Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947341 times)

0 Members i 19 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4290 on: 2008-06-12, 01:18:24 »
Wrr, Joa¶ka Rowling jest göpia i rozwali³a mi koncepcjê fanfika :( a zd±¿y³am ju¿ stworzyæ strasznie fajny profil psychologiczny i za bardzo go¶cia polubi³am, ¿eby tak po prostu odpu¶ciæ :P czeka mnie ostra kombinatoryka jak pogodziæ swoje za³o¿enia z liter± ksi±¿ki :? Cholera, ale tej pierwotnej koncepcji szkooooda, ona mia³a rêce i nogi, podbudowê psychologiczn± mia³a porz±dn± i vogle...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Lizard

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4291 on: 2008-06-12, 01:22:12 »
Liczy³e¶ na karton czy plastik?  :mrgreen:

plastik naturlich :), bo to, jak sie dowiedzialem od rodzinki, ktora nigdy nie raczy dzielic sie ze mna takimi rzeczami, jest oran¿ada, tudzie¿ oren¿ada, zdarza siê - lemoniada :), procentów nie uraczysz.... :P

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4292 on: 2008-06-12, 01:27:14 »
Sockety javkowe mi nie dzia³aj± i nie wiem dlaczego :( no i egzamin z Teorii Obliczalno¶ci w poniedzia³ek, a ja pije winko..
Sprawd¼ czy inicjujesz SecurityManagera i czy dobre polityki ustawiasz [je¶li to jakie¶ zadanko, to wystarczy Grant All].

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4293 on: 2008-06-12, 09:21:49 »
hmm ja chyba nie na tym poziomie jeszcze  :P przy getInputStream() mi sie przywiesza i dalej nie idzie.. ¿adnych wyj±tków, nullów i innych, po³±czenie jest.. ale ze mnie lama pewnie ;) to taki wprawkowy program, wiadomo - jeden wysy³a do drugiego "dupê" i odpowiada innym m±drym s³owem ;p a w tutorialach jest tak jak mam  :roll:
« Last Edit: 2008-06-12, 09:24:33 by absent_friend »

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4294 on: 2008-06-12, 09:30:03 »
W Bielsku nie ma rano gdzie zje¶æ ¶niadania. Wszystko od 10, albo 11 otwarte... G³odnym :[
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4295 on: 2008-06-12, 11:21:05 »
Ja jem w domu (no chyba, ¿e wychodzê miêdzy 3 a 6 rano, to nie). Sprawd¼, mo¿e te¿ tak mo¿esz? :>

Z serii "mo¿na siê po¶miaæ": znowu siê nie wyspa³am*, co wysz³o przy robieniu herbaty. Nala³am wody do czajnika. Postawi³am go ale nie w³±czy³am, wrzuci³am torebkê do kubka i nala³am wody. Zimnej. ¯e siê nie chce zaparzyæ, pozna³am po kolorze... :S

*:( a spa³am wyj±tkowo d³ugo, bo a¿ 9h

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4296 on: 2008-06-12, 11:51:16 »
Ja jem w domu (no chyba, ¿e wychodzê miêdzy 3 a 6 rano, to nie). Sprawd¼, mo¿e te¿ tak mo¿esz? :>
Spa³em u kumpla i nie zd±¿y³em ;[
Ale kupi³em sobie w spo¿wczym bu³ki i konserwê i czujê siê na Woodstocku, albo innym biwaku ;]
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4297 on: 2008-06-12, 14:21:07 »
A kumpel nie mia³ nic w lodówce? :P

Bu, sesja jest i uczyæ siê trzeba :/ Egzamin jutro, a potem tydzieñ przerwy przed nastêpnym ;)
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4298 on: 2008-06-12, 14:47:09 »
A kumpel nie mia³ nic w lodówce? :P
On lodówki nie ma! ;P
Parê dni temu siê wprowadzi³ ;]
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4299 on: 2008-06-12, 15:11:12 »
On lodówki nie ma! ;P
Parê dni temu siê wprowadzi³ ;]
Kumpel siê wprowadzi³, a jedzenie jeszcze nie? Dycha jeszcze? Pozdrów zw³oki.

*:( a spa³am wyj±tkowo d³ugo, bo a¿ 9h
Bo tak jest gdy siê uzbiera du¿o niewyspania. Organizm je gdzie¶ ukrywa i gromadzi, a gdy cz³owiekowi uda siê pospaæ d³u¿ej, to siê wylewa to i ju¿ nigdy na ¶wiecie siê nie bêdzie wyspanym ;(
Ale jest sposób: spaæ przez kilka dni z rzêdu po kilkana¶cie godzin, jak ¶winia. Mam zamiar skorzystaæ w najbli¿szym czasie.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4300 on: 2008-06-12, 15:13:41 »
On lodówki nie ma! ;P
Parê dni temu siê wprowadzi³ ;]
Kumpel siê wprowadzi³, a jedzenie jeszcze nie? Dycha jeszcze? Pozdrów zw³oki.
Sto³uje siê u rodziców. Po dwóch latach jedzenia badziewia w Anglii zupe³nie mu siê nie dziwiê.
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4301 on: 2008-06-12, 15:16:23 »
Bu, sesja jest i uczyæ siê trzeba :/ Egzamin jutro, a potem tydzieñ przerwy przed nastêpnym ;)
Ale dziwny zbieg okoliczno¶ci, mam niemal tak samo :) (tylko ostatni po ponad tygodniu od jutrzejszego).

A w³a¶nie, jutrzejszy egzam z fajnego przedmiotu, znaczy wyk³ady by³y bardzo fajne, lektury s± ¶wietne, w ogóle ¿yæ nie umieraæ, tylko czemu ja mam takie nieczytelne notatki? Siedzê i usi³ujê sobie przypomnieæ, o czym to w³a¶ciwie by³o, bo za cholerê nie potrafiê w³asnego pisma rozczytaæ, ale jak siê uda, to bêdzie bosko, bo tam jest zapisane wszystko (na razie tylko rysunki maj± jak±¶ warto¶æ).

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4302 on: 2008-06-12, 16:00:19 »
¯ycie jest z³e i "Chcê umrzeæ". A tak poza tym to egzamin jutro... :zaskoczenie: :smutek: ;(
wszystko, co sko¶ne.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4303 on: 2008-06-12, 20:49:11 »
 Pieprzeni Francuzi, z którymi nie mam nic wspólnego, a których przyjazd wpie*doli mi ca³± sobotê tym, ¿e bêdê musia³ wstawaæ o 9, graæ ludow± piosenkê, której nie umiem, na pianinie, na którym graæ nie umiem, na uroczysto¶ci, która mnie zupe³nie nie obchodzi. A potem z nimi na ognisko, czy ch*j wie co (niestety nie oni siê bêd± sma¿yæ :{).
 A poza tym znowu dzisiaj nieziemsko zdenerwowa³a mnie szko³a, która odpie*doli³a cztery godziny chorych zastêpstw :{ A¿ z ostatniej godziny poszed³em. Aaaa tam, kij mi w oko. Byle do koñca roku.

Snufkin_

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4304 on: 2008-06-13, 11:00:41 »
remont :C zaraz mi krêgos³up si±dzie ;/

 

lofty-success