Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947314 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4050 on: 2008-05-14, 18:05:09 »
Jaka wie¶! :o

A ja siê skar¿ê (jak prawdziwy no³lajf): odwo³ali mi wyk³ad z powodu wyborów dziekana na Wydziale Filozofii i Socjologii. Ot tak, nie mówi±c wcze¶niej. (Inna sprawa, ¿e ja tam rzadko chodzê, ale nawet go¶æ, który jest codziennie, nie wiedzia³; dopiero po 5 minutach intensywnych poszukiwañ znale¼li¶my kartkê, ¿e nie ma)

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4051 on: 2008-05-14, 19:11:08 »
ja mam gorzej...jutro siê juwenalia zaczynaj±, a ja w pi±tek mam 2 zaliczenia...jedno chyba pisemnie, drugie ustnie...mam nadziejê, ¿e chocia¿ na t± 22 - g± na Indios Bravos zd±¿ê...bo jak zacznie wszystkich pytaæ to ja nie wiem, kiedy my stamt±d wyjdziemy... :/
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Lizard

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4052 on: 2008-05-14, 20:43:39 »
to ja juz wiem po co ten temat jest
od trzech dni ma u moich rodzicow kolesc klasc plytki na balkonie
pierwszego dnia nie przyszedl, drugiego przyszedl i zaraz poszedl pic
trzeciego (dzisiaj) przyszedl, ulozyl 5/84 plytek i poszedl pic

nie wytrzymalem i wzialem sam je ulozylem, a zona tego mistrza, normalnie go pobila i zamknela w garazu na klucz
pytacie dlaczego nikogo innego nie wzielismy, odpowiedz prosta: bo to dziura jest i kazdy inny gosc, to albo taki sam alkoholik, albo "tato wyjechal za granice, a mama poszla na wywiadowke" jak to uslyszalem w telefonie, albo "no mozemy zrobic, ale jestesmy zawaleni robota, (dopytuje kiedy,a gosc:)... no.... w zimie.."

i do tego nie ma cieplej wody, a na palcach mam "kamienna skore"....

ogolnie dzien stracony, a z paca dyplomowa sie musze spieszyc.....

grr

edit:

to nie jest moj dzien... wlasnie zainstalowala sie jakas nedzna poprawka do Offica 2007 i szlag trafil moj misternie tworzony "Plan dokumentu", czyli spis tresci, nagle zaczal zawierac prawie wszystko co napisalem. 40 minut poprawialem zeby przywrocic stan poprzedni.  :x :x :x
« Last Edit: 2008-05-14, 23:50:27 by Lizard »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4053 on: 2008-05-15, 08:50:45 »
U¿ywaj Open Office ^^
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4054 on: 2008-05-15, 09:02:43 »
Używaj Open Office ^^
Wtedy to się dopiero można pociąć czasem :P Każdy program ma swoje wady :P

Lizard

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4055 on: 2008-05-15, 09:14:25 »
Jestem bardzo zaskoczony swiadomoscia Linuksowa na tym forum i zapewniam, ze jestem swiadom alternatyw. Niestey Office 2007 byl wyborem, ze wzgledu na wiele rzeczy, ktorych w OOo nie uraczylbym :/.

Ale dobra wiadomosc: juz dziala, a ten alkoholik przyszedl do pracy :) i nawet pochwalil moje ukladanie plytek :)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4056 on: 2008-05-15, 09:15:57 »
Jestem bardzo zaskoczony swiadomoscia Linuksowa na tym forum
XD
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4057 on: 2008-05-15, 11:18:11 »
alkoholik przyszedl do pracy :) i nawet pochwalil moje ukladanie plytek :)
I pewnie jeszcze Was za to policzy :P
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4058 on: 2008-05-16, 10:35:18 »
Czasem mam wra¿enie, ¿e nikt nie rozumie mojego poczucia humoru... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4059 on: 2008-05-16, 11:05:12 »
Czasem mam wra¿enie, ¿e nikt nie rozumie mojego poczucia humoru... :roll:

Je¶li masz forum na my¶li, albo jakiekolwiek pisane ustrojstwo, to brak intonacji i mimiki i w ogóle wszystkiego co wa¿ne w konwersacji powoduje ma³y misunderstanding zazwyczaj.

A na ¿ywo to có¿, poczucie humoru te¿ jest jak dupa ;) Ja na przyk³ad nie wiem czemu nie wszystkich bawi Beaueo³ulf (a mo¿e za ma³o ludzi go widzia³o ;D) albo Eragon z polskim dubbingiem ^^.

(chyba, ¿e Twój wpis to ¿arcik, a ja nie zczai³am ;P)
wszystko, co sko¶ne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4060 on: 2008-05-16, 13:09:29 »
(...)
« Last Edit: 2008-06-19, 14:34:58 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4061 on: 2008-05-16, 23:39:24 »
A na ¿ywo to có¿, poczucie humoru te¿ jest jak dupa ;) Ja na przyk³ad nie wiem czemu nie wszystkich bawi Beaueo³ulf (a mo¿e za ma³o ludzi go widzia³o ;D) albo Eragon z polskim dubbingiem ^^.
Bo czerpanie korzy¶ci ¶miechodajnych z czego¶, co jest ma³o ambitne [czasem bywaj±c a¿ ¿a³osne] lub robione z zamys³em 'co¶ lekkiego, a przy okazji miejscami infantylnie ¶miesznego', bywa nudne i nu¿±co antykonstruktywne [oczywi¶cie nie zawsze - wszystko zale¿y od sytuacji :)].
Osobi¶cie preferujê raczej abstrakcyjny i rubaszno-czarny humor. Je¶li chodzi o ten pierwszy typ, to Mumio rz±dzi wszêdzie i na ¶wiecie i na przystanku, za którym jest osiedle, z którego przysz³o dziesiêæ tysiêcy ludzi! i cudowne to by³o! i to szczê¶cie! i ten komplement! i nawet pani Gra¿ynka z tego sklepu przysz³a! :mrgreen: Podobnie¿ szukanie akceptacji w¶ród starszych - genialne :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4062 on: 2008-05-17, 01:24:32 »
I pancerniki!!
W syfonie jest woda, one s± suche i to siê tak jako¶ uzupe³nia czy co¶... Nie wiadomo:mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4063 on: 2008-05-17, 10:01:26 »
Przez tê cholern± pracê i z³o¿one wypowiedzenie szlag mnie trafia. :zgroza: Mia³em ostatnio od moich prezesów (z którymi nb. jest na ty i nie raz pijali¶my wódkê) masê nieprzyjemno¶ci - jeden z nich Sanczo Pansa praktycznie ca³y czas próbowa³ je¼dziæ na mnie jak na m³odym w wojsku, ale nie dawa³em siê, a¿ wreszcie pêk³em... :? Ale tak to bywa jak dziêki koneksjom do zarz±du trafia cz³owiek niewykszta³cony i nieokrzesany. Wyobra¼cie sobie, ¿e Ci moi pryncypa³owie nawet nie próbowali ze mn± rozmawiaæ, a jedynie podchody przez osoby trzecie, ¿e dobrze by³oby gdybym wycofa³ wypowiedzenie... i czekaj± czy zmiêknê (jedynie dwa razy pad³o pytanie: podania nie wycofujesz?). Ponadto krêtacze od razu z³o¿yli zapotrzebowanie po po¶redniaka na nowego pracownika. I tylko ci±gle mi dupê truj±, ¿e nie podpisz± za porozumieniem stron, a w trybie przewidzianym w kodeksie pracy (czyli trzy miechy), bo kto bêdzie za mnie robotê robi³. Paranoja. Najgorzej, ¿e moja luba (ma³¿onka) jest s³u¿bowo w drugim koñcu Polski i wykañczam siê tu sam, bo przez telefon to nie rozmowa, a córci nie mogê obarczaæ swoimi problemami. :( Przynajmniej choæ trochê wy¿alê siê tu na forum.
« Last Edit: 2008-05-17, 10:32:25 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4064 on: 2008-05-17, 10:14:48 »
Sk³adam za¿alenie na gg. Tydzieñ temu tak by³o, dwa tygodnie temu trochê lepiej, ale te¿ niefajnie, a dzi¶ siê znowu zaczyna, a mianowicie to, ¿e odmawia jakiejkolwiek wspó³pracy w ³ikendy. Dopiero w niedzielê pó¼nym wieczorem wraca do pracy. Co to ma do cholery byæ? Urlop?! ¦wiêto jakie¶?!  :? :zly:

 

lofty-success