Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947278 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3210 on: 2007-12-21, 17:29:14 »
Jestem do niczego. :?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3211 on: 2007-12-21, 17:46:44 »
Jestem do niczego. :?
Eeeeeeeeeeeeeeeeee, tam.
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3212 on: 2007-12-21, 22:52:19 »
Zapomnia³am o tatowych imieninach :( ju¿ zaczyna³am siê ³udziæ, ¿e praca nad sob± da³a jakie¶ efekty i widzê cokolwiek poza czubkiem w³asnego nosa i w³asnymi zmartwieniami, a tu pac! mimowolnie sprawi³am du¿± przykro¶æ tak bliskiej mimo wszystko osobie... beznadziejnie mi :(
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3213 on: 2007-12-22, 00:28:27 »
Nie umiem wykonywaæ czynno¶ci zwi±zanych ze ¶wiêtami: pakowaæ prezentów ani wypisywaæ karteczek, uk³adaæ ¿yczeñ. Tak to jest, jak siê nie ma praktyki.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3214 on: 2007-12-22, 11:54:21 »
A propos ¿yczeñ... wkurza mnie to ca³e ³amanie siê op³atkiem. Znów bêdziemy klepaæ te same ¿yczenia co zwykle (w imieniny, urodziny, wszelkie inne uroczysto¶ci) "zdrowia, szczê¶cia...", oszz, nienawidzê tego  :? Wszyscy wiedz± czego im ¿yczê, wiêc dlaczego muszê to przy ka¿dej okazji powtarzaæ? Czasem przez to ca³e "oklepanie" to wydaje mi siê, ¿e te ¿yczenia wcale szczere ju¿ nie s±, tylko zaczynaj± przypominaæ takie gadanie, byle co¶ powiedzieæ. A nie mam zamiaru bawiæ siê w uk³adanie jaki¶ wierszyde³ czy wymy¶lnych fraz.
Ech, w ogóle to zaczyna mnie dopadaæ depresja przed¶wi±teczna.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3215 on: 2007-12-22, 13:14:31 »
Nie umiem wykonywaæ czynno¶ci zwi±zanych ze ¶wiêtami: pakowaæ prezentów ani wypisywaæ karteczek, uk³adaæ ¿yczeñ. Tak to jest, jak siê nie ma praktyki.

heheh witaj w klubie stary :D moja siostra na ten przyklad specjalnie przychodzi do mnie z niespakowanymi prezentami i daje mi je do spakowania bo jak sama twierdzi 'caly rok czeka na ubaw patrzenia jak to robie'.. efekt jest oczywiscie taki ze prezenty znacznie lepiej wygladaly niespakowane

ale polecam ozdobne torebki - wrzucasz do srodka, jakos tam sklejasz z gory i po krzyku ;)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3216 on: 2007-12-22, 16:32:53 »
Nie umiem wykonywaæ czynno¶ci zwi±zanych ze ¶wiêtami: pakowaæ prezentów ani wypisywaæ karteczek, uk³adaæ ¿yczeñ. Tak to jest, jak siê nie ma praktyki.

Nie zgadzam siê z Twoim brakiem umiejêtno¶ci sk³adania ¿yczeñ. Wystarczy zajrzeæ do naszej forumowej ¿yczeniowej ksiêgi ¿eby siê przekonaæ ¿e tak nie jest. Krzywo wypisane karteczki maj± swój urok - nie lubiê jak kto¶ zwyczajnie podpisuje siê pod gotowymi ¿yczeniami.

ale polecam ozdobne torebki - wrzucasz do srodka, jakos tam sklejasz z gory i po krzyku ;)

Nie zawsze siê da w torebce wrêczyæ prezent. Szczególnie jak siê ten prezent wysy³a poczt± :)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3217 on: 2007-12-22, 16:48:46 »
A propos ¿yczeñ... [...]
Po prostu ¿ycz czego¶, czego nie ¿yczysz tak zwyczajnie... W koñcu to ¦wiêta Bo¿ego Narodzenia, nie imieniny czy urodziny. I wiadomo, ¿e nie trzeba tego ubieraæ w piêkne s³owa :)

ale polecam ozdobne torebki - wrzucasz do srodka, jakos tam sklejasz z gory i po krzyku ;)
Nie zawsze siê da w torebce wrêczyæ prezent. Szczególnie jak siê ten prezent wysy³a poczt± :)

 O, na przyk³ad :mrgreen: Ale torebki s± te¿ takie jakie¶ nie do koñca ³adne i eleganckie. Przynajmniej dla mnie :)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3218 on: 2007-12-22, 18:08:10 »
¬le mi. Nie potrafiê siê stosownie zachowywaæ w grupie przekraczaj±cej 4 osoby. Nie potrafiê odnale¼æ siê w spo³eczeñstwie. Jestem inna, dziwna, miejscami ¶mieszna (nie zabawna, ¶mieszna) i w ogóle do kitu z takim charakterem.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3219 on: 2007-12-22, 18:11:43 »
O, na przyk³ad :mrgreen: Ale torebki s± te¿ takie jakie¶ nie do koñca ³adne i eleganckie. Przynajmniej dla mnie :)


moze nie sa ale jeszcze nie widziales opakowanych przeze mnie 'tradycyjnie' prezentow... :P

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3220 on: 2007-12-22, 18:17:31 »
Juz zaraz ¶wiêta... Czas wolny... Ale oczywi¶cie nie na mojej %#$^&$ uczelni. Zamiast my¶leæ o choinkach, ¿yczeniach i innych sprzataniach, zmagam siê z perspektyw± dwóch wisz±cych nade mn± projektów, które musz± byæ gotowe do pocz±tku stycznia :x Jak na z³o¶æ, wybitnie nie mam ochoty na ¿aden z nich, szczególnie, ¿e jeden wymaga przeczytania kilkuset stronicowego PDFa z dokumentacj± generatora kompilatorów - niejakiego 'gentle', za¶ drugi jest typowo algorytmiczny, czyli to, czego najbardziej nie lubiê w informatyce :x
Ponadto zach³y¶niêty my¶l±, ¿e wreszcie mogê [choæ tak naprawdê nie powinienem - patrz wy¿ej] po¶wiêciæ chwilê na w³asne potrzeby, postanowi³em postawiæ xineramê [¿eby wreszcie by³ jaki¶ po¿ytek z wyj¶cia monitorowego w laptopie i monitora stoj±cego obok], co oczywi¶cie okaza³o siê cholernie trudne i powi±zane z milionem 'niuansów' z cyklu "a, bo przy tym sterowniku jest inaczej...", "a, bo nie ta wersja pakietu...", "a, bo trzeba wyedytowaæ plik..." :x
W takich chwilach nienawidzê Linuksa [na codzieñ tylko nie lubiê. Windowsa niestety te¿.].
k***a maæ!!!

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3221 on: 2007-12-22, 18:58:36 »
¬le mi. Nie potrafiê siê stosownie zachowywaæ w grupie przekraczaj±cej 4 osoby. Nie potrafiê odnale¼æ siê w spo³eczeñstwie. Jestem inna, dziwna, miejscami ¶mieszna (nie zabawna, ¶mieszna) i w ogóle do kitu z takim charakterem.

Oj, mam identycznie  :shock:, mo¿e za³o¿ymy jaki¶ klub albo grupê wsparcia :P? ;)

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3222 on: 2007-12-22, 19:17:54 »
¬le mi. Nie potrafiê siê stosownie zachowywaæ w grupie przekraczaj±cej 4 osoby. Nie potrafiê odnale¼æ siê w spo³eczeñstwie. Jestem inna, dziwna, miejscami ¶mieszna (nie zabawna, ¶mieszna) i w ogóle do kitu z takim charakterem.

Nie jeste¶ sama  :P 8)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3223 on: 2007-12-22, 21:11:56 »
Nie jeste¶ sama  :P 8)
Oj, mam identycznie  :shock:, mo¿e za³o¿ymy jaki¶ klub albo grupê wsparcia :P? ;)

Wspó³czujê Wam, serio.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3224 on: 2007-12-22, 21:57:34 »
¬le mi. Nie potrafiê siê stosownie zachowywaæ w grupie przekraczaj±cej 4 osoby. Nie potrafiê odnale¼æ siê w spo³eczeñstwie. Jestem inna, dziwna, miejscami ¶mieszna (nie zabawna, ¶mieszna) i w ogóle do kitu z takim charakterem.

Eej, Kekkai, nie masz Ty czasem z³ego dnia dzisiaj? Z tego co pamiêtam nie mia³a¶ jakich¶ wiêkszych problemów z interakcjami towarzyskimi, a charakterowo jak na mój gust jeste¶ w ca³kowitym porz±dku, chyba ¿e jako¶ drastycznie siê zmieni³a¶ przez te parê miesiêcy. Jeste¶ inna ni¿ wszyscy? Ciesz siê, ¿e nie jeste¶ szar± mas± :> A  ¿e czasem ¶mieszna? Cena bycia sob± ergo wyró¿niania siê, wydaje mi siê. Tak czy inaczej  :goodman:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love