Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947284 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4620 on: 2008-07-07, 10:58:43 »
Poza tym, ¿e ogólnie nie lubiê ludzi to dodatkowo nie przepadam za nadpobudliwymi...
I nie lubiê takich, którzy skupiaj± siê na negatywach, zupe³nie zapominaj±c o pozytywnych rzeczach.

I najwa¿niejsze: k***a, poniedzia³ek!!! :[
selfbanned

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4621 on: 2008-07-07, 11:42:15 »
A jaki poniedzia³ek, taki ca³y tydzieñ.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4622 on: 2008-07-07, 13:45:50 »
Czekolady nigdy do¶æ!
:D
S± po niej problemymy ze skór± ;( ...
____________
A tam poniedzia³ek, tydzieñ podobno zaczyna siê od niedzieli, czyli mój tydzieñ zacz±³ siê super extra mega wyje**¶cie...
____________
Poza tym chcê siê poskar¿yæ na ba³agan i tworz±cy siê chaos na forum.
Dobra... powiem to pierwsza: ale nuda na tym forum :shock:  :?
nie lubie was :[  :(
Przy³±czam siê do Czarnej nudy, nudy, nudy

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4623 on: 2008-07-07, 15:07:09 »
I jako jedyna próbujê je rozruszaæ

o nieprawda...ja te¿ staram sie regularnie zape³niaæ ksiêgê skarg (akurat tak wysz³o) zeby nie by³o nudno :P
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4624 on: 2008-07-07, 16:06:36 »
Ale to jest nudne, czytanie ci±gle, jak komu¶ ¼le. Piszcie, ¿e ceg³a z kosmosu Was zabi³a, komputer siê zepsu³ i zosta³a po nim kupa mazi, z telewizora wysz³a z³a dziewczynka i zabi³a wzrokiem... a to ci±gle "buuu, s³oñce ¶wieci", po chwili "buuuu, deszcz pada", na zmianê z "nie chce mi siê", "moja praca ssie", "ludzie s± brzydcy i g³upi" (chocia¿ nie, to ostatnie mo¿e byæ). We¼cie jakie¶ fantazyjne skargi piszcie.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4625 on: 2008-07-07, 16:20:09 »
buuu moje ¿ycie jest tak nadne, nawet ceg³a mnie z kosmosu spadaj±c zabiæ nie chce!

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4626 on: 2008-07-07, 16:46:19 »
Ja siê poskar¿ê (kolejny odcinek telenoweli "nic mi nie dzia³a"): tak mi siê nakaszani³o (samo, ja tylko pomog³am :>), ¿e bêdê sobie zainstalowaæ system na nowo*. I bardzo mi siê nie chce, bo ja siê czu³am zwi±zana ze starym... i w sumie wiem, ¿e 2 godziny to jest nic, zw³aszcza w porównaniu z wczorajszym niemal o¶miogodzinnym daremnym u¿eraniem siê, po którym z ca³ego komputera zosta³a tylko radioaktywna ma¼ zroszona moimi gorzkimi ³zami. I nawet nie przekonuje mnie powa¿ny argument dla uzale¿nionych od last.fm, ¿e znów bêdê mog³a skroblowaæ.
W sumie jedyny wniosek, jaki mogê z tego wyci±gn±æ, to: jak chcesz dobrze, to chcij dalej, ale niczego nie dotykaj.

*multum rozpaczliwych telefonów do prywatnego wsparcia technicznego + tyle samo smsów i wiadomo¶ci na gg z opisami b³êdów, problemów i komentarzami "ja ju¿ nie mam si³y" zaowocowa³y wiadomo¶ci± "to naj³atwiej bêdzie zainstalowaæ na nowo. tylko nie wywal home'a. dobranoc"

I wafle ry¿owe siê skoñczy³y :( Katastrofa.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4627 on: 2008-07-07, 20:56:30 »
Ja siê poskar¿ê (kolejny odcinek telenoweli "nic mi nie dzia³a"): tak mi siê nakaszani³o (samo, ja tylko pomog³am :>), ¿e bêdê sobie zainstalowaæ system na nowo*. I bardzo mi siê nie chce, bo ja siê czu³am zwi±zana ze starym... i w sumie wiem, ¿e 2 godziny to jest nic, zw³aszcza w porównaniu z wczorajszym niemal o¶miogodzinnym daremnym u¿eraniem siê, po którym z ca³ego komputera zosta³a tylko radioaktywna ma¼ zroszona moimi gorzkimi ³zami. I nawet nie przekonuje mnie powa¿ny argument dla uzale¿nionych od last.fm, ¿e znów bêdê mog³a skroblowaæ.
W sumie jedyny wniosek, jaki mogê z tego wyci±gn±æ, to: jak chcesz dobrze, to chcij dalej, ale niczego nie dotykaj.

Ach, uroki wszelkich distrów Linuksa... :marzenie: :mrgreen: fajnie jest babraæ siê z systemem, ale zdecydowanie bezpieczniej cudzymi, nie w³asnymi rêkoma :P :lol:

Ja pewnie nied³ugo wzbogacê tê szacown± ksiêgê bogat± wi±zank± na endokrynologów, s³u¿bê zdrowia i parszywy los ogó³em. Cierpliwo¶ci :P
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4628 on: 2008-07-07, 21:18:10 »
Czy¿bym pierwszy raz w ¿yciu mia³ odruch "nienawi¶ci do wapniaków"? Mój ojciec mnie dobija z ka¿dym kolejnym s³owem i mam powa¿ny problem z powiedzeniem o nim czego¶ dobrego... Po prostu czasem mam do¶æ swojej rodziny i swojego uzale¿nienia od niej - skoñczê liceum i chcê na studia daleko od domu. Koniecznie. Nawet je¶li bêdê musia³ harowaæ jak wó³, trudno. Bêdê têskni³, ale có¿, lepsze to, ni¿ ogólna, szara, gêsta jak smo³a beznadziejno¶æ... Niedobrze ze mn±, nie powinienem tego w ogóle pisaæ, ale w³a¶nie mam do¶æ, wiêc raz w ¿yciu chyba mogê o tym powiedzieæ ca³emu ¶wiatu?
A no i jeszcze co¶ - brak kasy + brak cwaniactwa i zdolno¶ci do bycia dupkiem = niesamodzielno¶æ + nieumiejêtno¶æ stawiania na swoim + powolne u¶miercanie ¿ycia towarzyskiego. Nic nie odkry³em nowego, ale te równanie jest dla mnie ostatnio zbyt bolesne. :x
I jeszcze - mdli mnie z samotno¶ci. :/

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4629 on: 2008-07-07, 22:48:00 »
fajnie jest babraæ siê z systemem, ale zdecydowanie bezpieczniej cudzymi, nie w³asnymi rêkoma :P :lol:
Jakby ktos mi to zrobil, to pewnie bym zamordowala. A sobie krzywdy nie zrobie raczej :P

A teraz mam wszystko poza polskimi znakami. Jak nie urok to sraczka. :[

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4630 on: 2008-07-07, 22:51:47 »
O prosze ^^ To jak naprawisz to powiedz jak to zrobilas, bo ja jestem za leniwa zeby sie babrac i po prostu sie przyzwyczailam xD

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4631 on: 2008-07-07, 22:53:36 »
[...] ja siê czu³am zwi±zana ze starym...
To jak w Austrii...
[przepraszam, je¶li przesadzi³em, czasem trzeba]

A teraz mam wszystko poza polskimi znakami. Jak nie urok to sraczka. :[
A tam polskie... Znaki czasu s± lepsze.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4632 on: 2008-07-07, 23:03:23 »
Jakbys stal obok, to w ulamku sekundy przestalbys istniec. Moze chcesz sprobowac? :>

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4633 on: 2008-07-07, 23:10:45 »
Jakbys stal obok, to w ulamku sekundy przestalbys istniec. Moze chcesz sprobowac? :>

Uuuu, du de hiroszima...
[przepraszam, je¶li przesadzi³am]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4634 on: 2008-07-07, 23:26:40 »
Jakbys stal obok, to w ulamku sekundy przestalbys istniec. Moze chcesz sprobowac? :>
Przestaæ istnieæ? Zawsze!
[przepraszam, je¶li przesadzi³em]