Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947269 times)

0 Members i 9 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4365 on: 2008-06-16, 22:06:08 »
Buuuu :< I czujê siê doszczêtnie olana, pewnie nies³usznie, ale mojemu czuciu siê nie da nic wyt³umaczyæ, takie to cholerstwo.
Niech czucie my¶li o sobocie  :goodman:

EDIT: HAH, jak niewiele Ci brak³o do nowej strony. Widzisz? Mo¿e fatum Ciê opu¶ci³o? :wink:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4366 on: 2008-06-16, 23:15:37 »
Ostatni odcinek Mistrza i Ma³gorzaty dzi¶ by³ ;( (nie tylko dlatego, ¿e siê skoñczy³o p³aczê, ja w ogóle bardzo to prze¿ywa³am, i ksi±¿kê i serial... taki wiek, ¿e siê kocha Мастера и Маргарите, podobno siê wyrasta...)

A jutro egzam... i¶æ albo nie i¶æ (znaczy: nie i¶æ jutro i pój¶æ w pi±tek... e, wie¶ bêdzie, jak jutro nie pójdê :roll:)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4367 on: 2008-06-16, 23:22:20 »
Nie s±dzi³am, ¿e kiedy¶ to powiem, ale mam do¶æ uczenia siê historii Wysp Brytyjskich :( egzam pojutrze, a ja na jakim¶ zatraconym osiemnastym wieku, którego g³êboko i szczerze nie znoszê, nie zosta³o mi w g³owie nic o rewolcie purytañskiej (kto, kogo, kiedy, dlaczego i gdzie), a jeszcze mam do przejrzenia handouty, na których widzê potworn± ilo¶æ nazw i nazwisk, które mówi± mi ma³o b±d¼ wcale :( chyba wyginê... //.+
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4368 on: 2008-06-16, 23:49:47 »
Buuuu :< I czujê siê doszczêtnie olana, pewnie nies³usznie, ale mojemu czuciu siê nie da nic wyt³umaczyæ, takie to cholerstwo.
Niech czucie my¶li o sobocie  :goodman:

Czemu sobocie akurat? Dlatego, ¿e mam wtedy egzamin z analizy? Czy, ¿e idê z Wami na sztuczne ognie?

EDIT: HAH, jak niewiele Ci brak³o do nowej strony. Widzisz? Mo¿e fatum Ciê opu¶ci³o? :wink:

Tak, to powinno pój¶æ do wpisów radosnych... Albo ambiwalentnych. Oszukujê przeznaczenie.
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4369 on: 2008-06-17, 00:20:56 »
Wczoraj /przedwczoraj znaczy, matko, ju¿ jest jutro! :O/ poodkurza³am wszytkie pajêczyny w mieszkaniu. A teraz przed chwil± zabi³am paj±ka, który mi bezczelnie za monitorem now± zak³ada³... :? W ogóle co to ma byæ z tymi paj±kami? one wredne s±, potrafi± mi wyskoczyæ na widok tu¿ ko³o mnie, ja le¿ê i czytam sobie spokojnie albo tv ogl±dam. (I w takich sytuacjach najgorsze jest to, ¿e muszê sama z nimi walczyæ :? a cholernie siê bojê)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4370 on: 2008-06-17, 00:39:47 »
Buuuu :< I czujê siê doszczêtnie olana, pewnie nies³usznie, ale mojemu czuciu siê nie da nic wyt³umaczyæ, takie to cholerstwo.
Niech czucie my¶li o sobocie  :goodman:

Czemu sobocie akurat? Dlatego, ¿e mam wtedy egzamin z analizy? Czy, ¿e idê z Wami na sztuczne ognie?
To drugie. Ale nie o ognie g³ównie tu chodzi, tylko Wianki jako pretekst do spotkania z lud¼mi [co poprawia samopoczucie].

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4371 on: 2008-06-17, 00:47:54 »
(I w takich sytuacjach najgorsze jest to, że muszę sama z nimi walczyć :? a cholernie się boję)
Ja opracowałam strategię pozbywania się pająków bez brudzenia ścian/sufitów i bez konieczności dotykania ich - nazywa się "operacja odkurzacz". Rurę od wyłączonego odkurzacza przystawiamy do pająka na taką odległość, aby pająk się nie zorientował, ale jednocześnie aby pająk był podatny na siły ssące po włączeniu odkurzacza. Następnie włączamy odkurzacz i wciągamy pająka - staramy się nie zmieniać pozycji rury podczas włączania odkurzacza. Przed rozpoczęciem właściwej części operacji nie należy zapominać o podłączeniu odkurzacza do sieci zasilającej, gdyż późniejsze podłączenie może być problematyczne ze względu na konieczność spełnienia warunku nieruchomej rury. :mrgreen:
« Last Edit: 2008-06-17, 00:49:27 by djdioda »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4372 on: 2008-06-17, 01:05:29 »
Buuuu :< I czujê siê doszczêtnie olana, pewnie nies³usznie, ale mojemu czuciu siê nie da nic wyt³umaczyæ, takie to cholerstwo.
Niech czucie my¶li o sobocie  :goodman:

Czemu sobocie akurat? Dlatego, ¿e mam wtedy egzamin z analizy? Czy, ¿e idê z Wami na sztuczne ognie?
To drugie. Ale nie o ognie g³ównie tu chodzi, tylko Wianki jako pretekst do spotkania z lud¼mi [co poprawia samopoczucie].

A tam, ognie te¿ fajne. Ok, postaram siê namówiæ moje biedne czucie, ¿eby sobie o tym pomy¶la³o. Dziêki za pomys³a.
wszystko, co sko¶ne.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4373 on: 2008-06-17, 01:17:12 »
(I w takich sytuacjach najgorsze jest to, ¿e muszê sama z nimi walczyæ :? a cholernie siê bojê)
Ja opracowa³am strategiê pozbywania siê paj±ków bez brudzenia ¶cian/sufitów i bez konieczno¶ci dotykania ich - nazywa siê "operacja odkurzacz". Rurê od wy³±czonego odkurzacza przystawiamy do paj±ka na tak± odleg³o¶æ, aby paj±k siê nie zorientowa³, ale jednocze¶nie aby paj±k by³ podatny na si³y ss±ce po w³±czeniu odkurzacza. Nastêpnie w³±czamy odkurzacz i wci±gamy paj±ka - staramy siê nie zmieniaæ pozycji rury podczas w³±czania odkurzacza. Przed rozpoczêciem w³a¶ciwej czê¶ci operacji nie nale¿y zapominaæ o pod³±czeniu odkurzacza do sieci zasilaj±cej, gdy¿ pó¼niejsze pod³±czenie mo¿e byæ problematyczne ze wzglêdu na konieczno¶æ spe³nienia warunku nieruchomej rury. :mrgreen:

Rozwi±zanie pomys³owe, ale ja bym siê ba³a jednak, ¿e po skoñczonej operacji ten paj±k wydostanie siê z odkurzacza i rozpleni w szafie :zgroza: to ju¿ wolê od¿a³owaæ plamê na ¶cianie i utrupiæ na miejscu.

Sk³adam skargê, ¿e istniej± ponad trzy ró¿ne wersje zapisu jêzyka polskiego tengwarem, a ¿adna nie jest t±, której od ponad siedmiu lat u¿ywam (opieraj±c siê na wskazówkach polskiego t³umacza WP) :< oraz, ¿e tengwar dostosowany do angielszczyzny jest niemo¿liwie pokomplikowany, a zapis niekonsekwentny jak cholera, i na dobr± sprawê nie da siê tego paskudztwa u¿ywaæ normalnie :(
« Last Edit: 2008-06-17, 01:33:49 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4374 on: 2008-06-17, 01:54:12 »
Rozwiązanie pomysłowe, ale ja bym się bała jednak, że po skończonej operacji ten pająk wydostanie się z odkurzacza i rozpleni w szafie :zgroza:
A to stąd się biorą ciągle nowe i nowe!  :mrgreen:  Heh, myślę, że podczas takiej operacji pająk jednak umiera, zwłaszcza że wciągam wtedy przy okazji trochę śmieci ;]

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4375 on: 2008-06-17, 09:52:31 »
Deszcz pada. I zimno jest, jak na czerwiec. I mia³em dzi¶ z kumplami co¶ ogl±daæ u jednego z nich, a nic z tego nie wysz³o. I musze sprz±taæ, a mi siê nie chce. I na dodatek w gardle mnie drapie... Z jednej strony mam nadziejê, ¿e to alergia, a nie, ¿e chory jestem, a z drugiej strony je¶li to alergia, to chyba siê bêdê trochê mêczy³....
Wczoraj by³o tak fajnie, a dzisiaj znów jest jak zwykle. :( :/

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4376 on: 2008-06-17, 09:55:41 »
Deszcz pada. I zimno jest
No w³a¶nie. A¿ podskakujê ze szczê¶cia, ¿e muszê przez pó³ miasta przebrn±æ ¿eby do pracy dotrzeæ.
Poza tym co¶ nie wychodzi mi rzucanie palenia :[

Neostrada - najlepsze zabezpieczenie przed internetem... :/
« Last Edit: 2008-06-17, 09:58:32 by Nilfheim »
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4377 on: 2008-06-17, 10:14:44 »
Zapomnia³em o najwa¿niejszym - GG dzia³a tylko wtedy, kiedy chce, czyli wtedy, kiedy nie jest potrzebne. Nie rozumiem dlaczego, ale opcje od "dostêpny" do "niewidoczny" nie maj± zamiaru dzia³aæ. Teraz te¿. Nawet nie mam jak z kim¶ pogadaæ, a sam w domu siedzê. Buu... :( :( :(

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4378 on: 2008-06-17, 11:04:10 »
Zapomnia³em o najwa¿niejszym - GG dzia³a tylko wtedy, kiedy chce, czyli wtedy, kiedy nie jest potrzebne. Nie rozumiem dlaczego, ale opcje od "dostêpny" do "niewidoczny" nie maj± zamiaru dzia³aæ. Teraz te¿. Nawet nie mam jak z kim¶ pogadaæ, a sam w domu siedzê. Buu... :( :( :(

przynajmniej siê od uzale¿nisz  :mrgreen: rusz siê i zrób lepiej co¶ konstruktywnego (poczytaj co¶ na przyk³ad, je¶li dobrze kojarzê to lubisz przecie) :wink: jakbym by³ na Twoim miejscu to bym dzia³a³, a tak to muszê siê uczyæ do egzaminu i strasznie mi siê nie chce, do tego znaj±c ¿ycie pewnie siê nie wyrobiê  :(

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4379 on: 2008-06-17, 11:09:25 »
Taaa, racja... Nie chce mi siê. Szko³a siê skoñczy³a i nie mam za bardzo ochoty na nic. A od GG uzale¿niony nie jestem, bo jak dzia³a, to zwykle na niewidoku siedzê, nie pamiêtam, kiedy ostatnio by³em dostêpny. Ale mam ochotê komu¶ g³owê pozawracaæ, pierwszy raz od wielu miesiêcy.  :twisted:
Chyba siê wezmê za to sprz±tanie, tak czy siak muszê. :zgon: Mo¿e mi humor wróci...   :marzenie: