkniêciem listy. No to idê na obiad, czyli wychodzê na ulicê, a tam jaki¶ element mnie zaczepia, ¿e mam fajne skarpety. My¶lê: zabiæ? zniewa¿yæ? Ale matkaboska zielna czuwa³a, ¶wiate³ko zes³a³a, co umo¿liwi³o mi ucieczkê na drug±, i tak potrzebn± mi stronê ulicy. I deszcz mit ¶nieg egien. Jaki¶ pan palacz (jak mo¿na paliæ w tak± pogodê) w mordê mi dymem cisn±³, wiêc mu mówiê /scena wyciêta z powodu wulgaryzmów/... A poza tym w slepie piekarni chleb do po³owy surowy mi baba wcisnê³a, a zupa by³a za s³ona. Jeszcze zasady mam dzisiaj. Wyginê.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3003 on: 2007-11-27, 17:08:00 »
Za jakie¶ pó³ godziny trzeba mi bêdzie siê zbieraæ do wyj¶cia w tê zimn±, mokr± ciemno¶æ celem dotarcia na wyk³ad z fonologii, na którym pewnie przez po³owê jego trwania bêdê wys³uchiwaæ dok³adnie tego samego, co na æwiczeniach :? ponadto goni mnie parê prac domowych, na stoliku nocnym obrasta kurzem sterta nieprzeczytanych ksi±¿ek, i last but not least - nie uczê siê, bo mnie nie cisn± na tym UJu parszywym :? a sesja nadchodzi...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3004 on: 2007-11-27, 20:46:14 »
(...) jak wiadomo wszyscy chc± o tej porze dostaæ siê na Gagarina i chyba wszyscy chc± tym samym autobusem co ja :roll:
Znam to: co dzien rano wszyscy jada metrem w tym samym kierunku, co ja... i w zwiazku z tym udalo mi sie dzis upolowac miejsce dopiero w trzecim pociagu, jaki przyjechal, jak peron juz opustoszal troche. Szybko zaczelam zalowac, ze nie poszlam pieszo, jak juz tak wczesnie z domu wyszlam, bo niektorzy pasazerowie komunikacji miejskiej potrzebuja chyba codziennych tortur pod haslem "zadbaj o siebie i innych - umyj sie"...
Na cwiczeniach z antropologii - jak zwykle - mialam szkielet bez kosci, ktore wlasnie omawialismy :roll: (w przyszlym tygodniu pewnie bede miala bez czaszki).
I pada deszcz ze sniegiem i w ogole jest zle. Chyba wykorzystam resztke mleka do stworzenia kakao, dokoncze czytac ksiazke, nie naucze sie i z bolem serca pojde spac.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3005 on: 2007-11-27, 21:18:56 »
niektorzy pasazerowie komunikacji miejskiej potrzebuja chyba codziennych tortur pod haslem "zadbaj o siebie i innych - umyj sie"...
Otó¿ to. A, co gorsza, ludzie my¶l±, ¿e jak jest zima, to nie wolno otwieraæ okien w autobusie, mimo, ¿e zagêszczenia ludno¶ci w poje¼dzie nie powstydzi³aby siê Chiñska Republika Ludowa... :roll:
Dzi¶ jeden delikwent-wspó³pasa¿er porannej dawki przebywania we wspomnianej strefie zgniotu mnie rozbawi³ - otó¿ ubra³ sobie nanadgarstkow± pieszczochê umilaj±c mi tym samym trzymanie siê obok uchwytu podsufitowego [który to sposób dbania o stabilno¶æ kocham, szczególnie gdy rêka drêtwieje - nawet podcinaæ siê nie trzeba. ¶mieræ w autobusie. nie g³upia rzecz... :roll:].

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3006 on: 2007-11-27, 22:21:52 »
Sok pomidirowy mi siê skoñczy³! Jak ja nie cierpiê jak mi siê sok pomidorowy koñczy! :evil:
selfbanned

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3007 on: 2007-11-27, 22:28:23 »
Chyba pad³ ogrzewacz wody wiêc musia³em wzi±æ prysznic w prawie zimnej wodzie....

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3008 on: 2007-11-27, 22:37:41 »
eBat -> prawie jak Hunterfest... :roll:
A propos, dzisiaj znowu wspominki mia³am, bo spotka³am kogo¶, kto te¿ tam by³, lol :D
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3009 on: 2007-11-27, 23:16:51 »
eBat -> prawie jak Hunterfest... :roll:

Eej, Czarna, nie przesadzaj, na HF by³a ciep³a woda :P ¿e staæ do niej trza by³o w dwugodzinnej kolejce to insza inszo¶æ (za to mia³a¶, o ile dobrze pamiêtam, dodatkowe atrakcje w postaci gotyckiej parki pod jednym prysznicem :mrgreen:)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3010 on: 2007-11-27, 23:35:15 »
Idealne zakoñczenie tak beznadziejnego i zjebanego dnia jak ten. Doprawdy. Nie ma to jak komu¶ mentalnie dokopaæ jak ju¿ le¿y. :'(
Nic siê nie poprawi³o od wczoraj. Nawet grzanki s± tylko tymczasow± pociech±.

Czarna, dziêki. Tylko siê nie do³uj przeze mnie, bo mi bêdzie przykro.
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3011 on: 2007-11-28, 15:42:08 »
Veilu¶, no przestañ... Jak mi oddasz trochê Twojego smutku, to dla Ciebie zostanie mniej! :)
A ja do³ujê siê sama, nikt mi nie musi pomagaæ... W ogóle kto¶ m±drze mówi³, ¿e swoje w³asne piek³o urz±dzamy sobie sami... :roll: Niektórymi rzeczami naprawdê nie warto siê przejmowaæ...

Zo¶ka - > Ale wtedy, to sta³y¶my dwie godziny, ¿eby ochlapaæ siê w zimnej wodzie! Ciep³a by³a tylko w nocy, jak wszyscy byli na koncertach :D
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3012 on: 2007-11-29, 09:30:24 »
Sk³adam skargê na burdel organizacyjny mego uniwerku - za rad± i perswazj± wuefisty przepisa³y¶my siê z paroma kole¿ankami na wuef z wtorku na czwartek - jakie¶ tam lekkie æwiczenia przy muzyce, to w sumie czemu nie, mo¿na siê po¶wiêciæ i wstaæ na 9.00. Wstajê wiêc dzisiaj o 7.30 i idê do wuefowni, po to tylko, by siê dowiedzieæ, ¿e zajêcia o 9.00 owszem, s±, ale dla panów, nie dla pañ, co zreszt± widaæ na rozpisce w gabinecie wuefistów  :x nie do¶æ, ¿e siê nie wyspa³am, to we wtorek us³yszymy zapewne, ¿e nie mo¿emy wróciæ do grupy wtorkowej, bo nie :?
W ramach pocieszenia wspomog³am siê ¶wie¿ym sokiem marchewkowym, o. 'II'
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3013 on: 2007-11-29, 13:25:39 »
Roboty nie mogê znale¼æ, a zbli¿a siê okres wzmo¿onych wydatków :/
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3014 on: 2007-11-29, 14:18:06 »
Kasa... Ciekawe, czy zd±¿± z tymi stypendiami socjalnymi... Maj± byæ niby na pocz±tku grudnia, a s³ysza³am ju¿ wersjê, ¿e oby by³y przed ¶wiêtami... :/
...If I call will you come and will you save me?