Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947291 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4575 on: 2008-06-30, 23:55:09 »
Nienawidzę poniedziałków.

Dowiedziałem się dzisiaj z rana, że prawdopodobnie nie zobaczymy z Veilą Mogwai (a na pewno ominie nas kilka arcyciekawych występów innych zespołów). Potem na szczęście trochę się rozjaśniło - o ile występ nie zostanie bezczelnie przesunięty na wcześniejszą godzinę. Tak czy inaczej będziemy musieli zapierniczać autostradą i modlić się, żebyśmy zdążyli. Do tego nie wiem czy występ Menomeny mnie nie ominie (bo różne źródła mówią o różnych datach). Po prostu bosko.

Poza tym gonię jak kot z pęcherzem i jak na razie nie zapowiada się, że będzie inaczej. Masakra.
Do tego zamknęli mi dzisiaj Tesco przed nosem - akurat jak jechałem (już po raz drugi) wpłacić pieniądze do mBanku (ostatnio wpłatomat był uszkodzony).
I jeszcze jutro pobudka przed 6 i dalej ponowna jazda bez trzymanki. Czekam na sierpień, kiedy to podobno będę mógł skupić się na prywatnych projektach i trochę poleniuchować.

No i jeszcze nowa strona :twisted:
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4576 on: 2008-07-01, 11:36:28 »
Nie ma to jak siê staraæ, próbowaæ co¶ wymy¶liæ, planowaæ, czytaæ, robiæ notatki i w ogóle traciæ czas tylko po to, ¿eby widzieæ co chwilê jedynie przeb³yski niezadowolenia i braku chêci. Ju¿ nawet nie mówiê o wsparciu czy zainteresowaniu. Ale ¿ebym przynajmniej nie mia³a co chwila wra¿enia, ¿e "po co ja do cholery chcê co¶ robiæ" :roll:

Ogarnia mnie zniechêcenie po raz 10 i nie wiem czy tym razem po prostu nie olaæ sprawy.

Czekam na sierpieñ, kiedy to podobno bêdê móg³ skupiæ siê na prywatnych projektach i trochê poleniuchowaæ.

To zrób sobie sierpieñ ju¿ teraz.
« Last Edit: 2008-07-01, 11:44:30 by veila »
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4577 on: 2008-07-01, 11:58:03 »
To zrób sobie sierpień już teraz.

Nie, bo najpierw chcę pojeździć po Europie. Sierpień w sierpniu.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4578 on: 2008-07-01, 12:35:56 »
Wszystkich ura¿onych z góry przepraszam, ale muszê siê chocia¿ tak wy¿yæ.
Wydawa³o mi siê, ¿e ta ksiêga jest w³a¶nie po to, ¿eby tu wylewaæ swoje ¿ale i frustracje, ¿eby sobie ul¿yæ po prostu (a to naprawdê pomaga), wiêc dlaczeo kto¶ mia³by czuæ siê ura¿ony?
Do tej pory my¶la³am, ¿e ten w±tek jest dla ka¿dego osobi¶cie, ale jak widaæ niektórzy czekaj± na jakie¶ specjalne komentarze... :roll:
« Last Edit: 2008-07-01, 12:45:45 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4579 on: 2008-07-01, 16:43:22 »
Wszystkich ura¿onych z góry przepraszam, ale muszê siê chocia¿ tak wy¿yæ.
Do tej pory my¶la³am, ¿e ten w±tek jest dla ka¿dego osobi¶cie, ale jak widaæ niektórzy czekaj± na jakie¶ specjalne komentarze... :roll:

A mo¿e w³a¶nie chc± tych komentarzy unikn±æ...  :-k
wszystko, co sko¶ne.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4580 on: 2008-07-01, 17:13:59 »
O co znowu chodzi? Znowu co¶ nie tak napisa³em? W dupie mam komentarze, ale widzê, ¿e trzeba bêdzie pisaæ wg ¶ci¶le okre¶lonego wzoru, bo niektórzy lubi± wyci±gaæ zajebi¶cie pochopne wnioski. Proszê gdzie¶ zamie¶ciæ taki wzór, wed³ug którego bêdzie mo¿na pisaæ, to postaram siê dostosowaæ.

Dla nieu¶wiadomionych - chodzi³o o wulgaryzm. Rzeczywi¶cie ciê¿ko zrozumieæ.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4581 on: 2008-07-01, 17:20:34 »
Wszystkich ura¿onych z góry przepraszam, ale muszê siê chocia¿ tak wy¿yæ.
Do tej pory my¶la³am, ¿e ten w±tek jest dla ka¿dego osobi¶cie, ale jak widaæ niektórzy czekaj± na jakie¶ specjalne komentarze... :roll:

A mo¿e w³a¶nie chc± tych komentarzy unikn±æ...  :-k
To po co wywo³uj± wilka z lasu? :roll:

Blek, nie gor±czkuj siê, ja tylko napisa³am, ¿e nikt siê nie powinien czuæ ura¿ony...  8)
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4582 on: 2008-07-01, 22:19:15 »
Chciałem nieśmiało przypomnieć małe propozycje odnośnie tego jak (nie) dyskutować z trollami (i jeszcze drugi post na temat). Arktycznej raczej i tak nikt nie pobije, choć ostatnio widzę usilne starania :P Tak swoją drogą mija rok od tamtych epickich wydarzeń ^^
« Last Edit: 2008-07-01, 22:26:06 by minder »
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4583 on: 2008-07-01, 22:51:21 »
hah teraz inni sie z nia mecza XD

Pewne zdjecie ktore tak ot wpadlo mi na monitor... poruszylo cos we mnie. Dawno tego nie bylo, to nie bylo mile.
edit: a to przez przewage progesteronu we krwi, masakre i bolace zuo. Zmeczona.
« Last Edit: 2008-07-01, 22:59:14 by Kekkai »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4584 on: 2008-07-02, 01:23:26 »
Składam zażalenie sam na siebie. Jestem nie do życia :? Pocieszam się, że bywało gorzej :?
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4585 on: 2008-07-02, 15:45:31 »
:< Mam pr±d tylko w po³owie mieszkania. Akurat tak, ¿e to pó³, które jest potrzebne do przygotowania obiadu, nie ma. I tak lepiej, ni¿ wczoraj, kiedy wcale nie by³o... :?
O, i okaza³o siê, ¿e w po³owie kamienicy nie ma pr±du (o tyle lepiej, ¿e nie tylko ja nie mam ciep³ego obiadu... tak siê pocieszam ¿e wszyscy tu cierpi±, poza tymi, którzy zjedli na mie¶cie... bur¿uje!)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4586 on: 2008-07-02, 16:17:58 »
:< Mam pr±d tylko w po³owie mieszkania. Akurat tak, ¿e to pó³, które jest potrzebne do przygotowania obiadu, nie ma. I tak lepiej, ni¿ wczoraj, kiedy wcale nie by³o... :?
Ciesz siê, ¿e komputer dzia³a...  8) A nie tam... obiadu Ci siê zachciewa :P
Zupê - ch³odnik sobie zrób :D
O, albo mo¿esz do mojego CILu wpa¶æ na Bielany, tam moja mikrofala jest :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4587 on: 2008-07-02, 16:24:24 »
Spoko, znalaz³am zapasowy przed³u¿acz z rozga³êzieniem* :> (i tym sposobem mam pod³±czon± lodówkê, kuchenkê, czajnik i radio :D)

*najlepszy wynalazek od czasów elektryfikacji miast i wsi ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4588 on: 2008-07-02, 21:00:56 »
Wszystkie programy, które pozwalaj± na edycje audio w pliku .avi lub eksport i edycjê samego audio mnie nienawidz±. Nawet te najprostsze. A ju¿ najbardziej te, których dzia³anie jest opisane i polecane wszêdzie. Bêdê ogl±da³ filmy i koncerty z uszami przy g³o¶nikach, bo inaczej nic nie us³yszê. A mam takich plików, które s± za cicho ca³kiem sporo.
Dzi¶ znów walczy³em i po¶wiêci³em na to przepiêkne trzy godziny. Nienawidzê ca³ego ¶wiata. A aplikacje z "avi", "video", "converter", "easy", "wav" lub "mp3" w nazwie najchêtniej brutalnie i stosuj±c najwymy¶lniejsze tortury wymordowa³bym razem z ich twórcami. :axe:

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4589 on: 2008-07-02, 22:53:35 »
Nie dostajê kwiatów! (A w pewnym ogrodzie 9 ró¿nych krzewów ró¿anych i tylko/a¿ jedne pachn± wspaniale -nosa bym nie odrywa³a)