Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947375 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5790 on: 2009-01-11, 15:00:30 »
pobieranie krwi (dla mnie to TRAGEDIA jako, ze panicznie bojê siê igie³ :( ),

Ig³y nie s± z³e, je¶li osoba, która jest od k³ucia umie siê nimi pos³ugiwaæ. Ja od 5 lat jestem HK, wiêc ani igie³ ani widoku krwi siê nie boje. Ostatnio taka mi³a pani mnie nak³uwa³a i nic nie bola³o. Po 3 minutach pompowania krwi spad³o nagle ci¶nienie i maszyna zaczê³a mrugaæ takim alarmowym ¶wiate³kiem. Kobieta podesz³a ze spokojem, z³apa³a za ig³ê i zaczê³a gmeraæ w ¿yle. W lewo, w prawo, do przodu do ty³u. Dociska³a palcem koniec ig³y w ¿yle, aby wiedzieæ gdzie siê ona koñczy. A co najwa¿niejsze nic mnie to nie bola³o. A¿ sam siê sobie zdziwi³em, bo ig³± do pobierania krwi jest grubo¶ci zapa³ki. A potem ju¿ po oddaniu, nawet zadba³a by mi z rêki w³osów nie powyrywaæ odklejaj±c plaster przytrzymuj±cy rurki. Spryska³a p³ynem, odczeka³a i g³adko zdjê³a z u¶miechem na ustach.

A ¿eby nie by³ OT to nie chce mi siê robiæ prezentacji na studia.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5791 on: 2009-01-11, 15:11:47 »
Ig³y nie s± z³e, je¶li osoba, która jest od k³ucia umie siê nimi pos³ugiwaæ. Ja od 5 lat jestem HK, wiêc ani igie³ ani widoku krwi siê nie boje.
HK?  :shock: Czyli?

Ja niestety mam bardzo drobne ¿y³y i pielêgniarki maj± trudno¶ci zwykle. Ale widoku krwi wcale siê nie bojê. A igie³ owszem i bólu, i tego ¿e pani pozostawi mi krwiaki :/

Nie chce mi siê... ech... :/
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5792 on: 2009-01-11, 15:12:16 »
Ig³y nie s± z³e, je¶li osoba, która jest od k³ucia umie siê nimi pos³ugiwaæ. Ja od 5 lat jestem HK, wiêc ani igie³ ani widoku krwi siê nie boje.
HK?  :shock: Czyli?

honorowym krwiodawc± ;-)

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5793 on: 2009-01-11, 15:18:20 »
tak Honorowym Kriwodawc±

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5794 on: 2009-01-11, 18:09:57 »
Brzmia³o bardziej tajemniczo :D

Jaki¶ buc na mojej poczcie zagl±da³ do paczek!  :shock: Chyba nie znalaz³ niczego warto¶ciowego, ale pogubi³ mi parê rzeczy z zamowienia :/
Idê jutro zg³osiæ to na poczcie :evil:

A¿ siê bojê o nasze p³yty...
...If I call will you come and will you save me?

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5795 on: 2009-01-11, 19:55:58 »

(...) sesj± (...)

(...) sesji (...)

Musicie? Na dodatek to bêdzie mój pierwszy raz, wiêc stres i niepewno¶æ skumulowane.

E, Blek, nie nerwuj siê bez potrzeby, po pierwszym semestrze raczej nie wykaszaj± ;). Tzn. nie wiem, jak u was na UAMie, ale przewa¿nie jest tak, ¿e pierwsza sesja to tak trochê pic na wodê, dla postraszenia i kopniêcia do nauki. Prawdziw± ko¶b± i rze¼ni± jest dopiero ta druga i przed t± naprawdê mo¿na trz±¶æ kolanami. A teraz nie bój nic, ucz siê spokojnie, dasz radê.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5796 on: 2009-01-11, 20:08:09 »
No, mi na UAMie po semestrze podziêkowali (ja nie straszê). A w zesz³ym roku na UW mia³am tylko jeden egzam, ale kto go nie zda³ i zawali³ co¶ z letniej sesji, temu mówili "gudbaj", bo na pierwszym roku mo¿na mieæ warunek tylko z jednego przedmiotu (a gdzieniegdzie w ogóle nie pozwalaj±).
Jak ju¿ wspomina³am, ja nie straszê, bo prawda jest taka, ¿e kto nie jest têpy(m ......) i choæ trochê siê uczy, ten zostanie. Mi brakuje tylko tego ostatniego ;P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5797 on: 2009-01-11, 20:38:45 »
U nas na pierwszym roku nie mo¿na mieæ ¿adnych warunków. A pierwsz± sesjê najgorzej wspominam, potem ju¿ by³o z górki. :P (tzn nie by³o a¿ takich nerwów  :mrgreen:)

Za¿alenie: kto to widzia³ ¿eby na 5 roku kazaæ robiæ projekty i zaliczaæ przedmioty? Z magisterk± jestem do przodu, a z takimi bzdurami siê u¿eram  :x
« Last Edit: 2009-01-11, 20:42:10 by djdioda »

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5798 on: 2009-01-11, 21:37:03 »
Samotnie mi...
Du¿o pracy...
Jutro ko³o...
Potworny leñ...
¦nieg topnieje...
Jutro muszê wstaæ o 6...


Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5799 on: 2009-01-11, 22:13:19 »
Zapowiada siê kilka pracowitych nocy.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5800 on: 2009-01-11, 23:35:43 »
Za¿alenie: kto to widzia³ ¿eby na 5 roku kazaæ robiæ projekty i zaliczaæ przedmioty? Z magisterk± jestem do przodu, a z takimi bzdurami siê u¿eram  :x

Ja widzia³am  :P. Osobi¶cie te¿ to przechodzi³am, ale ju¿ siê tym w ogóle szczerze mówi±c nie przejmowa³am.
Co do pierwszej sesji jak sobie teraz pomy¶lê jak siê cz³owiek tym wszystkim przejmowa³... i po co? :roll:
Mo¿na by³o lajtowo podej¶æ, no ale takie rzeczy widaæ dopiero z perspektywy czasu...

Ja chce ju¿ byæ po sesji najlepiej tej czerwcowej - wybitnie nie mam ochoty na naukê czegokolwiek... Byleby skonczyc to i isc w koncu do roboty, bo bez kasy to ciê¿ko...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5801 on: 2009-01-11, 23:37:59 »
Za¿alenie: kto to widzia³ ¿eby na 5 roku kazaæ robiæ projekty i zaliczaæ przedmioty? Z magisterk± jestem do przodu, a z takimi bzdurami siê u¿eram  :x

Ja widzia³am  :P. Osobi¶cie te¿ to przechodzi³am, ale ju¿ siê tym w ogóle szczerze mówi±c nie przejmowa³am.
Co do pierwszej sesji jak sobie teraz pomy¶lê jak siê cz³owiek tym wszystkim przejmowa³... i po co? :roll:
Mo¿na by³o lajtowo podej¶æ, no ale takie rzeczy widaæ dopiero z perspektywy czasu...

Ja chce ju¿ byæ po sesji najlepiej tej czerwcowej - wybitnie nie mam ochoty na naukê czegokolwiek... Byleby skonczyc to i isc w koncu do roboty, bo bez kasy to ciê¿ko...

Mam to samo. Choæ jak ju¿ bêdzie bli¿ej koñca to bêdzie ¿al koñczyæ studia.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5802 on: 2009-01-11, 23:39:15 »
Za¿alenie: kto to widzia³ ¿eby na 5 roku kazaæ robiæ projekty i zaliczaæ przedmioty? Z magisterk± jestem do przodu, a z takimi bzdurami siê u¿eram  :x

Ja widzia³am  :P. Osobi¶cie te¿ to przechodzi³am, ale ju¿ siê tym w ogóle szczerze mówi±c nie przejmowa³am.
Co do pierwszej sesji jak sobie teraz pomy¶lê jak siê cz³owiek tym wszystkim przejmowa³... i po co? :roll:
Mo¿na by³o lajtowo podej¶æ, no ale takie rzeczy widaæ dopiero z perspektywy czasu...

Ja chce ju¿ byæ po sesji najlepiej tej czerwcowej - wybitnie nie mam ochoty na naukê czegokolwiek... Byleby skonczyc to i isc w koncu do roboty, bo bez kasy to ciê¿ko...

Mam to samo. Choæ jak ju¿ bêdzie bli¿ej koñca to bêdzie ¿al koñczyæ studia.

Pewnie tak :(. Có¿, cz³owiek wci±¿ chce czego¶ odwrotnego ni¿ w danej chwili ma :P

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5803 on: 2009-01-11, 23:43:02 »
Za¿alenie: kto to widzia³ ¿eby na 5 roku kazaæ robiæ projekty i zaliczaæ przedmioty? Z magisterk± jestem do przodu, a z takimi bzdurami siê u¿eram  :x

Ja widzia³am  :P. Osobi¶cie te¿ to przechodzi³am, ale ju¿ siê tym w ogóle szczerze mówi±c nie przejmowa³am.
Co do pierwszej sesji jak sobie teraz pomy¶lê jak siê cz³owiek tym wszystkim przejmowa³... i po co? :roll:
Mo¿na by³o lajtowo podej¶æ, no ale takie rzeczy widaæ dopiero z perspektywy czasu...

Ja chce ju¿ byæ po sesji najlepiej tej czerwcowej - wybitnie nie mam ochoty na naukê czegokolwiek... Byleby skonczyc to i isc w koncu do roboty, bo bez kasy to ciê¿ko...

Mam to samo. Choæ jak ju¿ bêdzie bli¿ej koñca to bêdzie ¿al koñczyæ studia.

Pewnie tak :(. Có¿, cz³owiek wci±¿ chce czego¶ odwrotnego ni¿ w danej chwili ma :P

Dlatego siê zastanawia³em nad kolejnym kierunkiem studiów. Ale teraz przed sesj± jako¶ mniejsze szanse s± na zrealizowanie tego planu. Pewnie po sesji bêde bardziej ku temu sk³onny.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5804 on: 2009-01-12, 11:52:17 »
Dlaczego wszyscy pod koniec semestru ogl±daj± siê nagle, ¿e trzeba jakie¶ kolokwium zrobiæ? Wszyscy. :[ Jakby wcze¶niej nie mo¿na by³o.

 

lofty-success