Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947345 times)

0 Members i 13 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5370 on: 2008-11-12, 11:49:03 »
To ja mam tak w g³owie nasrane, czy mo¿e wszystko dooko³a jest por±bane..?
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5371 on: 2008-11-12, 12:01:18 »
Pewnie jedno i drugie. Ale mo¿na z tym ¿yæ, nie przejmuj siê ;)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5372 on: 2008-11-12, 12:36:31 »
Pewnie jedno i drugie. Ale mo¿na z tym ¿yæ, nie przejmuj siê ;)
Jakos mi ¶rednio idze... ;P
selfbanned

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5373 on: 2008-11-13, 19:27:59 »
Co za paskudnie nieudany dzieñ. Jeden z takich kiedy nienawidzisz domu i rodziny. :x
[under construction]

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5374 on: 2008-11-13, 21:47:34 »
paskutnie nieudany dzieñ, to taki dzieñ, kiedy nie lubisz ludzi, co siê umawiaj± i nie przychodz± na lekcje...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5375 on: 2008-11-14, 09:37:19 »
W nocy budzi³em siê co chwilê, a gdy w koñcu zasn±³em to najpierw mama  mnie obudzi³a, a potem po ponownym za¶niêciu obudzi³ mnie telefon...

A tak poza tym to muszê w koñcu zabraæ siê za pisanie pracy mgr bo baba chce przed ¶wiêtami czê¶æ teoretyczn±.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5376 on: 2008-11-14, 15:03:26 »
Dwa bardzo fajnie spêdzone dni.
Tylko po to, ¿eby dowiedzieæ siê jak mog³oby byæ fajnie, a nie bêdzie. k***a maæ!
selfbanned

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5377 on: 2008-11-14, 15:17:58 »
Nienawidzê mieszkaæ z kobietami. Niby takie porz±dne i sprz±taj± po sobie, ale (bo w³a¶nie wypucowa³em mieszkanie) zostawiaj± wszêdzie swoje w³osy, w ³azience najwiêcej, maj± pierdylion butów i wnosz± piach, b³oto i ca³± kopalniê wêgla brunatnego, pij± kawusiê i zostawiaj± setki kubków i szklanek na parapetach, szafkach, sto³ach, nie chowaj± ¿elazka/suszarki/prostownicy do szuflady na sprzêt przeno¶ny agd, w wyniku czego wszystko le¿y na widoku i mi przeszkadza, zostawiaj± niedojedzone jogurciki w lodówce, które rado¶nie poddaj± siê procesom gnilnym, trzymaj± chleb, póki nie sple¶nieje, nie wieszaj± swoich okryæ wierzchnich kulturalnie i uczciwie, wszystko wali siê na ³eb, kiedy przechodzisz z odkurzaczem pod wieszakiem. Poza tym której¶ ******* wyla³ siê lakier do paznokci. I odkurzaczowi kto¶ rury powygina³. Ale nie wiem, czy one, czy mój drogi wspó³lokator. Chocia¿ on nie wygl±da na kogo¶, kto by siê takiego sprzêtu chwyta³.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5378 on: 2008-11-14, 16:44:51 »
Nienawidzê mieszkaæ z kobietami. Niby takie porz±dne i sprz±taj± po sobie, ale (bo w³a¶nie wypucowa³em mieszkanie) zostawiaj± wszêdzie swoje w³osy, w ³azience najwiêcej, maj± pierdylion butów i wnosz± piach, b³oto i ca³± kopalniê wêgla brunatnego, pij± kawusiê i zostawiaj± setki kubków i szklanek na parapetach, szafkach, sto³ach, nie chowaj± ¿elazka/suszarki/prostownicy do szuflady na sprzêt przeno¶ny agd, w wyniku czego wszystko le¿y na widoku i mi przeszkadza, zostawiaj± niedojedzone jogurciki w lodówce, które rado¶nie poddaj± siê procesom gnilnym, trzymaj± chleb, póki nie sple¶nieje, nie wieszaj± swoich okryæ wierzchnich kulturalnie i uczciwie, wszystko wali siê na ³eb, kiedy przechodzisz z odkurzaczem pod wieszakiem. Poza tym której¶ ******* wyla³ siê lakier do paznokci. I odkurzaczowi kto¶ rury powygina³. Ale nie wiem, czy one, czy mój drogi wspó³lokator. Chocia¿ on nie wygl±da na kogo¶, kto by siê takiego sprzêtu chwyta³.

W Anglii Przez miesi±c mieszka³em z dwoma kole¿ankami w pokoju... Jak wraca³em z pracy o 16, a kole¿anki mia³y na drug± zmianê, to w pokoju by³ taaaki syf. Prostownica, suszarka, kosmetyki, ubrania, waciki wszystko na pod³odze. Bo kole¿anki nie zd±¿y³y posprz±taæ przed wyj¶ciem...

A facet co robi? Zostawia niezakrêcon± pastê do zêbów i niezamkniêty kibel.

EOT
« Last Edit: 2008-11-14, 18:33:09 by metjar »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5379 on: 2008-11-14, 18:19:52 »
A facet co robi? Zostawia nie zakrêcon± pastê do zêbów i nie zamkniêty kibel.
Bo to jedyne rzeczy zwi±zane z higien±, jakich mê¿czyzna dotyka...  :twisted:
No, mo¿e jeszcze myd³o i dezodorant :roll:
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5380 on: 2008-11-14, 19:05:15 »
Mam kilku kolegów, którzy s± takimi porz±dnisiami, ¿e bez spychacza do pokoju nie wchod¼ i to mimo nie u¿ywania przez nich wacików ani prostownicy :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5381 on: 2008-11-14, 20:24:37 »
We¼cie przestañcie... ja nie lubiê mieszkaæ ani z facetami, ani z kobietami. Ja w ogóle z lud¼mi nie mogê mieszkaæ.

Skarga: moje ambitne plany nie uczenia siê w weekend posz³y siê pa¶æ na pustyni (dosta³am stos zadañ z angielskiego i jakie¶ takie inne czytanie).
Do tego empik mnie denerwuje, bo jeszcze nie ma mojej ksi±¿ki, ale cotygodniowy spam przys³ali :< I przez to naprawdê bêdê musia³a siê uczyæ, bo nie mam nic normalnego do czytania ;(

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5382 on: 2008-11-14, 21:51:17 »
Brak poczucia odpowiedzialno¶ci, pilno¶ci i sumiennego wywi±zywania siê z postawionych celów u niektórych ludzi mnie delikatnie mówi±c irytuje. A ju¿ zupe³nie opuszcza mnie wszelka lito¶æ i wspó³czucie [bo czego, do kroæset, im wspó³czuæ?!], kiedy takie zwierzê stanowi kawa³ek grupy projektowej, skutecznie utrudniaj±c jej dzia³ania, blokuj±c prace i psuj±c morale. Bêdê takich gnoi³ zawsze i wszêdzie. Do licha z 'polsk± mentalno¶ci±' :evil:

paatos

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5383 on: 2008-11-14, 23:05:39 »
Kto¶ mnie tu lubi :(

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5384 on: 2008-11-15, 11:12:22 »
Szalenie delikatna jestem... na kacu...

Ja pierdzielê, to ja wstajê, zrywam siê po 5 godzinach snu, ¿eby jechaæ co¶ za³atwiæ, a ci, co siedzieli w domu i mogli siê wyspaæ wstaj± z pretensjami i przek³adaj± wyznaczon± przez siebie godzinê wyjazdu "bo tak, o!".
Ludzie s± dziwni :/
...If I call will you come and will you save me?