Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947310 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3015 on: 2007-11-29, 14:39:09 »
W³a¶nie kto¶ mi na domowy zadzwoni³ dzwoniê z pañstwa ogrodu i siê roz³±czy³. (g³osu nie pozna³em, wiêc to nie ¿aden mój durny kumpel). Wychodzê do ogrodu, ani ¶ladu. Ludzi± siê na prawdê nudzi :/

djdioda: ludziom ;]
nilfheim: w³a¶nie go chcia³em wyedytowaæ ;P
nilfheim: ale zawsze to wiêcej koloru w p[o¶cie ;]
« Last Edit: 2007-11-29, 14:43:41 by Nilfheim »
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3016 on: 2007-11-29, 14:44:05 »
W³a¶nie kto¶ mi na domowy zadzwoni³ dzwoniê z pañstwa ogrodu i siê roz³±czy³. (g³osu nie pozna³em, wiêc to nie ¿aden mój durny kumpel). Wychodzê do ogrodu, ani ¶ladu. Ludziom siê na prawdê nudzi :/
Przypomnia³a mi siê akcja, któr± mia³a wspó³lokatorka. Pewnego dnia dosta³a smsa, ju¿ nie pamiêtam jakiej tre¶ci, i odpisa³a, ¿e to pomy³ka. No i przez to siê wkopa³a, bo tamta osoba zaczê³a j± mêczyæ. Okaza³o siê, ¿e to jaka¶ 14-latka le¿y w szpitalu i siê jej nudzi, wiêc wpisa³a sobie jaki¶ numer na chybi³-trafi³ i zaczê³a mêczyæ smsami. ;] W koñcu wspó³lokatorka zdecydowanie napisa³a, ¿e jej przykro, ale nie ma czasu na smsowanie, zaczê³a ignorowaæ i smsy usta³y ;]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3017 on: 2007-11-29, 14:52:48 »
Moja dziewczyna dostawa³a kiedy¶ esemesy od jakiego¶ kolesia. Nic nadzwyczajnego, ale zaczyna³ mêczyæ. Kiedy¶ siedz±c w barze (mo¿e z 10 osób) pomy¶leli¶my, ¿eby siê zrewan¿owaæ. W odstêpie chyba 5 sek. ka¿dy wys³a³ mu esa, ¿e po niego idzie. A na koñcu Pati. Po paru minutach telefon do niej, kole¶ dr¿±cym g³osem, ¿e przeprasza i ¿e ju¿ nie bêdzie, tylko, ¿eby nikt po niego nie przychodzi³ XD
selfbanned

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3018 on: 2007-11-29, 15:11:19 »
Kumpel kiedy¶ do mnie napisa³ z telefonu swojego kumpla. Za jaki¶ czas dostajê esy i tre¶ci "kim jeste¶?" Na pocz±tku by³am grzeczna, ale pó¼niej ju¿ odpali³am, ¿eby siê przesta³ (ten kto¶) bawiæ telefonem. Tak, pogryz³am, nale¿a³o siê. pó¼niej siê dowiedzi±³am, ze to zazdrosna dziewczyna tego kolesia sprawdza³a jego kontakty Oo. Przesta³am ¿a³owaæ ¿e babiszona pogryz³am.

wpis do ksiêgi:

Ja: Poproszê wentylator o boku 7 centymetrów.
Pan1: Jaki du¿y?
Ja: 7 centymetrów
Pan1: (przyszed³ z drabin±)
Pan2: Czego szukasz?
Pan1: Wentylatora.
Pan2: Aa a jaka wielko¶æ?
Ja: 7 centymetrów bok.
Pan1: A jak pani to mierzy³a?
Ja: O_o... bok...
Pan1 <wyci±ga linijkê i przyk³ada najpierw po przek±tnej a potem dopiero mierzy bok> ale tak czy tak?
Ja: BOK! nie przek±tna, bok.
Pan2: ale miêdzy ¶rubami pani mierzy³a?
<opad³y jej ³apy>
Pan1 <widz±c jej minê i ogólne rozbawienie mierzy bok> O, 7 cm.
Ja: Poproszê.

To ja jestem inna, czy ¶wiat popieprzy³o?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3019 on: 2007-11-29, 18:15:58 »
Za du¿o palê :/
selfbanned

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3020 on: 2007-11-29, 18:53:37 »
 Spa³em. To, ¿e straci³em dwie i pó³ godziny to nie a¿ takie z³e, bo i tak bym je straci³ na co¶ bezsensownego, ale znowu bêde siê w nocy musia³ mêczyæ nad za¶niêciem. Chocia¿ to sprzyja rozmy¶laniom i marzeniom :)
 Weekend zapowiada siê na ma³o ciekawy. Prawdopodobnie bêde musia³ zabawiaæ dziecko w Krakowie :P A wszystko przez ambicje brata :]
 Poza tym poniedzia³ki s± z³e - w listopadzie nie by³em na ¿adnej poniedzia³kowej matematyce, która to jest pierwsza :P Z punktowym systemem oceniania zachowania, u mnie w szkole wprowadzonym, to ja nie wiem, jakie zachowanie bêde mia³ na koniec. No, ale trudno, to tylko zachowanie :)

A i tak umrê ;P

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3021 on: 2007-11-29, 18:57:47 »
Weekend zapowiada siê na ma³o ciekawy. Prawdopodobnie bêde musia³ zabawiaæ dziecko w Krakowie :P A wszystko przez ambicje brata :]

Co to brat ma za ambicje, ¿e ju¿ siê o dzieciaka postara³? ;)
No patrz, a u nas w mieszkaniu akurat pusto na weekend. A móg³by¶ wpa¶æ na przyk³ad. Nastêpnym razem :P
wszystko, co sko¶ne.

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3022 on: 2007-11-29, 19:10:31 »
A i tak umrê ;P

Chrze¶cijanie nie umieraj±

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3023 on: 2007-11-29, 19:20:46 »
Co to brat ma za ambicje, ¿e ju¿ siê o dzieciaka postara³? ;)
No patrz, a u nas w mieszkaniu akurat pusto na weekend. A móg³by¶ wpa¶æ na przyk³ad. Nastêpnym razem :P

 Haha, doprawdy, nie tak to mia³o zabrzmieæ :mrgreen: Brat zdaje egzaminy w Krakowie, bo normalna matura go nie satysfakcjonuje, tak jak nie satysfakcjonowa³aby go jaka¶ normalna uczelnia. No có¿, jego problem :)

Chrze¶cijanie nie umieraj±
To ja bêde pierwszy :P

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3024 on: 2007-11-29, 19:53:59 »
eBat -> prawie jak Hunterfest... :roll:

Eej, Czarna, nie przesadzaj, na HF by³a ciep³a woda :P ¿e staæ do niej trza by³o w dwugodzinnej kolejce to insza inszo¶æ

hmm..no to mia³y¶cie szczê¶cie, bo ja sta³am d³ugo, a jak wreszcie uda³o mi sie dostaæ, to ciep³ej wody juz nie by³o... :evil: :evil: :evil:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3025 on: 2007-11-29, 22:15:00 »
Nie uczê siê, nie czytam, flaki mi bol± i chyba ginê.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3026 on: 2007-11-29, 22:47:55 »
Spa³em. To, ¿e straci³em dwie i pó³ godziny to nie a¿ takie z³e, bo i tak bym je straci³ na co¶ bezsensownego, ale znowu bêde siê w nocy musia³ mêczyæ nad za¶niêciem.
A wiesz, ze odkad polozylam pod lozkiem tabletki nasenne, to nie mam problemow z zasypianiem? ;) (bo nigdy nie mam czym popic, a jak nie popije, to nie polkne, a pani doktor powiedziala, ze one na pewno pomagaja i miala racje, nawet niespozywane pomagaja ;D)

Znowu nie mam no co narzekac... jakie to frustrujace.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3027 on: 2007-11-29, 22:52:52 »
jak±¶ godzinê temu dowiedzia³am siê ¿e w poniedzia³ek mam egzamin na prawko :shock: :eee: :obled: :zenibyco:
teoria i praktyka. masakra, nie umiem NIC. uda³o mi siê umówiæ cudem jazdê na sobotê jeszcze, ¿eby co¶ poje¼dziæ... mamoooo!


(jakby wszystkiego by³o ma³o, oczywi¶cie :roll:)
wszystko, co sko¶ne.

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3028 on: 2007-11-29, 23:35:36 »
Ja bym nie szed³, gdybym nic nie umia³. W koñcu kara za niewstawienie siê to 50 z³, a niezdany egzamin 130 z³ + 112 z³ kolejne ;]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3029 on: 2007-11-30, 00:07:57 »
Koñczy siê jeden z bardziej popapranych tygodni w tym miesi±cu. W ogóle wiêkszo¶æ listopada (z wy³±czeniem weekendów) by³a o kant dupy rozbiæ. Mam nadziejê, ¿e jutro uda mi siê rozwik³aæ wszystkie problemy, bo inaczej zjedz± mnie d¿d¿ownice.
True Pagan Winter Crew