Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947278 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3270 on: 2008-01-05, 00:06:19 »
Haha, w³a¶nie sobie przeczyta³am, ¿e na mój wymarzony* drugi kierunek w zesz³ym roku na miejsc 15 startowa³a osoba... jedna XD No super, to sobie postudiowa³am ;>

*powiedzmy, to tak dla dramatyzmu.
wszystko, co sko¶ne.

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3271 on: 2008-01-05, 11:47:11 »
a co to za kierunek je¶li mo¿na spytaæ?
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3272 on: 2008-01-05, 12:10:47 »
Filologia rosyjska z jêzykiem rusiñsko-³emkowskim.

Tak mi co¶ na mózg pad³o ;) Mo¿e jeszcze kto¶ chce? Jakby tak zebraæ z 10 osób...
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3273 on: 2008-01-05, 19:31:25 »
Jak±¶ tak± mam nostalgiê dzi¶, taka têsknotê...  :?
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3274 on: 2008-01-05, 23:34:42 »
Zmêczony i w ogóle jaki¶ taki, mo¿e to starosc dolega... a mo¿e co innego.
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3275 on: 2008-01-06, 00:11:30 »
Zmęczony i w ogóle jakiś taki, może to starosc dolega... a może co innego.
Zima :P

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3276 on: 2008-01-06, 15:41:16 »
Filologia rosyjska z jêzykiem rusiñsko-³emkowskim.

Tak mi co¶ na mózg pad³o ;) Mo¿e jeszcze kto¶ chce? Jakby tak zebraæ z 10 osób...

o nie tylko nie rosyjski, szczerze nie przepadam za tym jêzykiem, pamietam go jeszcze z podstawówki, nie jest trudny (wprost przeciwnie) ale dla mnie ¶mieszny, jak dla dzieci, ale  to ja tak uwa¿am, a wiele osób sie pewnie ze mn± nie zgodzi, ale nic...jakby to by³ fiñski i norweski to bym zrozumiala, portugalski te¿ lubie bardzo ( i rzecz jasna niemiecki - moja "mi³o¶æ" od dziecka), ale có¿...
...jestem z³a, albo mo¿e raczej smutna, bo :
1. do tej pory nie przysz³o moje zamówienie na necie (z 21 XII,mieli je realizowaæ po 1 I, mimo to, to chyba jednak za d³ugo, bo pisa³o - poczta priorytetowa, czas dostawy max. 2 dni, a dzi¶ ju¿ 6 jest)
2. wróci³am ju¿ z £odzi, gdzie spêdzi³am prawie 5 cudownych dni - w akademcu ch³opaka (ja chcê jeszcze :( )
3. przez moje g³upie przekonania, prawie zniszczy³am co¶, co tak d³ugo misternie budowali¶my z ukochan± osob±...g³upie to wszystko by³o, albo mo¿e raczej nie g³upie, ale przykre...ale mam nadziejê, ¿e wyci±gne z tego odpwiednie wnioski...
4. musze zmieniæ swój, zbyt porywczy charakter, bo tych s³ów, które sie powie, nie da siê ju¿ cofn±æ, ani zmienieæ, niestety...mo¿e mnie to czego¶ w koñcu nauczy...
5. poza tym, ZNÓW jestem chora - tym razem tradycyjnie gad³o + zapalenie zatok, jak mi sie wydaje, ale daruje sobie wizyte u lekarza, bo jeszcze mi sie pogorszy
6. jestem porz±dnie wkurzona, bo podobno od stycznia, niewa¿ne sa stare legitymacje studenckie, teraz trza mieæ elektroniczne, tyle, ¿e nie op³aca mi sie tego robiæ na 5-6 miesiêcy, a poza tym, nawet gdybym chcia³a, to szkola nie chce tego zrobiæ, bo powiedzia³a, ¿e trzeciemu rokowi, mu sie nie op³aca, wiêc co  ? mam kupowaæ co miesi±c ca³y bilet za 100 z³? dajcie tego kto to wymy¶li³ w ogóle to odpowiednio go potraktuje :axe:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3277 on: 2008-01-06, 19:07:18 »
Facet od Seksu i planowania rodziny objecha³ moj rok za to, i¿ nie powiadomi³y¶my go o naszej dwutygodniowej praktyce, podczas której zajêcia zosta³y odwo³ane :P. Zaznaczyæ trzeba, ¿e by³ to obowi±zek pracowników sekretariatu, który te¿ wystosowa³ nam skierowanie na tê praktykê, jednak gdy wy¿ej wspomniany pan wyk³adowca chcia³ dowiedzieæ sie czego¶ od pañ sekretarek, otrzyma³ od odpowied¼, ¿e one o niczym nie wiedz±  :lol:. Tajemnicza sprawa i jak zwykle to mój rok jest niedobry i nieodpowiedzialny :P

Quote from: neveah
6. jestem porz±dnie wkurzona, bo podobno od stycznia, niewa¿ne sa stare legitymacje studenckie, teraz trza mieæ elektroniczne, tyle, ¿e nie op³aca mi sie tego robiæ na 5-6 miesiêcy, a poza tym, nawet gdybym chcia³a, to szkola nie chce tego zrobiæ, bo powiedzia³a, ¿e trzeciemu rokowi, mu sie nie op³aca, wiêc co  ? mam kupowaæ co miesi±c ca³y bilet za 100 z³? dajcie tego kto to wymy¶li³ w ogóle to odpowiednio go potraktuje

Bez kitu  :mrgreen:, nam na 5 roku zrobili nowa legitkê  :mrgreen: . Co prawda nie elektroniczn± tylko tak± ksi±¿eczkow±, ale uaktualnion± czy co tam :P
« Last Edit: 2008-01-06, 19:10:39 by Jasmin »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3278 on: 2008-01-06, 19:50:34 »
Z tymi legitymacjami to kto¶ Ciê w b³±d wprowadzi³.
Straci³y wa¿no¶æ wy³±cznie te legitymacje, w których by³o napisane, ¿e studenci maj± zni¿kê 50% na przejazdy kolej±. Te, w których nie jest wyszczególniona wysoko¶æ zni¿ki zachowuj± wa¿no¶æ.
True Pagan Winter Crew

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3279 on: 2008-01-06, 21:43:26 »
ja mam na mojej napisane, ¿e jest 50% ale babska w dziekanacie mówi±, ¿e to niby jaki¶ inny druk jest co¶ tam co¶ tam i ¿e jest wa¿ny. a ja siê nei przejmujê i jak dostanê mandat to z u¶miechem pomaszerujê z nim do dziekanatu ;)
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3280 on: 2008-01-06, 22:15:21 »
Ludzie siê czepiaj±, wydzielaj± moje offtopy jako tematy, a potem zamykaj± w±tki, jak nie wiedz±, co odpisaæ!  :x
...If I call will you come and will you save me?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3281 on: 2008-01-06, 22:24:24 »
Ja siê muszê poskar¿yæ na samego siebie, ostatnio jestem strasznie zawieszony, przez to dzi¶ ucierpia³y veila i aibrean. Dziewczyny musicie mi wybaczyæ. Przepraszam jeszcze raz :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3282 on: 2008-01-06, 22:45:55 »
Forum ma przerwy w dzia³aniu. A ja specjalnie dzi¶ pousuwa³am privy z ostatnich dwóch lat, w nadziei, ¿e to co¶ pomo¿e (:P)

Na domiar z³ego (lubiê to wyra¿enie, bardzo lubiê :>) ferie mi siê dzi¶ koñcz±... jutro wstajê o 6:00 :?

...i nikt mi nie wpina we w³osy klipsów do papieru i o³ówków - -¿ycie bywa smutne...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3283 on: 2008-01-06, 23:12:08 »
ferie... ach... a ja mam zapieprz... :P
Eksperyment na jutro gotowy... tak jakby... :roll:
Na ¶rodê referat do wyg³oszenia z prezentacj± multimedialn± i poprawka kolokwium z historii filozofii... a³... temu mogê nie daæ rady...
I 5 esejów z filozofii na pi±tek... :/

A jak jutro nie dostanê stypendium socjalnego, to siê potnê...  :x
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3284 on: 2008-01-06, 23:57:11 »
Ludzie siê czepiaj±, wydzielaj± moje offtopy jako tematy, a potem zamykaj± w±tki, jak nie wiedz±, co odpisaæ!  :x
Ci ludzie to jeden lud¼ - ja - nazywaj rzeczy po imieniu. Mog³em odpisaæ, ale cokolwiek by to by³o, dalej praktykowa³aby¶ swój kult. Nie by³o wiêc sensu =; Talk to the hand...
True Pagan Winter Crew