Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947270 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5295 on: 2008-10-26, 21:02:24 »
Starzejê siê  :(
Jak my wszyscy...
Niektórzy jednak starzej± siê bardziej  :twisted:

Ja siê starzejê jak J.F. Sebastian.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5296 on: 2008-10-26, 22:16:18 »
Siê starzej. Ja mam bardzo refluksyjny nastrój dzisiaj. Zapowiada siê interesuj±ca noc.. :?

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5297 on: 2008-10-26, 23:05:36 »
Umrzyjmy! Przepraszam, wyrwa³o mi siê.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5298 on: 2008-10-26, 23:16:29 »
Umrzyjmy! Przepraszam, wyrwa³o mi siê.

Klub samobójców jest tutaj ;). Czarna i Kas powinny przyj±æ nowego cz³onka z otwartymi ramionyma ;).

Za¿alenie: nic nie zrobi³am na jutrzejsz± strrraszliw± gramatykê (strrraszliw± z uwagi na strrraszliwego wyk³adowcê-æwiczeniowca) oraz prawie nic na pojutrzejszy kopiasty test z ró¿nego ¶miesznego s³ownictwa. Umrê jako nieuk, tak w³a¶nie bêdzie :<.
« Last Edit: 2008-10-26, 23:18:35 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5299 on: 2008-10-26, 23:54:31 »
Umrzyjmy! Przepraszam, wyrwa³o mi siê.

Klub samobójców jest tutaj ;). Czarna i Kas powinny przyj±æ nowego cz³onka z otwartymi ramionyma ;).

Bez sensu. Poza tym to taki odruch by³. Nie chcê byæ nowym cz³onkiem, nie chcê w niczyje ramiona powitalne wpadaæ, nie chcê nic. Ja mam pejn egzystencjalny, niepewny status ontologiczny, a tu takie niepowa¿ne propozycje.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5300 on: 2008-10-27, 10:05:06 »
Pêk³a u mnie rurka przy zlewie, trzeba now± rurkê za³o¿yæ... Albo przynajmniej zaklajstrowaæ poxilin±. Skubañstwo musia³o pêkn±æ w okolicach wieczornej k±pieli, ale siê nie skapn±³em. Dzisiaj rano wchodzê do ³azienki, a tu co¶ syczy i pó³ pod³ogi mokre. Zanim zlokalizowa³em ogólnomieszkaniowy zawór, to zd±¿y³em siê spó¼niæ do pracy.

Dodatkowo nie mogê siê po³±czyæ z domowym serwerem, a cholernie potrzebujê z niego kilka plików.
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5301 on: 2008-10-27, 11:00:44 »
Z Poxylin± mam nienajlepsze do¶wiadczenie - imho to taki pó³¶rodek na prowizorkê i nigdy nie wiadomo kiedy znowu "strzeli", wiêc najlepiej rurkê wymieniæ.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5302 on: 2008-10-27, 12:56:03 »
Ja na razie mia³em dobre do¶wiadczenia. Rurka oczywi¶cie do wymiany, ale zanim hydraulik znajdzie termin, to jak±¶ prowizorkê trzeba zastosowaæ.

Dodatkowe atrakcje dzisiejszego dnia: w sklepie obok domu nie ma poxiliny, wiêc bêdê musia³ zaczekaæ z naprawami do wieczora - a tak, to ju¿ by sobie sch³o. Przyczyn± niemo¿no¶ci po³±czenia siê z domowym kompem jest ogólnomiejska awaria sieci Vectra i nie wiadomo kiedy naprawi±. Ciekawe, bo rano przez chwilê internet by³. No ale nic, powiedzia³em, ¿e liczê na rabat w zwi±zku z tym. Kolejna rzecz to awaria najbli¿szego bankomatu. Dodatkowo nie mog³em wyp³aciæ pieniêdzy z kolejnego bankomatu, ¿e niby nie mam ¶rodków na koncie. WTF?! Szybka lustracja konta (ale teraz to se ju¿ mogê...) no i faktycznie - zapomnia³em, ¿e w pi±tek robi³em znaczne zakupy. Z których do dzisiaj zosta³o mo¿e po³owa. Masakra.
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5303 on: 2008-10-27, 12:59:31 »
ogólnomiejska awaria sieci Vectra i nie wiadomo kiedy naprawi±.
Z tego co s³ysza³em to Vectra to zuo wcielone.
selfbanned

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5304 on: 2008-10-27, 17:02:59 »
Muszê i¶æ do kina na co¶ z ¯ebrowskim :(

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5305 on: 2008-10-27, 17:50:03 »
Kto¶ Ci kaza³, czy to taka wewnêtrzna dewiacyjna potrzeba?

Ma kto¶ kleik na sk³adzie? Niemal wszystko mi szkodzi ;(

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5306 on: 2008-10-27, 18:02:02 »
Ma kto¶ kleik na sk³adzie?

Znaczy kaszka niemowlêca? Ja mam jeszcze z gór po³owê malinowej, z mlekiem w proszku, wiêc tylko ciep³± wod± zalaæ. Je¶li reflektujesz, to zapraszam ;)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5307 on: 2008-10-27, 20:15:53 »
Od ostatniego wpisu wydarzy³o siê co nastêpuje, czyli atrakcji ci±g dalszy:
Facet z gitary jak zwykle przed³u¿y³ (ale tylko dzisiaj jest to wpis negatywny), dyrektor co¶ ode mnie chcia³ w rezultacie zamiast spokojnie i¶æ na autobus, bieg³em z wywieszonym jêzorem i dos³ownie cudem zd±¿y³em. No ale nic. Pojecha³em, po¿yczy³em samochód, pojecha³em wype³niaæ inne obowi±zki. No i co? Policja nie chce wspó³pracowaæ z kuratorem. Zamiast powiedzieæ mi wszystko na poczekaniu (a maj± takie mo¿liwo¶ci), za¿±dali przekazania pytañ na pi¶mie na ostemplowanym druku. K*, no po prostu uwielbiam kult piecz±tki. Napiszê to w raporcie, chromolê. Maj± cholerny obowi±zek wspó³pracowaæ. Dodatkowo tylko jedna ulica w Szczyrku jest nieo¶wietlona - akurat ta, któr± odwiedzam.
Jak ju¿ pojecha³em oddaæ auto, to dziadek zapomnia³ sobie, ¿e mi je po¿yczy³. Zapomnia³ do tego stopnia, ¿e jak otwiera³ mi bramkê, to nie pamiêta³, ¿e spu¶ci³ psa z ³añcucha. Gdybym za³o¿y³ plecak na oba ramiona i mia³ nieco wolniejszy refleks, to pewnie ju¿ bym nie mia³ nogi.
Po powrocie do Bielska uda³em siê na ma³e zakupy. Oczywi¶cie kasa ekspresowa, do której czeka³em okaza³a siê najwolniejsza ze wszystkich.

Czekam co siê jeszcze wydarzy...
True Pagan Winter Crew

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5308 on: 2008-10-28, 11:15:26 »
Samochód wczoraj na mnie wpad³. Na przej¶ciu, na moim zielonym. I by³em na filmie z ¯ebrowskim. To znaczy nie w towarzystwie ¯ebrowskiego, ale ¯ebrowski tam by³, w filmie. I nic nie zrozumia³em, bo przespa³em, niewygodnie siê ¶pi w kinie, a pó¼niej nie umia³em na podstawowe pytania dotycz±ce filmu odpowiedzieæ. Szkoda, ¿e ten samochód nie wpad³ na mnie bardziej, tak, ¿e ominê³aby mnie w±tpliwa przyjemno¶æ ogl±dania ¯ebrowskiego, to znaczy i tak go nie ogl±da³em, bo spa³em, ale pieni±dze odesz³y...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5309 on: 2008-10-28, 11:45:11 »
Ma kto¶ kleik na sk³adzie?

Znaczy kaszka niemowlêca? Ja mam jeszcze z gór po³owê malinowej
Dziêki, ale malinowa to raczej szkodzi (znaczy: na mój patologiczny ¿o³±dek na pewno ;)). W kazdym razie ju¿ nie trzeba, dosta³am wino i wszystko ju¿ w porz±dku (jaka¶ specyficzna odmiana uzale¿nienia od alkoholu ani musi... :roll:)

Szkoda, ¿e ten samochód nie wpad³ na mnie bardziej, tak, ¿e ominê³aby mnie w±tpliwa przyjemno¶æ ogl±dania ¯ebrowskiego, to znaczy i tak go nie ogl±da³em, bo spa³em, ale pieni±dze odesz³y...
No, i jakie¶ odszkodowanie mo¿e by by³o... ;P

Jak mi siê nie chce!!! Nie posz³am dzi¶ na pierwszy wyk³ad (nic dziwnego, wróci³am do domu przed 3:00, kto mia³by si³ê wstaæ?) i nie zalegalizowa³am mojego uczestnictwa w nim, nie chce mi siê zostawaæ na ostatnim - by³am tydzieñ temu, teraz nie moja kolej.

 

lofty-success