Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947271 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3885 on: 2008-04-13, 11:26:18 »
Przykro mi ['] :(
...If I call will you come and will you save me?

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3886 on: 2008-04-13, 12:32:40 »
Z³ego leczenia? Przykro mi równie¿ [']

I b±d¼ tu chory i ufaj lekarzom...
Ja jestem wiecznie delikatnie chora b±d¼ przeziêbiona, po ostatnim (ekhm powiedziano a to pani za 2 dni przejdzie) przeziêbieniu dalej mam kaszelek i fataln± chrypkê
I podobno to wszystko z alergii a przecie¿ zajadam te niebieskie pigu³ki!

(ciotka kiedy¶ wiecznie chorowa³a, wycieli jej dwie! nerki, a jak siê alej czu³a tak samo "taka ciê¿ka operacja i nie pomog³o?" skomentowa³ lekarz -zmar³a z niewiadomych przyczyn, na jej szczê¶cie(?) podczas snu)

_______________________________________________

A no tak, i jeszcze ta trója z matmy mi zosta³a. Boli oj boli cholernie, dlaczego do mnie zastosowa³a pani nieuczciwa inn± skalê oceny? Owszem, w szkole na wysokim poziomie powinnam mieæ to trzy i nawet nie ¶mia³abym wychylaæ iê o wy¿sz± ocenê, ale! Ale inne osoby maj± cholernie ponaci±gane oceny! "w taki sposób obliczenie zadania u³atwia sobie uczeñ na ocenê dop." ¯e co? uczeñ na ocenê dop w naszej klasie nie ma pojêcia co i poco liczymy ani sk±d siê to wziê³o i ¿e niby by potrafi³ wykombinowaæ w jaki inny sposób doj¶æ do ostatecznego wyniku? Fuk! Osoby z ocen± dobr± dziwi± siê mojej ocenie, wszak na sprawdzianach pytali mnie o wiele a ich b³êdy z moimi s± nieporównywalne. A pani mnie ukara³a za grzechy innych. "od razu widaæ ¿e nie chodzi³a¶ na lekcje" -ekhm bo by³am chora?! Nawet w chorobie przychodzi³am specjalnie na jej sprawdzian, a ona mnie myli z tymi którzy s± ca³y dzieñ w szkole i tylko na matematyce siê nie pojawiaj±. Ból potworny, oj boli boli boli
« Last Edit: 2008-04-13, 12:50:27 by Nekusna »

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3887 on: 2008-04-13, 21:29:02 »
1 kamieñ milowy za sob±.... niedzia³aj±ce radio samochodowe, a i wewnêtrzne o¶wietlenie co¶ nie chce ¶wieciæ :|

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3888 on: 2008-04-13, 22:40:14 »
Uuuu, to ci najwa¿niejsza rzecz nie dzia³a, Ale z napraw± lub wymian± to jest drobiazg, nie?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3889 on: 2008-04-14, 12:13:23 »
no i czuje sie jak wor gowna

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3890 on: 2008-04-14, 13:01:13 »
:goodman: Nie czuj siê tak! [Od ¶redniowiecza jest to zarezerwowane dla kobiet :P tzn. nie tyle czucie siê, co bycie...]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3891 on: 2008-04-14, 17:48:18 »
no i czuje sie jak wor gowna
To w takim razie jeste¶ najlepiej komponuj±cym worem gówna na ¶wiecie!  :> :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3892 on: 2008-04-14, 18:13:08 »
no w gruncie rzeczy inaczej nie nazwe stanu po nocy, ktorej przespalem tylko jedna godzine..

ale 'per aspera ad astra' jak mawiaja chinczycy - dojrzalem dzieki temu do zamkniecia pewnego etapu w moim zyciu

swoja droga polecam niespanie - fajnie jest obracac glowa i patrzec jak obraz nie moze nadazyc za jej ruchami :] cos jak efekt po alkoholu tylko bez dobrego humoru

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3893 on: 2008-04-14, 18:14:30 »
To w takim razie jeste¶ najlepiej komponuj±cym worem gówna na ¶wiecie!  :> :twisted:
A nie Axl Rose? :>
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3894 on: 2008-04-14, 18:23:44 »
To w takim razie jeste¶ najlepiej komponuj±cym worem gówna na ¶wiecie!  :> :twisted:
A nie Axl Rose? :>
Nie znam Axla :P
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3895 on: 2008-04-14, 18:27:13 »
Czy tylko mnie wkurza, ¿e co drugie otwarcie strony na forum to ekran pe³en hieroglifów? Grrr...

A przechodz±c do meritum:
Zamówi³em Still Life. Now± wersjê. Na Allegro, przez smstep. W ¶rodê dosta³em maila, ¿e ju¿ wys³ali. Do dzi¶ czekam i nadal nie przysz³o. Ja rozumiem, ¿e jeszcze tydzieñ nie min±³, ale mnie ju¿ najczarniejsze my¶li przychodz± do g³owy, wiadomo, jak to jest jak siê na co¶ czeka... Poczta Polska to najgorszy syf pod s³oñcem, to jedno jest pewne. A jak mi tej p³ytki nie przywioz± jutro, a najpó¼niej pojutrze, to mnie chyba szlag trafi. A jak w ogóle, to kto mi sze¶æ dych za album zwróci? No kto? Nie no, przesadzam, ale ju¿ mnie nosi... Cierpliwo¶æ skoñczy³a siê w sobotê, niestety...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3896 on: 2008-04-14, 18:59:52 »
A przechodz±c do meritum:
Zamówi³em Still Life. Now± wersjê. Na Allegro, przez smstep. W ¶rodê dosta³em maila, ¿e ju¿ wys³ali. Do dzi¶ czekam i nadal nie przysz³o...
Oby sobie tylko nie przygrali, bo od pocz±tku na ich stronie (czyli od ponad dwóch tygodni) widnieje info, ¿e prawdopodobieñstwo dostawy: 95%...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3897 on: 2008-04-14, 19:07:42 »
A przechodz±c do meritum:
Zamówi³em Still Life. Now± wersjê. Na Allegro, przez smstep. W ¶rodê dosta³em maila, ¿e ju¿ wys³ali. Do dzi¶ czekam i nadal nie przysz³o...
Oby sobie tylko nie przygrali, bo od pocz±tku na ich stronie (czyli od ponad dwóch tygodni) widnieje info, ¿e prawdopodobieñstwo dostawy: 95%...

Ale jak wysy³aj± mi maila z potwierdzeniem, ¿e ju¿ wys³ali paczkê, to to raczej nie jest ¶ciema, nie w tak powa¿nym sklepie, na dodatek na allegro...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3898 on: 2008-04-14, 20:16:42 »
Ale jak wysy³aj± mi maila z potwierdzeniem, ¿e ju¿ wys³ali paczkê, to to raczej nie jest ¶ciema, nie w tak powa¿nym sklepie, na dodatek na allegro...
Sprawdzi³em, raczej nie powinno byæ problemu - pierwszy który zakupi³ (tu) wysatwi³ pozytywa. Tak wiêc to chyba jednak poczta nawali³a.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3899 on: 2008-04-14, 22:52:07 »
W mejlu potwierdzającym złożenie zamówienia dostałem informację, że czas realizacji wynosi 14-30 dni od daty zaksięgowania przez nich pieniędzy. Już mnie cholera trafia z niecierpliwości :?

A poza tym bu.
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success