Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947395 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5805 on: 2009-01-12, 12:09:43 »
Dlaczego wszyscy pod koniec semestru ogl±daj± siê nagle, ¿e trzeba jakie¶ kolokwium zrobiæ? Wszyscy. :[ Jakby wcze¶niej nie mo¿na by³o.
Mnie tam to odpowiada... Po jednym zaliczeniu z ka¿dego przedmiotu i z bañki! Ca³y semestr mo¿na siê obijaæ, a potem ¿eby przysi±¶æ ten tydzieñ czy dwa w okolicach sesji, to ju¿ jako¶ siê prze¿yje ;)
...If I call will you come and will you save me?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5806 on: 2009-01-12, 13:09:55 »
cieszcie siê, ¿e mace sesje w styczniu, ja mam w po³owie marca dopiero, a szko³ê koñczê w po³owie lipca + egzaminy pewnie do koñca miesi±ca :x
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5807 on: 2009-01-12, 13:16:06 »
Ca³y czas mi koleæ w mózgu siedzi, i jak go siê poruszy to znowu boli...
selfbanned

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5808 on: 2009-01-12, 15:39:57 »
Nie chce mi siê cytowaæ, wiêc:

Co do sesji - tego, ¿e mnie wywal± w ogóle nie dopuszczam, ale bojê siê, czy wszystko w miarê bezproblemowo pozaliczam.

Co do pobierania krwi - ostatnio jak mia³em pobieran± to spoko loko, leci sobie, a pod koniec - bum. Zemdla³em prawie. Tzn nie wiedzia³em, co siê dzieje, nie kontaktowa³em i musieli mnie przytrzymywaæ, ¿ebym siedzia³, bo lecia³em na pysk. A mama mi pobiera³a (bo pracuje w laboratorium, robi te wszystkie analizy, badania i pobiera te¿). Mi³o.

G³odzê siê.

Nienawidzê byæ olewany, a pierwszy raz zosta³em tak perfidnie olany przez pewn± kobietê i teraz stosujê mechanizm obronny zwany "s³odkimi cytrynami".
A pojawi³ siê kolejny obiekt. Albo ze mn± jest co¶ nie tak, albo to jaki¶ chichot losu (predestynacja, nadal), albo rzeczywi¶cie z jedn± musia³em sobie daæ spokój, wiêc pozna³em inn± zjawiskow± - powtarzam zjawiskow± kobietê. A w tej ksiêdze, bo pewnie znów nic nie wyjdzie. (to tak ... pó³-¿artem) Wow, ale ze mnie ¿artowni¶. :roll:

Co do cofania siê w czasie - nie chcê, nie, nie, nie.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5809 on: 2009-01-12, 15:59:53 »
Dlaczego wszyscy pod koniec semestru ogl±daj± siê nagle, ¿e trzeba jakie¶ kolokwium zrobiæ? Wszyscy. :[ Jakby wcze¶niej nie mo¿na by³o.
Mnie tam to odpowiada... Po jednym zaliczeniu z ka¿dego przedmiotu i z bañki! Ca³y semestr mo¿na siê obijaæ, a potem ¿eby przysi±¶æ ten tydzieñ czy dwa w okolicach sesji, to ju¿ jako¶ siê prze¿yje ;)
Taa... przysi±¶æ. Jak 4 dni pod rz±d masz zaliczenia, zapowiedziane +/- w tym samym terminie, a zajêcia dzieñ w dzieñ do 20:00? (Ju¿ nie mówiê, ¿e mi siê nie chce, bo nawet, jak siê zmusze, to nie ogarniam*) I nastêpny tydzieñ to samo... A poprzedzone tym "ca³ym semestrem lenistwa" :? (no dobra, nie ca³ym, trochê siê stara³am, tzw. niezbêdne minimum, które okazuje siê niewystarczaj±ce :?)

Aha, oficjalnie to ja prezentacjê robiê. :tu-emotka-która-mi-nigdy-nie-dzia³a-chocia¿-jest:

*heh, i tak zaliczê, ale muszê sobie ul¿yæ, bo tak uczyæ siê bez marudzenia to niezdrowo :P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5810 on: 2009-01-12, 16:15:47 »
Lasce od arabskiego odbi³o nagle - ci±gle kolosy zapowiada, to ze s³owek, to z t³umaczenia zdañ, to z jaki¶ historyjek o panience imieniem Maha (ktore znaczy ni mniej, ni wiêcej tylko "dzika krowa" :roll: )... W poprzednich latach wystarcza³ jej jeden kolos w semestrze, a teraz nagle ma w planach minimum 5! (dwa ju¿ byly, teraz czas na kolejne trzy... dzi¶ juz zreszta zapowiedziane  :?)
Dzis to w ogole siedzialam jak na tureckim kazaniu, nic nie kumajac... bueh, wystarczy na jednych zajeciach nie byc i braki sie ma niezle :/...
w ogole tej UJ ze mnie energie zyciowa wysysa  :(

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5811 on: 2009-01-12, 18:23:20 »
Wiem, ¿e na forum s± przedstawiciele tego dziwnego zawodu, wiêc proszê nie braæ tego do siebie.
Nauczyciele s± g³upi i pazerni. W najmniejszym stopniu nie wywi±zuj± siê ze swoich zadañ i jeszcze chc± podwy¿ek. Maj± nieuzasadnione pojêcie o PRAWDZIWYM ¶wiecie, ¿yj± w³asnym, pokrêconym ¿yciem, i chc± jeszcze, ¿eby ktokolwiek ich szanowa³. Gdybym posiada³ tak± moc, przykrêci³bym ¶rubê i poznaliby, co to prawdziwa bieda.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5812 on: 2009-01-12, 18:32:22 »
Oczy mnie bol±...

Lizard

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5813 on: 2009-01-12, 18:36:18 »
Oczy mnie bol±...

Polecam sól fizjologiczn±, lekko sch³odzon±. Kosztuje grosze a w podstawowych sprawach przynosi nieziemskie ukojenie. A je¶li bardzo bol± to polecam steryd (jaki¶ na receptê, nie pamiêtam nazwy). Wrzucasz kropelkê do oka. Czujesz jakby to by³a ig³a i natychmiast przestajesz czuæ ból. Efekty uboczne wystêpuj±ce w 95% przypadków: stan euforyczny. Niestety produkt wa¿ny tylko 2 tygodnie od otwarcia i nie mo¿na go sobie zachowaæ jako polepszacza nastroju.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5814 on: 2009-01-12, 18:39:08 »
A ja polecam siê wysypiaæ ;)
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5815 on: 2009-01-12, 18:39:45 »
Oczy mnie bol±...

Polecam sól fizjologiczn±, lekko sch³odzon±. Kosztuje grosze a w podstawowych sprawach przynosi nieziemskie ukojenie. A je¶li bardzo bol± to polecam steryd (jaki¶ na receptê, nie pamiêtam nazwy). Wrzucasz kropelkê do oka. Czujesz jakby to by³a ig³a i natychmiast przestajesz czuæ ból. Efekty uboczne wystêpuj±ce w 95% przypadków: stan euforyczny. Niestety produkt wa¿ny tylko 2 tygodnie od otwarcia i nie mo¿na go sobie zachowaæ jako polepszacza nastroju.

Dziêki za rade, muszê chyba faktycznie co¶ wkropiæ... a ten stan euforyczny to nie taki znowu z³y efekt uboczny XD

A ja polecam siê wysypiaæ ;)

Siedem godzin to chyba nie jest ¼le :P ... choæ bywa³o lepiej  :roll:
« Last Edit: 2009-01-12, 18:43:13 by Jasmin »

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5816 on: 2009-01-12, 20:13:01 »
Znowu poszed³em z kumplem "na kawê" du pubu studenckiego a wyszed³em nar±bany. Ju¿ trochê przetrze¼wia³em, ale i tak "I feel like shit". A muszê na jutro zrobiæ analizê fundamentaln± spó³ki...

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5817 on: 2009-01-12, 20:33:33 »
Ta, wszyscy mnie bardzo lubi± i takie tam...
pier**** jeb*** koncert... co mam siê sama bujaæ?! FUCK @%*## !!
kto chce bilet na opetha? mam jeden

Neku¶na, ja rozumiem wzburzenie, ale da siê wyraziæ to samo bardziej... wegetariañsko. Mniej miêsa, plz   /aibrean
« Last Edit: 2009-01-12, 20:55:14 by aibrean »

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5818 on: 2009-01-12, 20:56:40 »
oddasz za free to chêtnie wezmê :]
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

bigfish

  • Posts: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last...
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5819 on: 2009-01-12, 22:17:10 »
A ja nawet i nie za free.
ale te¿ mi siê ten koncert z ró¿nych powodów nie u¶miecha
Life is like a mystery
With many clues, but with few answers

 

lofty-success