Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947292 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5430 on: 2008-11-22, 01:20:50 »
Ominie mnie fajny koncert. Brak funduszy i opcji powrotu z Cieszyna :[
:lol:

Jestem wy-ebana...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5431 on: 2008-11-22, 12:51:31 »
Przyda³by mi siê jaki¶ format mózgu... Heh.
Wyslano: 2008-11-22, 12:03:42
G³ód plus brak apetytu...
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5432 on: 2008-11-22, 13:34:15 »
Fuj, ¶nieg! :< :?
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5433 on: 2008-11-23, 00:13:08 »
Micha³ znikn±³ w trakcie koncertu ; (

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5434 on: 2008-11-23, 08:02:38 »
Nigdy w ¿yciu nie czu³em siê jeszcze tak podle.
Jeszcze nigdy tak intensywnie nie my¶la³em o tym ¿eby sobie co¶ zrobiæ.
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5435 on: 2008-11-23, 08:18:20 »
Vronah, tak nie mo¿na. Trzeba przetrwaæ ten najgorszy czas.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5436 on: 2008-11-23, 11:28:00 »
Nigdy w ¿yciu nie czu³em siê jeszcze tak podle.
Jeszcze nigdy tak intensywnie nie my¶la³em o tym ¿eby sobie co¶ zrobiæ.

Kakao sobie zrób albo kogiel-mogiel, ¿eby ¶wiat choæ na moment wyda³ siê lepszy :goodman:.


Moje za¿alenie: obudzi³am siê rano z intensywnym poczuciem pustki, zawieszenia i ogólnego bezsensu. Co z tego, ¿e nawet wiem, czym wywo³anymi. Po prostu... czujê, ¿e wbrew w³asnej woli wpad³am g³êboko w królicze futro i nie wiem jak wdrapaæ siê z powrotem do góry, by spojrzeæ magikowi w oczy :( (metafora copyright by "¦wiat Zofii").
« Last Edit: 2008-11-23, 11:34:41 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5437 on: 2008-11-23, 12:23:59 »
Nigdy w ¿yciu nie czu³em siê jeszcze tak podle.
Jeszcze nigdy tak intensywnie nie my¶la³em o tym ¿eby sobie co¶ zrobiæ.
Kontrasty. Dziêki nim widzisz jak Ci teraz ¼le. Równie¿ dziêki nim potrafisz kochaæ te lepsze chwile ¿ycia. Delektowanie siê ¿yciem polega w³a¶nie na konsumowaniu kontrastów, bo to one s± jego istot±. To, co teraz czujesz, to zapewne jaki¶ typ bólu [je¶li on w ogóle ma jakiekolwiek rodzaje]. Ten ból to jeden ze smaków ¿ycia. Spróbuj wznie¶æ siê nad niego i spojrzeæ nañ z góry, jako co¶ koniecznego, maj±cego swój niepowtarzalny smak, ale przede wszystkim skoñczonego, tymczasowego. Zapewne ju¿ nied³ugo przyjdzie czas, ¿e ustapi miejsca innemu smakowi.
To nie jest pocieszenie, to jest w³asne do¶wiadczenie.

[a ucieczka to zawsze najgorszy sposób; to jak odciêcie jêzyka - mo¿e nie poczujesz ju¿ kwa¶nej cytryny, ale nie poczujesz te¿ s³odkiego poca³unku]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5438 on: 2008-11-23, 16:22:23 »
Raczej nie potrafiê...
Prawie mdlejê z g³odu, a nie mogê nic prze³kn±æ.
k***a maæ.
Zakochaæ siê (bez wzajemno¶ci to najchujowsza rzecz pod s³oñcem, a mo¿e to ja jestem taka miêkka cipa. ta, ju¿ sobie przypominam: frajer)
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5439 on: 2008-11-23, 17:07:11 »
Raczej nie potrafiê...
Napisa³e¶ to bêd±c zalanym oceanem emocji. Wiesz doskonale, ¿e to tylko kwestia czasu, a¿ rozum we¼mie siê w gar¶æ i znów zajmie stabilne [oczywi¶cie stabilne w rozs±dnych granicach] miejsce obok emocji. Do tego czasu pozostajesz odurzony [co bynajmniej nie jest negatywne - magia (uczuæ) w ¿yciu jest czasem potrzebna tak jak powietrze] i masz zdeformowane postrzeganie ¶wiata i sytuacji.
Mo¿esz próbowaæ biernie przeczekaæ, a¿ przejdzie i na powrót spojrzysz dwojgiem oczu - jednym nale¿±cym do rozumu i drugim emocjonalnym. Dopiero wtedy wróci zdolno¶æ obiektywnej oceny.
Ale mo¿esz te¿ spróbowaæ delektowaæ siê tym stanem. Ja wybra³bym w³a¶nie to. Choæ ból subiektywnie nie jest pozytywny, ma swój niepowtarzalny smak, którego nie by³bym w stanie sobie odmówiæ od czasu do czasu. Bez niego inne smaki nie mia³yby takiej si³y, sta³yby siê p³ytsze.

Wybór nale¿y do Ciebie. Mo¿esz te¿ od wyboru uciec. Tylko pomy¶l przedtem o tych wszystkich gorej±cych piêknem smakach, których jeszcze nie znasz.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5440 on: 2008-11-23, 17:43:33 »
Nigdy w ¿yciu nie czu³em siê jeszcze tak podle.
Jeszcze nigdy tak intensywnie nie my¶la³em o tym ¿eby sobie co¶ zrobiæ.
Sam wybra³e¶ sobie tê rolê... Je¿eli nie zdawa³e¶ sobie sprawy, ¿e tak to bêdzie wygl±daæ -có¿ ja ci to próbowa³am u¶wiadomiæ jeszcze zanim siê tego podj±³e¶.
Prawie mdlejê z g³odu, a nie mogê nic prze³kn±æ.
k***a maæ.
Zakochaæ siê (bez wzajemno¶ci to najchujowsza rzecz pod s³oñcem, a mo¿e to ja jestem taka miêkka cipa. ta, ju¿ sobie przypominam: frajer)
G³upio, ¿e takie sprawy za³atwiasz publicznie, ale ok odstawmy scenê jak w teatrze, a pañstwo z publiczno¶ci podzieli siê swoimi przemy¶leniami na temat odgrywanej tu 'sztuki'.

Niezainteresowanych moimi g³êboko prywatnymi sprawami proszê o zignorowanie tego¿ posta oraz nie czytanie ma³ego druku, gdy¿ to przecie¿ kutfa ja mam sobie darowaæ -cholera!


Mój drogi, mówi³am, ¿e jako frajera cie zapamiêtam je¿eli faktycznie podejmiesz siê: zrywania kontaktu, co, jak mówi³am, nie jest w pe³ni mo¿liwe oraz g³upie.
Zakochaæ siê, a co znaczy kochaæ? Dla ka¿dego znaczy to co¶ troszkê innego, odczucia mo¿e mniej czy bardziej podobne, jednak¿e nie mo¿na zapisaæ jednej definicji tego s³owa, ale ok, zostañmy przy wersji, ¿e bez wzajemno¶ci, bo jaka to ró¿nica jak jedno i drugie z nas jest mniej lub bardziej samolubne i nie pójdzie na ustêpstwa?
Ale je¿eli chcesz zrywaæ tê znajomo¶æ (co jest idiotycznym pomys³em) to musisz siê liczyæ z tym, ¿e jak sobie nikogo nie znajdziesz to ci nie bardzo mo¿e przej¶æ, ale te¿ czy znajdziesz sobie kogo¶ czy nie, potrzebujesz przynajmniej dwóch lat...
Daj±c Ci chujowy przyk³ad: Raven -w³a¶nie mi o¶wiadczy³, ¿e dopiero siê z faktem, ¿e bêdzie ¿yæ beze mnie, upora³ i dopiero przeszed³ z tym do porz±dku dziennego.
A Duciek po dwóch latach przesta³ siê wkurzaæ o Miakê, ale do dzi¶ jak j± spotka to ma po dobrym humorze na resztê dnia, tylko ¿e on ma z tym tyle szczê¶cia, ¿e tamta siê wyprowadzi³a z mê¿em na wiochê i raczej nie mieli wspólnych znajomych.

Zamiast zostaæ mi bliskim przyjacielem i rozkochaæ mnie w sobie na nowo, bo urokliwy z Ciebie facet, to siê poddajesz i odstawiasz teatrzyki, dodatkowo ¼le wychodzi to na zdrowie Tobie (i innym) i takie tam bzdety z mojej gównianej strony.

:eee: Nekusna, daruj, ale to s± wybitnie wasze g³êboko prywatne sprawy - je¶li upar³a¶ siê wyja¶niaæ takie rzeczy via forum, to chocia¿ rób to w PMkach, dobrze? :|      /aibrean
Wybacz, wcale nie chcê tu za³atwiaæ tej sprawy dziwnej, lecz to nie ja zaczê³am. Posty Wrony jakby skierowane do mnie (a mo¿e mam ju¿ skrzywienie)
« Last Edit: 2008-11-23, 21:12:03 by Nekusna »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5441 on: 2008-11-23, 18:59:30 »
Aż mi się "Śluby panieńskie" przypomniały ;)
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5442 on: 2008-11-23, 21:16:43 »
A Duciek po dwóch latach przesta³ siê wkurzaæ o Miakê...
Ta wybrana mo¿e tak¿e zostaæ np. bratow±... Ale powiem Wam tak od serca, z tym da siê ¿yæ. :wink: A po latach, gdy spotka siê wreszcie kobietê swojego ¿ycia z któr± siê jest, to wszystko jest bez znaczenia. Tamta osoba jest ju¿ po prostu dla nas kim¶ zupe³nie innym. Tak jakby tego wszystkiego gdzie¶ tam kiedy¶ nie by³o, tak jakby to by³o tylko w jakim¶ filmie lub ksi±¿ce. Najtrudniejsze tylko przetrwaæ to na pocz±tku.

A wracaj±c do sprawy: uszy do góry! I mam nadziejê, ¿e siê Wam uda. :)
« Last Edit: 2008-11-23, 21:21:42 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5443 on: 2008-11-23, 21:28:44 »
A Duciek po dwóch latach przesta³ siê wkurzaæ o Miakê...
Ta wybrana mo¿e tak¿e zostaæ np. bratow±... Ale powiem Wam tak od serca, z tym da siê ¿yæ. :wink: A po latach, gdy spotka siê wreszcie kobietê swojego ¿ycia z któr± siê jest, to wszystko jest bez znaczenia. Tamta osoba jest ju¿ po prostu dla nas kim¶ zupe³nie innym. Tak jakby tego wszystkiego gdzie¶ tam kiedy¶ nie by³o, tak jakby to by³o tylko w jakim¶ filmie lub ksi±¿ce. Najtrudniejsze tylko przetrwaæ to na pocz±tku.

A wracaj±c do sprawy: uszy do góry! I mam nadziejê, ¿e siê Wam uda. :)
Nie da siê nikogo zmieniæ na si³ê, tak¿e wcale nie chce. I tak do³o¿ê tu troszkê mej historii, znaczy zanim by³am z obecnie smutn± Strashn± Vron±, byli¶my przyjació³mi i wspaniale by³oby do tego wróciæ.
Bardzo przykre, gdy kto¶ raz Ci wyznaje mi³o¶æ o raz chce wymazaæ z pamiêci i nie chce cie znaæ ;(

_________
Mo¿e mi m³ode francuskie wino pomo¿e
« Last Edit: 2008-11-23, 21:30:28 by Nekusna »

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5444 on: 2008-11-23, 21:39:10 »
(...) zanim by³am z obecnie smutn± Strashn± Vron±, byli¶my przyjació³mi i wspaniale by³oby do tego wróciæ.
Bardzo przykre, gdy kto¶ raz Ci wyznaje mi³o¶æ o raz chce wymazaæ z pamiêci i nie chce cie znaæ ;(

Z do¶wiadczenia wiem, ¿e to jest mo¿liwe dopiero po wielu latach, ale i tak nie jest tak samo, nie da siê wróciæ, nie mo¿na wej¶æ dwa razy do tej samej rzeki (nie bêdê pog³êbiaæ moich urojeñ filozoficznych, bo zapewne nie obchodzi to nikogo poza mn±). Ja te¿ chcia³em kiedy¶ wróciæ do stanu przed, ale to jest pod pewnymi wzglêdami niewykonalne.

A moje za¿alenie jest na stan mojego zdrowia i fakt, ¿e od kilku dni zbieram si³y psychiczne by zadzwoniæ do rodzicielki i j± poinformowaæ. Bo wypada³oby...

 

lofty-success