Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947336 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5070 on: 2008-09-21, 23:54:39 »
okazalo sie ze studia zaczynam za tydzien a nie za 2,5 jak myslalem :|
super
wszystkie plany poszly sie ..... :<

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5071 on: 2008-09-22, 05:51:13 »
okazalo sie ze studia zaczynam za tydzien a nie za 2,5 jak myslalem :|
Ale jaki tydzieñ, a jakie 2,5? Tak normalnie to jest 1,5 przecie¿... (A w temacie studiów: pier*olê takie studia dzienne, gdzie zajêcia zaczynaj± siê o 12:00, a koñcz± o 20:00. Tak, wiêkszo¶æ tygodnia bêdê tak mia³a.)

Ca³± noc nie mog³am zasn±æ :< Znaczy: przed pi±t± zasnê³am (szaleñstwo, zw³aszcza, ¿e o 5:30 wstajê :?) I teraz modlê siê, ¿eby nie zasn±æ w poci±gu.

Do tego wspania³a pogoda roz... zepsu³a moje plany wakacyjne. Co prawda co¶ z nich zosta³o, ale niewiele...

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5072 on: 2008-09-22, 09:55:24 »
okazalo sie ze studia zaczynam za tydzien a nie za 2,5 jak myslalem :|
Ale jaki tydzieñ, a jakie 2,5? Tak normalnie to jest 1,5 przecie¿... (A w temacie studiów: pier*olê takie studia dzienne, gdzie zajêcia zaczynaj± siê o 12:00, a koñcz± o 20:00. Tak, wiêkszo¶æ tygodnia bêdê tak mia³a.)

Nie mów, ¿e masz ju¿ plan... na Krakowskich uczelniach jeszcze nie wymy¶lili. Mam nadziejê, ze do 1.10 kiedy¶ siê pojawi± :P

aibrean: krakowskich jak ju¿ - przymiotniki pochodz±ce od nazw miejscowo¶ci pisze siê z ma³ej ;)
« Last Edit: 2008-09-22, 19:14:14 by aibrean »
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5073 on: 2008-09-22, 10:26:55 »
Trzy warstwy ubrania na sobie i dalej mi zimno, katar stulecia, ból zatok, zawroty g³owy i temperatura poni¿ej 36,5stC. Zosta³em w domu i wmawiam sobie, ¿e do jutra wyzdrowiejê. :?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5074 on: 2008-09-22, 12:04:35 »
Umieram. Mam podobnie jak Callahan - brak gor±czki, katar, ból zatok, przytêpienie. I jeszcze mam gitarê o 13:00, a nie mam jak odwo³aæ :(
True Pagan Winter Crew

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5075 on: 2008-09-22, 12:29:48 »
Umieram. Mam podobnie jak Callahan - brak gor±czki, katar, ból zatok, przytêpienie. I jeszcze mam gitarê o 13:00, a nie mam jak odwo³aæ :(
ja te¿!:D tzn bez gitary

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5076 on: 2008-09-22, 12:34:29 »
Umieram. Mam podobnie jak Callahan - brak gor±czki, katar, ból zatok, przytêpienie. I jeszcze mam gitarê o 13:00, a nie mam jak odwo³aæ :(

I ja  te¿! tzn. bez gitary, gor±czki, kataru i zatok.
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5077 on: 2008-09-22, 14:05:52 »
okazalo sie ze studia zaczynam za tydzien a nie za 2,5 jak myslalem :|
Ale jaki tydzieñ, a jakie 2,5? Tak normalnie to jest 1,5 przecie¿... (A w temacie studiów: pier*olê takie studia dzienne, gdzie zajêcia zaczynaj± siê o 12:00, a koñcz± o 20:00. Tak, wiêkszo¶æ tygodnia bêdê tak mia³a.)

Nie mów, ¿e masz ju¿ plan... na Krakowskich uczelniach jeszcze nie wymy¶lili. Mam nadziejê, ze do 1.10 kiedy¶ siê pojawi± :P
Mój ma byæ jutro... A ju¿ nie mogê doczekaæ siê rejestracji przez USOS  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5078 on: 2008-09-22, 18:34:58 »
okazalo sie ze studia zaczynam za tydzien a nie za 2,5 jak myslalem :|
Ale jaki tydzieñ, a jakie 2,5? Tak normalnie to jest 1,5 przecie¿... (A w temacie studiów: pier*olê takie studia dzienne, gdzie zajêcia zaczynaj± siê o 12:00, a koñcz± o 20:00. Tak, wiêkszo¶æ tygodnia bêdê tak mia³a.)

Nie mów, ¿e masz ju¿ plan...
E, nie bêdê wredna, powiem: od czerwca mam, tylko co¶ siê mia³o zmieniæ - i zmieni³o siê tyle, ¿e nie wiadomo, czy wyk³ad pomocniczy do bloku g³ównego mam w czwartek czy w pi±tek :P Aha, no i jeszcze 2 æwiczenia i wyk³ad mi maj± doj¶æ, ale i tak za wiele mi nie zmieni±, co najwy¿ej bêdê 2 dni siedzia³a od 10:00 zamiast od 12:00.

A ju¿ nie mogê doczekaæ siê rejestracji przez USOS  :shock:
To u Was te¿ wprowadzili Uczelniany System Odbierania Szczê¶cia? Ja w przysz³ym tygodniu 2 razy bêdê mia³a z tym ustrojstwem bêdê mia³a do czynienia, xex... (no, ok, na w-f rozumiem, ale ¿eby na wyk³ad wewn±trz instytutu? Jakby nie mo¿na by³o normalnie rêcznie na zajêciach tego dokonaæ... :roll:)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5079 on: 2008-09-22, 19:18:47 »
Ech, Kas, daj spokój, mnie USOS ju¿ teraz do md³o¶ci doprowadza +.+ Ja siê powa¿nie zastanawiam, czy jest sens jechaæ na rajd w Bieszczady, je¶li mia³abym wracaæ 30. wrze¶nia i nie daj Boziu nie za³apaæ siê na rejestracjê na opcje :? bo przecie¿ nie mo¿na, jak na normalnych uczelniach, og³osiæ gdzie¶ daty i godziny rejestracji, no sk±d¿e. Niech studenci sobie czatuj± i poczt± pantoflow± przekazuj±, wiwat ¶redniowiecze, cholera :x
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5080 on: 2008-09-22, 21:09:13 »
Czep siê ¶redniowiecza! :< To pani w dziekanacie, a ona jest co najwy¿ej Made in People's Republic of Poland.
U nas og³aszaj± daty, ale tylko w ¿etonowej s± one prawdziwe, na rejestracje na zajêcia w instytucie trzeba by³o czatowaæ (rok temu: mia³am konto nieaktywne niemi³osiernie d³ugo; czerwiec: rejestracje zaczê³y siê dzieñ przed oficjaln± dat±.)

Aha, a na pocieszenie zawsze nam mówi±, ¿e na MIMie USOS dzia³a poprawnie... (ale mo¿e to tylko taka legenda, albo nowy sposób okazywania pogardy studentom z kierunku teoretycznie humanistycznego)

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5081 on: 2008-09-22, 21:41:37 »
W³a¶nie mia³em instalowaæ Ubuntu 8.04.1 i co? Dvd-rom LG oczywi¶cie siê nie chce wysun±æ. Pomêczy³em siê odrobinê, ale có¿ znowu? Nie czyta ¿adnej p³yty. :)
No way in from the outside, no way out from within.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5082 on: 2008-09-22, 21:46:38 »
Dó³ :< i choroba :<
True Pagan Winter Crew

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5083 on: 2008-09-22, 21:56:32 »
okazalo sie ze studia zaczynam za tydzien a nie za 2,5 jak myslalem :|
Ale jaki tydzieñ, a jakie 2,5? Tak normalnie to jest 1,5 przecie¿... (A w temacie studiów: pier*olê takie studia dzienne, gdzie zajêcia zaczynaj± siê o 12:00, a koñcz± o 20:00. Tak, wiêkszo¶æ tygodnia bêdê tak mia³a.)

Nie mów, ¿e masz ju¿ plan...
E, nie bêdê wredna, powiem: od czerwca mam, tylko co¶ siê mia³o zmieniæ - i zmieni³o siê tyle, ¿e nie wiadomo, czy wyk³ad pomocniczy do bloku g³ównego mam w czwartek czy w pi±tek :P Aha, no i jeszcze 2 æwiczenia i wyk³ad mi maj± doj¶æ, ale i tak za wiele mi nie zmieni±, co najwy¿ej bêdê 2 dni siedzia³a od 10:00 zamiast od 12:00.


Te¿ nie mam planu, a niektóre inne wydzia³y z UAM ju¿ maj±. Nawet nie wiem, ile godzin w tygodniu bêdê mia³ i trochê mnie to wkurza, bo chcia³bym ju¿ co¶ wiedzieæ... Ani na koncie od internetowej rejestracji, ani na USOSIE, ani na stronie wydzia³u nic nie ma :/ A moja kole¿anka ju¿ wie, jakie ma przedmioty, ile i w ogóle :(

Mam chyba uczulenie na gatunek ludzki. Bo jak inaczej nazwaæ to, ¿e w³a¶ciwie przez ca³y rok utrzymuje mi siê katar? Tzn nie jaki¶ taki uci±¿liwy (bo ten pojawia siê przy chorobach i w gorsze dni), ale taki, ¿e od czasu do czasu (kilka razy dziennie) w u¿ycie musi pój¶æ chusteczka ;) (wiem, ¿e to niemi³o brzmi :) )

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5084 on: 2008-09-22, 22:28:03 »
A ja nie mam USOSu, co pokazuje wy¿szo¶æ uczelni technicznych nad humanistycznymi XD (tzn, humanistyczne chc± byæ bardziej techniczne ni¿ jest sensownie  8))
wszystko, co sko¶ne.