Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947298 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3480 on: 2008-02-03, 22:20:23 »
 Ee, jednak jestem g³upim dzieciakiem.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3481 on: 2008-02-03, 22:20:44 »
"Cze¶æ, jestem Daniel, jestem wysoki i silny i szukam kobiety, która mnie zdominuje" - pomys³owi s± ci napaleñcy o 2 w nocy. Opowie¶ci o bieli¼nie ("no powiedz jak± masz na sobie...") to ju¿ standard. Zazwyczaj mam ochotê odpowiedzieæ "gacie z golfem zapinane przy kostkach."
Nawet w miarê, ale mi siê zdarzaj± jako¶ tylko te wulgarne przypadki. A¿ rzygaæ siê chce!

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3482 on: 2008-02-03, 22:34:18 »
Ee, jednak jestem g³upim dzieciakiem.
Ch³opie, to jak ka¿dy z nas ;P
selfbanned

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3483 on: 2008-02-03, 22:35:53 »
Ee, jednak jestem g³upim dzieciakiem.

Witaj w klubie  :mrgreen:

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3484 on: 2008-02-03, 22:50:35 »
Ee, jednak jestem g³upim dzieciakiem.

Witaj w klubie  :mrgreen:
No tak racje, ale jedni z tego dziecka maj± wiêcej inni mniej.
Ja mam 5lat i chce lizaka! ;P (a nie maturê :/ a nauka le¿y i czeka...)

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3485 on: 2008-02-03, 22:51:39 »
Ee, jednak jestem g³upim dzieciakiem.

Witaj w klubie  :mrgreen:
No tak racje, ale jedni z tego dziecka maj± wiêcej inni mniej.
Ja mam 5lat i chce lizaka! ;P (a nie maturê :/ a nauka le¿y i czeka...)


Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3486 on: 2008-02-03, 22:54:03 »
paatosie chyba nie rozumiesz dzieci, ale z tym mogê siê pobawiæ z du¿ymi autkami na ulicy? ;P

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3487 on: 2008-02-03, 22:54:57 »
Zabawa przednia ;]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3488 on: 2008-02-04, 00:50:02 »
¿eby tych co rozsy³aj± spam przez komunikatory powieszono a napaleñców i innych piekielnych zboczeñców zaczepiaj±cych nieznajomych ukrzy¿owano!  :gniew2: :axe:
Oto jest miejsce, w którym Jabber otwiera swe wrota i zaprasza, nêc±c zaletami jak np. spokój, brak spamu i konieczno¶æ autoryzowania rozmówców :]

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3489 on: 2008-02-04, 00:52:56 »
¿eby tych co rozsy³aj± spam przez komunikatory powieszono a napaleñców i innych piekielnych zboczeñców zaczepiaj±cych nieznajomych ukrzy¿owano!  :gniew2: :axe:
Oto jest miejsce, w którym Jabber otwiera swe wrota i zaprasza, nêc±c zaletami jak np. spokój, brak spamu i konieczno¶æ autoryzowania rozmówców :]
Mam google talka, tam te¿ spokój. Ale 99,999999% znajomych ma gadulca okropnego :/

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3490 on: 2008-02-04, 01:03:02 »
Mam google talka, tam te¿ spokój. Ale 99,999999% znajomych ma gadulca okropnego :/
Trzeba nawracaæ. Od jakiego¶ czasu zastanawiam siê nad radykalnym posuniêciem, które uskuteczni³ mój znajomy - ca³kowicie zrezygnowa³ z mo¿liwo¶ci rozmów przez protokó³ GG. Je¿eli komu¶ faktycznie zale¿y na kontakcie z nim, to nawrócenie pozostaje jedynie kwesti± czasu :)

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3491 on: 2008-02-04, 01:11:49 »
Trzeba nawracaæ. Od jakiego¶ czasu zastanawiam siê nad radykalnym posuniêciem, które uskuteczni³ mój znajomy - ca³kowicie zrezygnowa³ z mo¿liwo¶ci rozmów przez protokó³ GG.
Musieli by jeszcze znajomi wiedzieæ, ¿e kto¶ ma co¶ innego

Je¿eli komu¶ faktycznie zale¿y na kontakcie z nim, to nawrócenie pozostaje jedynie kwesti± czasu :)
Ale to jednak s±dzê, i¿ mi bardziej zale¿y na kontaktach ni¿ kontaktom :/
Pupa zbita, nie?
Pigin móg³by mieæ po prostu wbudowane cu¶ od autoryzacji i by³by spokój, ale pigin ma problemy z wyszukiwaniem znajomych na gg

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3492 on: 2008-02-04, 10:49:07 »
Trzeba nawracać. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad radykalnym posunięciem, które uskutecznił mój znajomy - całkowicie zrezygnował z możliwości rozmów przez protokół GG.
Musieli by jeszcze znajomi wiedzieć, że ktoś ma coś innego

Jeżeli komuś faktycznie zależy na kontakcie z nim, to nawrócenie pozostaje jedynie kwestią czasu :)
Ale to jednak sądzę, iż mi bardziej zależy na kontaktach niż kontaktom :/
Pupa zbita, nie?
Pigin mógłby mieć po prostu wbudowane cuś od autoryzacji i byłby spokój, ale pigin ma problemy z wyszukiwaniem znajomych na gg
Przecież zawsze możesz sobie włączyć opcję "tylko dla znajomych" czy jakoś tak i wtedy wiadomości od ludzi spoza Twojej listy będą ignorowane. Przynajmniej jabberowy transport gadu-gadu udostępnia taką funkcjonalność, więc myślę, że to standard w protokole gg. Jeśli nie niech mnie ktoś poprawi ;] Ja mam złoty środek na zaczepiaczy - od razu jak tylko dostanę od nich jakąś podejrzaną wiadomość ignoruję (taka anty-autoryzacja =D), a że mam z nimi spokój, bo nie podaję swoich danych w katalogu to już inna bajka ;] Niepodawanie danych jest w sumie bardzo skuteczne na napaleńców - w ciągu ośmiu lat miałam może dwóch ;) Co do spamu, mam około 15 numerków gg na czarnej liście i święty spokój.
« Last Edit: 2008-02-04, 10:51:16 by djdioda »

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3493 on: 2008-02-04, 13:27:20 »
Musieli by jeszcze znajomi wiedzieæ, ¿e kto¶ ma co¶ innego
Mo¿na np. ustawiæ na GG opis na miesi±c przed planowanym wycofaniem siê z protoko³u: "Od dnia <data> nie u¿wam GG, tylko Jabber." i bêd± wiedzieæ :>

Przecie¿ zawsze mo¿esz sobie w³±czyæ opcjê "tylko dla znajomych" czy jako¶ tak i wtedy wiadomo¶ci od ludzi spoza Twojej listy bêd± ignorowane.
Niepodawanie danych jest w sumie bardzo skuteczne na napaleñców
Problem takich podej¶æ to utrudnienie albo wrêcz uniemo¿liwienie kontaktu z Tob± kogo¶ znajomego, kogo jeszcze nie masz na li¶cie. Albo zostanie automatycznie zignorowany, albo nawet nie znajdzie. Po co¶ ten katalog jednak jest :wink:
Wiem, teoretycznie mo¿e poprosiæ o dodanie do listy mailem etc... ale nie zawsze zna inne drogi kontaktu :)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3494 on: 2008-02-04, 16:45:00 »
Problem takich podej¶æ to utrudnienie albo wrêcz uniemo¿liwienie kontaktu z Tob± kogo¶ znajomego, kogo jeszcze nie masz na li¶cie. Albo zostanie automatycznie zignorowany, albo nawet nie znajdzie. Po co¶ ten katalog jednak jest :wink:
Wiem, teoretycznie mo¿e poprosiæ o dodanie do listy mailem etc... ale nie zawsze zna inne drogi kontaktu :)
Jak chcê siê z kim¶ kontaktowaæ - wymieniam siê z nim numerkami gg. Jak nie chcê - nie wymieniam siê. Dla mnie sprawa jest prosta. :P Nie trzeba siê oganiaæ od milionów krewnych i znajomych królika zawracaj±cych dupê o byle co - ciekawe czemu do drzwi nie przyjd± zapukaæ i nie nagabuj± kilka razy dziennie. :roll: Poza tym nigdy w ¿yciu nie szuka³am nikogo przez katalog gg i nie znam ludzi, którzy by to robili ;]
« Last Edit: 2008-02-04, 16:50:01 by djdioda »

 

lofty-success