Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947271 times)

0 Members i 9 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3810 on: 2008-03-26, 20:40:52 »
Wszystkich, którzy mieli dzisiaj du¿e problemy komunikacyjne z powodu z³ej pogody i powrotu zimy bardzo przepraszam. Niby dlaczego? Bo ja tê pogodê popsu³em. Jeste¶cie pewnie ciekawi jak...nie jeste¶cie? Dobra i tak wam powiem. Pewnego gor±cego, s³onecznego, letniego dnia  w³óczyli¶my siê z ¿ywymtrupem po Karkonoszach. Jako, ¿e dysponowali¶my telefonami komórkowymi z odtwarzaczami mp3 odruchowo zgrali¶my wcze¶niej co¶ na drogê. No a co pasuje bardziej do klimatu gór, lasów, potoków jak nie TENHI ! Nie wiem co nam odbi³o, ale pu¶cili¶my kawa³ek, który jest najbardziej wilgotny, najbardziej mokry i najbardziej deszczowy - Varpuspaiva. Nim siê obejrzeli¶my w oddali pojawi³y siê chmury i da³o siê us³yszeæ grzmoty. Nie muszê mówiæ jak ogromna burza nas zasta³a. Chc±c drugiego dnia sprawdziæ czy to dzia³a znów narazili¶my siê na uciekanie szczytami przed burz± i szukanie schroniska celem wy¿ymania ubrañ. Dzieñ Wróbla zawsze dzia³a³ i zawsze przynosi³ opady atmosferyczne....nie wiem co mi odbi³o, ¿e pusci³em to wczoraj 4 razy.
No way in from the outside, no way out from within.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3811 on: 2008-03-26, 20:44:45 »
To ju¿ wiem na kogo nas³aæ ch³opaków! :P

edit: ogl±dam mecz. Czego oni siê na³ykali, ¿e widz± podwójnie i albo podaj± kilka metrów obok naszych, albo zagrywaj± prosto pod nogi Amerykanów?
« Last Edit: 2008-03-26, 22:16:33 by Blek_Rajder »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3812 on: 2008-03-26, 22:29:47 »
Wszystkich, którzy mieli dzisiaj du¿e problemy komunikacyjne z powodu z³ej pogody i powrotu zimy bardzo przepraszam. Niby dlaczego? Bo ja tê pogodê popsu³em. Jeste¶cie pewnie ciekawi jak...nie jeste¶cie? Dobra i tak wam powiem. Pewnego gor±cego, s³onecznego, letniego dnia  w³óczyli¶my siê z ¿ywymtrupem po Karkonoszach. Jako, ¿e dysponowali¶my telefonami komórkowymi z odtwarzaczami mp3 odruchowo zgrali¶my wcze¶niej co¶ na drogê. No a co pasuje bardziej do klimatu gór, lasów, potoków jak nie TENHI ! Nie wiem co nam odbi³o, ale pu¶cili¶my kawa³ek, który jest najbardziej wilgotny, najbardziej mokry i najbardziej deszczowy - Varpuspaiva. Nim siê obejrzeli¶my w oddali pojawi³y siê chmury i da³o siê us³yszeæ grzmoty. Nie muszê mówiæ jak ogromna burza nas zasta³a. Chc±c drugiego dnia sprawdziæ czy to dzia³a znów narazili¶my siê na uciekanie szczytami przed burz± i szukanie schroniska celem wy¿ymania ubrañ. Dzieñ Wróbla zawsze dzia³a³ i zawsze przynosi³ opady atmosferyczne....nie wiem co mi odbi³o, ¿e pusci³em to wczoraj 4 razy.

Siê ¶miejesz, a Veila w górach za nic w ¶wiecie nie zagra 'Jaworzyny', bo to podobno murowany sposób na deszcz. Na jego odpêdzenie z kolei niezawodne podobno jest trzykrotne wykonanie 'Ballady o ¶wiêtym Miko³aju'  :D taa, górskie przes±dy muzyczne to nie przelewki, jak siê na w³asnej skórze przekonali¶cie ;)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3813 on: 2008-03-26, 22:36:43 »
Siê ¶miejesz, a Veila w górach za nic w ¶wiecie nie zagra 'Jaworzyny', bo to podobno murowany sposób na deszcz. Na jego odpêdzenie z kolei niezawodne podobno jest trzykrotne wykonanie 'Ballady o ¶wiêtym Miko³aju'  :D taa, górskie przes±dy muzyczne to nie przelewki, jak siê na w³asnej skórze przekonali¶cie ;)

Ale to naprawdê niestety dzia³a, ta Jaworzyna. Potwierdzone wielokrotnie :roll: A Miko³ajów to 10 trzeba, ¿eby odwo³aæ XD
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3814 on: 2008-03-28, 22:10:42 »
Koncert Armii znów odwo³any :? Na dodatek okazuje siê, ¿e kiedy mam okazjê zobaczyæ Ленинград na ¿ywo, to wypada koncert zespo³u, który co prawda widzia³am i do¶æ czêsto widujê, ale jako¶ nie wypada nie i¶æ (skutki mania graj±cych przyjació³). Tragedia, no... :<
A z rzeczy prozaicznych: nie robi³am przypisów na bie¿±co i mi siê walnê³y, jak dopisywa³am potem (na szczê¶cie mogê oddaæ krótk± pracê pisemn± pó¼niej, ale to cudem siê uda³o)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3815 on: 2008-03-30, 23:52:59 »
Chyba wszystko co mog³o siê zepsu³o. A nie, zosta³a mi praca... ³a³. Z³o, stagnacja, i samo¶æ. A mê¿czyzna z horyzontu ma kobietê. Siê poci±æ idzie jak rasowe emo. Nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha... burdel, po¿oga i syf w granulkach.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3816 on: 2008-03-31, 00:33:56 »
A mê¿czyzna z horyzontu ma kobietê. Siê poci±æ idzie jak rasowe emo. Nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha... burdel, po¿oga i syf w granulkach.
:goodman: Nie martw siê... (u mnie to samo). Pora zmieniæ horyzont  8)

W tym tygodniu dwa kolosy, a ja nawet nie zaczê³am siê uczyæ... :/
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3817 on: 2008-03-31, 07:45:37 »
Nie wyspa³em siê. Nie mog³em zasn±æ i obudzi³em siê godzinê za wcze¶nie, a potem ju¿ oka nie zmru¿y³em... Zapowiada siê piêêêêkny dzieñ...
« Last Edit: 2008-03-31, 07:47:20 by Callahan »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3818 on: 2008-03-31, 21:16:09 »
Nicmisiêniechcenie to z³o powoduj±ce utratê przywileju zwanego "wolny czwartek", wystêpuj±ce zazwyczaj u ludzi ze specyficznego rodzaju g³upot± (w³a¶nie rozpaczam nad swoj±, bo przez to, ¿e ostatnie 3 tygodnie cierpia³am na owo nicmisiêniechcenie, teraz tracê czas, który mog³abym spo¿ytkowaæ jako¶ bardziej twórczo  ](*,))

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3819 on: 2008-04-01, 15:37:43 »
Ale wieczór masz wolny?  :>
Kolos z filozofii... jak mi siê nie chce uuuczyæ :/
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3820 on: 2008-04-01, 16:04:19 »
Chyba tak. I niech Ci siê zechce :P
U mnie od wczoraj dziwne przygody z pr±dem (np. nie ma nigdzie, tylko w jednym gniazdku w mieszkaniu, albo po³owa domu ma, a po³owa nie). My¶leli¶my, ¿e to tylko u nas w kamienicy, ale dzi¶ rano okaza³o siê, ¿e w pobliskich budynkach sytuacja jest taka sama. Jedyny pozytyw by³ taki, ¿e dzia³a³o akurat to gniazdko, do którego mam pod³±czony czajnik. Wypi³am herbatê i w¶ciek³a posz³am na zajêcia (w¶ciek³a, bo zimna i ciemna ³azienka to nic fajnego). Potem dosta³am smsa, ¿e robole ze stoenu stwierdzili, ¿e kabel siê psuje i siê bêdzie psu³. Uroczo, nie?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3821 on: 2008-04-01, 23:18:43 »
My¶la³am, ¿e dosta³a¶ smsa, ¿e Czarn± porwa³o UFO...  :>

Filozofiaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... jeszcze parê ¶ci±g i z reszt± dajê sobie spokój... umieram  :?
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3822 on: 2008-04-01, 23:54:29 »
a ja szukam sobie jakiej¶ gry i ¿adnej znale¼æ nie umiem :< bez sensu. grê chcê!
wszystko, co sko¶ne.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3823 on: 2008-04-02, 05:13:22 »
a ja szukam sobie jakiej¶ gry i ¿adnej znale¼æ nie umiem :< bez sensu. grê chcê!
Mo¿e byæ? ;P

A ja:
Prawie dzia³a - prawie robi ró¿nicê ;]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3824 on: 2008-04-02, 15:53:28 »
a ja szukam sobie jakiej¶ gry i ¿adnej znale¼æ nie umiem :< bez sensu. grê chcê!
Mo¿e byæ? ;P

Nie :P Mój flash powiedzia³ niet i nie widaæ nic. Ale z tego co pamiêtam tatu¶ mi kiedy¶ podsy³a³ do tego linka, taka schizolska przygodówka, nie?

W temacie - nie ma to jak dobry pocz±tek dnia :roll:
wszystko, co sko¶ne.

 

lofty-success