Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947387 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4920 on: 2008-09-06, 15:08:40 »
Od marudzenia jest ta ksiêga. Od tego jest ona. Od tego jest.

Przygotowujê do matury kolesia, który przez przypadek jest w liceum a nie w technikum i olewa³ angielski od podstaw. Bêdzie orka. Na szczê¶cie nieg³upi ch³opak :)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4921 on: 2008-09-06, 15:18:28 »
Heh, ale rozwój fizyczny te¿ jest wa¿ny. Poza tym uwa¿am, ¿e w takim okresie (tzn gimnazjum i liceum powiedzmy) trzeba mieæ trochê czasu dla siebie, choæby na ten rozwój fizyczny, ¿eby nie zdziadzieæ, a nie uczêszczaæ do dwóch szkó³ i mieæ ca³y dzieñ zachlapany. Ale to ju¿ tylko moje takie gadanie, wiem, ¿e wielu ludzi uczêszcza do dwóch szkó³ naraz i sobie radzi, ale ja tego nie pochwalam.
Ja wiem, rozumiem z tym rozwojem, ale tu wracamy do tego, ¿e nauczyciele wf-u o ten rozwój nie dbaj± i wiêkszo¶æ z nich podchodzi do tego w sposób "macie pi³kê i grajcie". Ja nie jestem przeciwko ka¿demu ruchowi - w gimnazjum w miejsce wf-u mia³em dwie godziny tañca towarzyskiego, jedn± basenu i tylko jedn± sali. Nie p³ywam wspaniale, ale lubi³em to i mój krêgos³up czu³ wyra¼n± ró¿nicê ;) Poza tym lubiê je¼dziæ na rowerze, chocia¿ w ostatnich tygodniach jako¶ mniej z tego korzystam, sam nie wiem czemu.
A dwie szko³y? Wszystko ma swoje plusy i minusy. Po tylu latach nie sposób zrezygnowaæ, je¶li do dyplomu ukoñczenia zosta³y nieca³e dwa lata. Chcê mieæ papier, nawet, je¶li dalej nie planujê nic zwi±zanego z t± szko³±, nie ma szans, ¿ebym zdawa³ na studia muzyczne. Ale nauka w muzyku da³a mi bardzo du¿o i absolutnie nie ¿a³ujê po¶wiêconego na ni± czasu, nawet je¶li teraz jest mi ciê¿ko i nachodz± mnie my¶li o rzuceniu tej szko³y, których i tak nie zrealizujê.
Quote
A zreszt±, nie piszê ju¿ nic wiêcej, bo przypominaj±c sobie moje poprzednie dyskusje z Callahanem mogê za³o¿yæ, ¿e i tak do niczego nie dojdziemy :P
Gdyby wszyscy siê ze sob± zgadzali, nie by³oby dyskusji. W naszym przypadku chyba chodzi o to, ¿e ¿aden z nas za cholerê nie chce daæ siê przekonaæ do tego, co mówi drugi. ;)
Quote
Denerwuje mnie tylko takie gromadzenie negatywnych wyra¿eñ tam, gdzie nie trzeba tego robiæ. Nie lubisz sportu - ok, mo¿e faktycznie zbyt radykalizowa³em wcze¶niej, ale teraz? Kibice, którym rado¶æ sprawia to, co tobie tej rado¶ci nie sprawia i nie widzisz w tym sensu s± dla ciebie dziwni. Po prostu ty sobie co¶ zak³adasz i nawet, je¶li przyjmiesz do wiadomo¶ci inny punkt widzenia, to jest on dla ciebie dziwny i za ka¿dym razem musisz nagromadziæ wokó³ tego masê negatywnych okre¶leñ. (bo tak dzia³o siê ju¿ w s³awetnej dyskusji o religii w "Dra¿liwych tematach"). Ale ok, z mojej strony to koniec dyskusji ;)
No mo¿e rzeczywi¶cie trochê wtedy przesadzi³em. Ale tylko troszkê. Ale teraz nie jestem skory siê wycofywaæ z czegokolwiek, bo ta ksiêga jest od marudzenia, wyolbrzymiania i narzekania. I tak rzadko tu pisa³em wcze¶niej, teraz mogê sobie nadrobiæ, a co! Nawet je¶li gdzie¶ siê wyrazi³em nie do koñca jasno i jednoznacznie. Trudno.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4922 on: 2008-09-07, 01:17:54 »
Nudno jest.  :(
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4923 on: 2008-09-07, 01:48:59 »
E tam nudno... :P

Jutro znowu do roboty  :?
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4924 on: 2008-09-07, 10:50:22 »
na moim osiedlu mieszkaj± niemal same ¶wiry. w ka¿dy weekend jest impreza do bia³ego rana, ale taka, ¿e mam wra¿enie, jakby Ci ludzie znajdowali siê w moim pokoju. poza tym jacy¶ ludzie z bloku naprzeciwko s³uchaj± radia przy otwartym balkonie, tote¿ mam wra¿enie, jakbym mia³a g³o¶nik obok ucha :? ju¿ nie wspominam o pewnym ma³¿eñstwie, które siê awanturuje przynajmniej raz w tygodniu na ca³e osiedle przy u¿yciu bardzo niewybrednych epitetów.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4925 on: 2008-09-07, 11:52:05 »
taa, tez mam taki przyklad potegi milosci nad soba tylko niemalze codziennie

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4926 on: 2008-09-07, 12:42:15 »
na moim osiedlu mieszkaj± niemal same ¶wiry. w ka¿dy weekend jest impreza do bia³ego rana, ale taka, ¿e mam wra¿enie, jakby Ci ludzie znajdowali siê w moim pokoju. poza tym jacy¶ ludzie z bloku naprzeciwko s³uchaj± radia przy otwartym balkonie, tote¿ mam wra¿enie, jakbym mia³a g³o¶nik obok ucha :? ju¿ nie wspominam o pewnym ma³¿eñstwie, które siê awanturuje przynajmniej raz w tygodniu na ca³e osiedle przy u¿yciu bardzo niewybrednych epitetów.
Ja przed chwil± mia³em w bloku na przeciwko przepiêkne przedstawienie [mieszkam w domu, ale obok mam bloki]. Najpierw przy otwartym oknie na ca³y regulator nabo¿ne pie¶ni i jedyne s³uszne radio, a potem wielka k³ótnia, w której zarówno babsztyl jak i facet zaczynali ka¿de zdanie od "k***wa". Szczera wiara potrafi zdzia³aæ cuda... ech...

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4927 on: 2008-09-07, 15:00:35 »
nie ma to jak byæ obudzonym o poranku telefonem od rodziców "za godzinê bêdziemy u Ciebie na mieszkaniu :/
Bite your tongue, ignore the splinter.

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4928 on: 2008-09-07, 18:08:02 »
***** ;/

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4929 on: 2008-09-07, 18:33:31 »
na moim osiedlu mieszkaj± niemal same ¶wiry. w ka¿dy weekend jest impreza do bia³ego rana, ale taka, ¿e mam wra¿enie, jakby Ci ludzie znajdowali siê w moim pokoju. poza tym jacy¶ ludzie z bloku naprzeciwko s³uchaj± radia przy otwartym balkonie, tote¿ mam wra¿enie, jakbym mia³a g³o¶nik obok ucha :? ju¿ nie wspominam o pewnym ma³¿eñstwie, które siê awanturuje przynajmniej raz w tygodniu na ca³e osiedle przy u¿yciu bardzo niewybrednych epitetów.
Ja przed chwil± mia³em w bloku na przeciwko przepiêkne przedstawienie [mieszkam w domu, ale obok mam bloki]. Najpierw przy otwartym oknie na ca³y regulator nabo¿ne pie¶ni i jedyne s³uszne radio, a potem wielka k³ótnia, w której zarówno babsztyl jak i facet zaczynali ka¿de zdanie od "k***wa". Szczera wiara potrafi zdzia³aæ cuda... ech...

hehe czy Ty przypadkiem w moim bloku nie mieszkasz? :P

dobra dobra, wiem ze to powszechne zjawisko.. :]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4930 on: 2008-09-07, 20:16:38 »
muszê
siê
zacz±æ
wreszcie
uczyæ

:kulkaw³eb:
wszystko, co sko¶ne.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4931 on: 2008-09-07, 22:02:31 »
Wpakowa³am siê w co¶, w co nie powinnam by³a siê pakowaæ. Z g³upoty. A przecie¿ obieca³am sobie, ¿e nigdy wiêcej :<
Dlaczego ja taka naiwna jestem? Jutro bêdzie uberg³upio.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4932 on: 2008-09-07, 22:04:02 »
Gentu mnie nie lubi... a dałam mu drugą szansę :/
wszystko, co sko¶ne.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4933 on: 2008-09-07, 23:23:43 »
muszê
siê
zacz±æ
wreszcie
uczyæ

:kulkaw³eb:
ja te¿, w czwartek egzamin a funkcja stanWiedzy zwraca NULL :)
btw. bankomat mi zjad³ kartê wczoraj :/
Bite your tongue, ignore the splinter.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4934 on: 2008-09-07, 23:40:19 »
Może ktoś zabić pogodę? Pliz?
selfbanned

 

lofty-success