Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947398 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4200 on: 2008-06-02, 23:39:25 »
czemu rodzice s± tacy upierdliwi i czepialscy? ju¿ wytrzymaæ nie idzie

Bo mieszkasz w domu? :>
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4201 on: 2008-06-02, 23:57:45 »
Zjadłem dzisiaj najbardziej obrzydliwy obiad w życiu - przepełnił czarę goryczy i już więcej nie jem na tej chrzanionej stołówce. Ból jest taki, że jest ona przy samej szkole i za bardzo nie mam innego wyboru, jak gotować sobie samemu. Ale po tym co dzisiaj dostałem, nie będę tęsknił.

W sobotę był festyn, odpust czy jak by to zwał. Stołówka prowadzi catering (i to jest ich głównym źródłem zarobku, pracowników szkoły i internatu oraz wszystkich innych zwykłych klientów traktują jak piąte koło u wozu). Na festynie była grochówka, kiełbaska, bigos - typowe specjały.
Dzisiaj było to na obiad.
Łącznie.

Przesolona i jednocześnie rozwodniona grochówka jako zupa. Zasmażana kiełbasa z zasmażanym niesmacznym bigosem i ziemniakami na drugie. Dno i dwa metry mułu.
« Last Edit: 2008-06-02, 23:59:58 by minder »
True Pagan Winter Crew

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4202 on: 2008-06-03, 00:22:41 »
 Siedem godzin w dusznej szkole z katarem, zapewne bol±cym pustym ³bem i zmêczeniem ;[ I jeszcze na dobitkê gienialne zastêpstwa odpieprzone tylko po to, ¿eby 2b nie sz³a do domu ;[ I wybiórcze traktowanie regulaminu ;[ I darcie mordy przez 10 minut za byle co ;[ Hm :{ I jeszcze wstaæ trzeba rano! D:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4203 on: 2008-06-03, 00:25:51 »
Siedem godzin w dusznej szkole z katarem, zapewne bol±cym pustym ³bem i zmêczeniem ;[ I jeszcze na dobitkê gienialne zastêpstwa odpieprzone tylko po to, ¿eby 2b nie sz³a do domu ;[ I wybiórcze traktowanie regulaminu ;[ I darcie mordy przez 10 minut za byle co ;[ Hm :{ I jeszcze wstaæ trzeba rano! D:

I jeszcze Twoje gadu wysy³a dziwne znaczki :> I ¶wiat jest z³y i okropny, co oznacza, ¿e ma szansê staæ siê lepszy ;)

Sk³adam za¿alenie na moje trzy kolosy w ci±gu najbli¿szych 36h i ogólny niedoczas. I niechciej :P
wszystko, co sko¶ne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4204 on: 2008-06-03, 00:27:36 »
Nie nauczy³am siê i nawet nie po³ozy³am siê spaæ :D
A jutro muszê wstaæ o 6.  :?
...If I call will you come and will you save me?

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4205 on: 2008-06-03, 00:29:36 »
Witaj w klubie, czarna  :? :)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4206 on: 2008-06-03, 00:35:01 »
I ¶wiat jest z³y i okropny, co oznacza, ¿e ma szansê staæ siê lepszy ;)

 Tego nie powiedzia³em :) Nawet zwykle jest odwrotnie, albo nawet odwrotnie tylko pierwsza czê¶æ Twojego zdania :) Ee, pierdoli* :P Tyr jest weso³y, a woda mokra \m/

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4207 on: 2008-06-03, 00:59:46 »
Ee, pierdoli* :P

*="æ", mam nadziejê, a nie "sz" na przyk³ad ;p
wszystko, co sko¶ne.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4208 on: 2008-06-03, 13:26:07 »
Już drugi raz próbowałem zamówić płytę Dødheimsgard i już drugi raz mi oddzwaniają, że dystrybutor nie przysłał, bo nie ma i nie wie kiedy będzie mieć :evil: A na stronie sklepu stoi jak byk: TERMIN REALIZACJI: 2 - 5 dni.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4209 on: 2008-06-03, 18:26:15 »
Dzi¶ siê dowiedzia³am, ¿e w przysz³ym tygodniu zamiast jednego mam 2 egzamy. Milusio. Ale tego drugiego mam 2 terminy do wyboru: wtorek albo pi±tek. £a³. Sza³.
Do tego gdzie¶ miêdzy przygotowaniami do obu bêdê biegaæ do lekarzy rozmaitych weso³ych specjalizacji (jak ju¿ chorowaæ to malowniczo... :roll:)

Podsumowuj±c: ¿ycie ssie (i jest nowel±).

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4210 on: 2008-06-03, 19:41:22 »
wsta³am specjalnie o 6.30 ( a nie musia³am, bo szko³ê mam juz z g³owy, zosta³a mi obrona pracy licencjackiej tylko, albo a¿)...no wiêc wsta³am...pojecha³am specjalnie do Piotrkowa w ten upa³...pó¼niej do warszawy, a pó¼niej pieszo 45 min. w jedn± stronê, 45 min. z powrotem te¿ pieszo...i co? okaza³o siê, ¿e na pró¿no...mój wyk³adowca mia³ mi za³atwiæ prace w radiu...umówi³ mnie z t± facetka...ja przyje¿d¿am, a ona o niczym nie wie, i o niczym nie s³ysza³a...a od po³owy czerwca to radio zamienia siê w jakie¶ tam inne, wiêc muszê siê umówiæ z dyrekcj±...wmurowa³o mnie!!!42 z³ za bilet...5 godz. drogi..zmarnowany dzieñ, a ona mi mówi, ¿e to nie do niej, i ¿e on zni± nie rozmawia³ na ten temat nawet...my¶la³am, ze mnie SZLAG TRAFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzwoniê do niego, a on zdziwiony o co mi chodzi w ogóle? i ¿e nie przyjecha³am przecie¿ na pró¿no, bo przecie¿ dowiedzia³am siê, ¿e muszê siê z dyrekcja umówiæ...dodam, ¿e on wiedzia³, ¿e to radio zamienia siê w inne i ¿e to nie od tej facetki bêdzie pewnie zale¿eæ....co za przymu³, debil, palant i %y45$4&^&%%$*&%$&!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4211 on: 2008-06-03, 20:21:36 »
Nie chce mi siê ;[

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4212 on: 2008-06-03, 20:29:52 »
Nie chce mi siê ;[
Mnie te¿ nie...  :?
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4213 on: 2008-06-03, 21:05:35 »
Ku***
a¿ siê trzesê z nerwów. Kto¶ mi tak podniosl cisnienie, ze mi pikawa zaraz padnie..
 :zly:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4214 on: 2008-06-03, 21:22:20 »
Nic oryginalnego na tle tu obecnych - tyle nauki, tyle czasu, tyle chêci... :?

Czy kto¶ ma ochotê napisaæ za mnie esej o dowolnym aspekcie kultury lub sztuki powojennej Wielkiej Brytanii? Mam na to dwa dni i ¿adnego pomys³u  :bialaflaga:  :zgon:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

 

lofty-success