Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947395 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4815 on: 2008-08-18, 02:01:14 »
Z opisu (punkty 2 i 3) wnioskujê, ¿e brak Ci elementarnej wra¿liwo¶ci :? Mo¿na te¿ poznaæ system warto¶ci :?
Cz³owieku, on bêdzie patologiem!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4816 on: 2008-08-18, 12:32:09 »
Nie brak mi wra¿liwo¶ci, ale je¶li kto¶ chce siê zabiæ, to bardzo go proszê - bez mojego udzia³u w tym przedsiêwziêciu. Je¶li mia³bym przez czyj±¶ chêæ odebrania sobie ¿ycia wykoleiæ siê razem z 5 wagonami na 1 zakrêcie, to mam gdzie¶ to co siê sta³o z tym cz³owiekiem. Dlaczego? Czê¶æ jego cia³a wkrêci³a siê w ko³a wagonów i mieli¶my tzw. "P³askie miejsca", czyli ko³a traci³y przyczepno¶æ z torami co skutkowa³o wykolejeniem siê na 1 rozje¼dzie. Szczê¶ciem jest, ¿e maszynista zajrza³ czy wszystko gra z wagonem przed rozjazdem, bo prawdopodobnie nie rozmawia³bym tu dzi¶.
No way in from the outside, no way out from within.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4817 on: 2008-08-18, 12:44:42 »
Ehhh... A¿ siê przypomina piosenka APC "The Outsider" :? Trudno nie przyznaæ Ci racji w tym sensie - samobójstwo jest skrajnie egoistyczne.
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4818 on: 2008-08-18, 13:12:43 »
Quote from: Grono.net
Za dwa tygodnie obchodzisz urodziny!
:[ Nawet nie zauwa¿y³em jak ten rok ¶mign±³... Ehhh
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4819 on: 2008-08-18, 18:20:11 »
B³ogos³awieni, którzy nie musz± pisaæ w Symbian C++  ;(

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4820 on: 2008-08-19, 12:00:26 »
Na niektórych to mo¿na liczyæ...

Jestem chory...

Death to the mankind!
« Last Edit: 2008-08-19, 12:16:03 by Vronah »
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4821 on: 2008-08-19, 19:07:27 »
Chodzenie na zakupy przypomina prawdziwą orkę na ugorze. Poszedłem rozejrzeć się za jakimiś nowymi ciuchami, etc. i co? Okazuje się, że spodni się już nie produkuje tak, że obwód paska i długość nogawek można swobodnie łączyć, o nie. Teraz mamy rozmiarówkę - S, M, L, XL, etc. Tak samo jest z kurtkami, koszulami, ze wszystkim! Nie wiem co za debil to wymyślił. Przymierzałem dwie fajne (krojem) kurtki. I co? L-ka miała za krótkie rękawy, a w XL wyglądałem jak w worku po kartoflach. Ze spodniami tak samo. To pierwsze zażalenie. Drugie zażalenie - w niemal wszystkich sklepach dominuje EMO! Manekiny mają czarne zaczesane peruki i ubrane są w ciuchy zawierające 50% fioletowych pasów. Trzecie zażalenie: w sklepach praktycznie nie ma obsługi. Sklep o powierzchni prawie 100mkw miał jedną panią przy kasie, jedną rozwieszającą ciuchy i jednego ochroniarza. Nikogo, kto mógłby doradzić, dobrać kolory, nic. Teraz na zakupy chodzi się chyba z własnym wizażystą. Jedyny plus to Reserved, w którym ciuchy ułożone były mniej-więcej zgodnie z kolorystyką pór roku i gdzie niektóre manekiny nie były EMO. Czwarte zażalenie - jedyny sklep, którego kolekcje naprawdę mi się podobają - Camel Active - ma przebitkę jakieś 400% (np. spodnie za 500zł). Szlag może człowieka trafić. Żeby ubierać się zgodnie ze swoim upodobaniem, trzeba być albo obrzydliwie bogatym (na kupowanie w drogich sklepach), albo obrzydliwie bogatym (żeby stać było na własnego krawca), albo się ma znajomą krawcową. Masakra.

Może ktoś dysponuje znajomą osobą (w okolicach Bielska najlepiej) biegłą w sztuce krawieckiej? Ciekaw jestem ile kosztuje luksus szycia na miarę. Interesują mnie normalne, typowe rzeczy - spodnie, koszula, jakaś kurtka.
« Last Edit: 2008-08-19, 19:13:00 by minder »
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4822 on: 2008-08-19, 19:16:00 »
Mo¿e kto¶ dysponuje znajom± osob± (w okolicach Bielska najlepiej) bieg³± w sztuce krawieckiej? Ciekaw jestem ile kosztuje luksus szycia na miarê. Interesuj± mnie normalne, typowe rzeczy - spodnie, koszula, jaka¶ kurtka.
Mój stary jest z wykszta³cenia krawcem. Tylko chyba z terminami by³by problem, bo mamie na przyk³ad sukienkê szyje od 24 lat :lol:
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4823 on: 2008-08-19, 20:06:41 »
Mój stary jest z wykształcenia krawcem. Tylko chyba z terminami byłby problem, bo mamie na przykład sukienkę szyje od 24 lat :lol:

Tej, ale ja serio pytam. Ma jakieś ciekawe wzory/wykroje? Jak cenowo? Znam pewien zakład kuśnierski, w którym "piracą" odzież Hugo Boss i wcale bym się nie obraził :mrgreen:
Tak swoją drogą to zaczynam się zastanawiać czy nie da się zrobić jakiegoś kursu krawieckiego ;) Zamiast chodzić po sklepach i marudzić na ceny i jakoś(ć) wykonania ubrań, szyłbym sobie sam :D Cholera, jeszcze zostanę projektantem mody i co będzie? XD W sumie znam jedną panią informatyk-krawcową, ale dawno nie szyła ubrań.
« Last Edit: 2008-08-19, 20:10:30 by minder »
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4824 on: 2008-08-19, 20:09:35 »
Zazdroszczê Ci nieograniczonych z³ó¿ wolnego czasu, skoro twierdzisz, ¿e szy³by¶ sobie sam :shock:

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4825 on: 2008-08-19, 22:48:39 »
Tak swoj± drog± to zaczynam siê zastanawiaæ czy nie da siê zrobiæ jakiego¶ kursu krawieckiego ;) Zamiast chodziæ po sklepach i marudziæ na ceny i jako¶(æ) wykonania ubrañ, szy³bym sobie sam :D Cholera, jeszcze zostanê projektantem mody i co bêdzie? XD W sumie znam jedn± pani± informatyk-krawcow±, ale dawno nie szy³a ubrañ.

Niez³y pomys³, "Podbijasz do jakiej¶ laski" a ona, -o jakie fajne spodnie, sk±d masz? - Sam Uszy³em. -  :prayer:


My mother was a tailor
She sewed my new bluejeans

My father was a gamblin' man
Down in New Orleans


"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4826 on: 2008-08-19, 22:55:42 »
Zazdroszczę Ci nieograniczonych złóż wolnego czasu, skoro twierdzisz, że szyłbyś sobie sam :shock:
Ależ! Przecież takich rzeczy nie robi się codziennie (znaczy jeśli się szyje tylko dla siebie). Jeden weekend na kwartał można chyba poświęcić, co nie?

"Podbijasz do jakiejś laski" a ona, -o jakie fajne spodnie, skąd masz? - Sam Uszyłem. -  :prayer:

Haha :lol: No dokładnie! :D Pełny lansers. Dobrze, że z butami jest dobry wybór ;)
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4827 on: 2008-08-20, 00:48:02 »
Something must be changed... soon.
[under construction]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4828 on: 2008-08-20, 10:39:53 »
Net w pracy dzia³a tak, ¿e mam ochotê kogo¶ udusiæ!

A poza tym: Death to the mankind!
selfbanned

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4829 on: 2008-08-20, 11:23:24 »
Bleee... w firmie realizujemy 3 du¿e zlecenia naraz+nauka do kampanii wrze¶niowej+co drugi dzieñ jaka¶ impreza  jak to pogodziæ;/ dodatkowo dzisiaj na zakupy te¿ jadê:D a tu taki upa³ ¿e zdechnê:D
Bite your tongue, ignore the splinter.

 

lofty-success