Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947277 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3660 on: 2008-03-10, 19:28:20 »
Zg³aszam za¿alenie na to  :shock: :? :? :(

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3661 on: 2008-03-10, 19:31:37 »
mam, chodzê z odtwarzaczem mp3  :mrgreen:
No way in from the outside, no way out from within.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3662 on: 2008-03-10, 19:37:31 »
To nie patrz  :?
Albo nie wiem... otwórz siê na ludzi? Traktuj ich jak siebie samego?
Sorry, musia³em. :twisted:
eBaciku, S³oñce, jak musisz, to nie musisz nam koniecznie o tym mówiæ...
Mam nadziejê, ¿e Kas/Juz przekaza³a kiedy¶ pozdrowienia ode mnie odno¶nie mojej fotki... ;)

A Wy ju¿ skoñczcie z tymi kotami... :/ Tyle nieszczê¶æ jest na ¶wiecie, ludzie umieraj± codziennie, o innych zwierzêtach nie wspominaj±c, a jak kociska lataj± po ulicach i roznosz± choróbska, to co niby z nimi zrobiæ?

Milad, ja te¿. Ale to mi nie pomaga... :/
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3663 on: 2008-03-10, 19:43:04 »
zwierzêtach nie wspominaj±c, a jak kociska lataj± po ulicach i roznosz± choróbska, to co niby z nimi zrobiæ?


Watpie, z to prawda.
Mnie to wkurza, a ludzi czasami mniej mi ¿al ni¿ zwierz±t, ktore musz± przez nich cierpieæ. A ludkow zainfekowanych ptasia gryp± moze te¿ wyr¿n±c, a co!  :twisted: Zwierze w niczym nie jest gorsze od czlowieka.
Ludzie s± odra¿aj±cy, zero wra¿liwosci  :shock:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3664 on: 2008-03-10, 19:45:51 »
Zg³aszam za¿alenie na to  :shock: :? :? :(
:evil:
Chinczykow tez jest za duzo i tez przenosza choroby.
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3665 on: 2008-03-10, 19:48:03 »
Kurcze, mnie to jako¶ nie rusza - sam mam papugi w domu i wszelkiego futra nienawidzê. Jak widzê, ¿e mi po podwórku ³azi ry¿e kocisko, to mnie krew zalewa i wcale siê Chiñczykom nie dziwiê, ¿e siê zdecydowali ich trochê pozbyæ. Ta poproszê kilku takich z pukawkami na moje osiedle - niech wyt³uk± te futrzast± zarazê. B³e...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3666 on: 2008-03-10, 19:49:06 »
Watpie, z to prawda.
Mnie to wkurza, a ludzi czasami mniej mi ¿al ni¿ zwierz±t, ktore musz± przez nich cierpieæ. A ludkow zainfekowanych ptasia gryp± moze te¿ wyr¿n±c, a co!  :twisted: Zwierze w niczym nie jest gorsze od czlowieka.
Ludzie s± odra¿aj±cy, zero wra¿liwosci  :shock:
W±tpisz, ¿e chc± je wybiæ czy ¿e roznosz± choróbska? Roznosz±, uwierz. Owszem, ludzie te¿. (ale nie ptasi± grypê, lol... :roll:) Ich te¿ wybiæ, a co.
Znieczulica jest wszechobecna. Ale czemu niby lepiej traktowaæ zwierzêta ni¿ ludzi? Zwierzêta sobie poradz± same, a ludzie nie...
...If I call will you come and will you save me?

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3667 on: 2008-03-10, 19:49:35 »
Kurcze, mnie to jako¶ nie rusza - sam mam papugi w domu i wszelkiego futra nienawidzê. Jak widzê, ¿e mi po podwórku ³azi ry¿e kocisko, to mnie krew zalewa i wcale siê Chiñczykom nie dziwiê, ¿e siê zdecydowali ich trochê pozbyæ. Ta poproszê kilku takich z pukawkami na moje osiedle - niech wyt³uk± te futrzast± zarazê. B³e...
Ciekawe jakby¶ by³ na miejscu takiego kotka  :mrgreen:

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3668 on: 2008-03-10, 19:50:39 »

Quote from: Czarna
W±tpisz, ¿e chc± je wybiæ czy ¿e roznosz± choróbska? Roznosz±, uwierz. Owszem, ludzie te¿. (ale nie ptasi± grypê, lol... ) Ich te¿ wybiæ, a co.
Znieczulica jest wszechobecna. Ale czemu niby lepiej traktowaæ zwierzêta ni¿ ludzi? Zwierzêta sobie poradz± same, a ludzie nie...

Nigdzie nie napisalam ze nalezy traktowac zwierzeta lepiej niz ludzi. Napisalam, ze jezeli koty sie zabija bo niby przenosza choroby, to ludzi tez powinno sie wybijac jak jest jakas epidemia  :? i podkreslam by³a to IRONIA.
Ze niby od drugiego, zainfekowanego czlowieka sie nie zaraze ptasia grypa??? LOL!
Chinczycy "sprzataja" przed Olimpiada, chorobska to wymowka, bo zamiast kastrowac koty to teraz nadmiar maja. Jesli popierasz sadyzm typu "tluczenie kotow (w tym ciezarnych) kijami na smierc" to:  :shock: bez wzgledu na to czy przenosza jakis syf czy nie nie zasluguja na takie traktowanie!!!! ¦wiatli mi ludzie, zwykli barbarzyncy.




Quote from: Nilfheim
Cytat: Jasmin  Dzisiaj o 19:28:20
Zg³aszam za¿alenie na to     


Chinczykow tez jest za duzo i tez przenosza choroby.
O, to to!
 :twisted: :lol:
Kurcze, mnie to jako¶ nie rusza - sam mam papugi w domu i wszelkiego futra nienawidzê. Jak widzê, ¿e mi po podwórku ³azi ry¿e kocisko, to mnie krew zalewa i wcale siê Chiñczykom nie dziwiê, ¿e siê zdecydowali ich trochê pozbyæ. Ta poproszê kilku takich z pukawkami na moje osiedle - niech wyt³uk± te futrzast± zarazê. B³e...

Wiesz co, brak mi slow  :?
« Last Edit: 2008-03-10, 19:56:25 by Jasmin »

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3669 on: 2008-03-10, 19:52:45 »
Ciekawe jakby¶ by³ na miejscu takiego kotka  :mrgreen:

Ale nie jestem
A kot to nie to samo co cz³owiek ;)
Jak kto¶ ma kota i jest w nim zakochany, to niech go sobie ma, nie broniê przecie¿, ale jak siê szwenda tego cholerstwa wszêdzie na pêczki, to to jest przesyt i problem. I wtedy nale¿y zrobiæ z tym porz±dek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3670 on: 2008-03-10, 19:58:16 »

A kot to nie to samo co cz³owiek ;)

Jasne, ty czlowiek, to jest cos WIECEJ ( z barbarzynskimi pogladami).
Uwielbiam cytat: "Czlowiek to brzmi dumnie, czlowiek to brzmi butnie, a zawodzi okrutnie"
Koniec z mojej strony, bo szkoda moich palcow i klawiatury ;)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3671 on: 2008-03-10, 19:58:43 »
ale jak siê szwenda tego cholerstwa wszêdzie na pêczki, to to jest przesyt i problem. I wtedy nale¿y zrobiæ z tym porz±dek.
Super. A moze by tak porfilaktyka?
Ale czemu niby lepiej traktowaæ zwierzêta ni¿ ludzi?
Bo one nie bywaja dwulicowymi ch*jami.
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3672 on: 2008-03-10, 20:05:12 »
Masakra, totalnie barbarzyñskie i popierdolone podej¶cie :shock: W ogóle ¶rednio potrafiê uwierzyæ, ¿e to faktycznie JEDYNE rozwi±zanie. Ale w to, ¿e znêcanie siê kijami na oczach dzieci zapewne [skoro zbrodniê realizuj± wychowawcy z przedszkola] jest JAKIMKOLWIEK rozwi±zaniem za cholerê nie uwierzê.
Niekiedy zastanawiam siê czy faktycznie ¿yjê w cywilizowanym ¶wiecie czy w zwyk³ym padole przemocy i okrucieñstwa pozbawionym jakiejkolwiek wra¿liwo¶ci. Nie, nie zastanawiam. Jestem pewny, ¿e w tym drugim.  :x

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3673 on: 2008-03-10, 20:05:46 »
Jasne, profilatyka. Ale tam chyba ju¿ na to za pó¼no.
Jasmin, ja wiem, ¿e to by³a ironia, ale akurat ludzi zara¿onych ptasi± gryp±, to chyba niewielu jest... Nie by³oby czego wybijaæ... :roll:
Jednak jest ró¿nica miêdzy zwierzêciem, a cz³owiekiem, nie ukrywajmy. Chyba jakie¶ chowane urazy do ludzi tu widzê... Ja nie mówiê, ¿e ludzie s± ¼li albo dobrzy. Ludzie s± przede wszystkim ró¿ni. I owszem, niektórych trzeba by tez wybiæ. (ale ani jednych ani drugich kijami...)
A zwierzêta te¿ s± ró¿ne. A jakby¶ mieszka³a w Pekinie i mia³a ma³e dziecko, to na pewno bardzo by¶ siê cieszy³a, ¿e mo¿e siê na podwórku bawiæ z bezpañskimi kotkami, nie?
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3674 on: 2008-03-10, 20:14:37 »
Chyba jakie¶ chowane urazy do ludzi tu widzê...
Bynajmniej nie chowane ;P
selfbanned