Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947299 times)

0 Members i 17 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5910 on: 2009-01-19, 19:11:33 »
Czy tylko mój ojciec jest mêcz±cy i nie mo¿na siê z nim dogadaæ w ogóle? Czy tylko mój ojciec nie rozumie s³owa kompromis? Czy tylko mój ojciec jest w stanie w³±czyæ bardzo g³o¶no telewizor z Mod± Na Sukces tylko dlatego, ¿eby zrobiæ na z³o¶æ? Czy wie¿a pomrukuj±ca sobie bardzo cichutko Opetha jest a¿ tak s³yszalna dwa pomieszczenia dalej? Czy ja te¿ w wieku czterdziestukilku lat bêdê siê zachowywa³ jak piêciolatek? Grrrr...

Nie, nie tylko Twój ojciec. No, mo¿e poza t± 'Mod± na sukces' :P.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5911 on: 2009-01-19, 19:16:05 »
Têskniê.
I pewnie przez jeszcze jaki¶ czas bêdê w tej ksiêdze w ten sposób spamowaæ :/

No w³a¶nie...

Poza tym zajob w pracy.
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5912 on: 2009-01-19, 19:40:14 »
Nie, nie tylko Twój ojciec.
To i tak marne pocieszenie.

Jestem chory. Przeziêbi³em siê. Objawia siê to bólem nosa a¿ po podniebienie, niezdolno¶ci± prze³ykania niemal niczego [zjedzenie obiadu by³o koszmarem, ale musia³em, ¿eby ¿yæ], lekkim, aczkolwiek niepokoj±cym ³amaniem w ko¶ciach i ogólnie uczuciem, ¿e jestem kompletnie do niczego fizycznie. Wp³ywa to negatywnie na mój z wielkim trudem uratowane samopoczucie psychiczne i do¶æ znacznie mnie dobija. I w sumie to nie wiem, czy wolê byæ zdrowy i i¶æ jutro do szko³y i co¶ zawaliæ [niemiecki w pierwszej kolejno¶ci, a w drugiej chemiê chyba], czy raczej chorowaæ, cierpieæ, ale omin±æ wiele, a zaleg³o¶ci mieæ mniej. Ech, ¿ycie...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5913 on: 2009-01-19, 21:11:19 »
¶mieszne uczucie braku czucia ;)
Ale ja by³am przera¿ona i zniesmaczona. Albo w odwrotnej kolejno¶ci; bo ja nigdy nie bra³am znieczulenia u dentysty i to pierwszy raz by³o. (U³omnie siê z tym czu³am)

Uczê siê i czujê, ¿e i tak dalej nic nie umiem  :o... oby egzamin jutro by³ jaki¶ ³atwy, bo ja ju¿ nic nie wiem  :(
Dok³adnie to samo mam :? Syf, proszê pañstwa (i to dos³owny, ca³y jeden wyk³ad o ¶mieciach mia³am)

Idê jeszcze poczytaæ ramkê z podrêcznika, chocia¿ nie s±dzê, ¿eby mi to pomog³o (mo¿e komfort psychiczny poprawi, zawsze to lepiej przeczytaæ wiêcej i mieæ czym siê pocieszaæ :P)

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5914 on: 2009-01-19, 22:01:47 »


Idê jeszcze poczytaæ ramkê z podrêcznika, chocia¿ nie s±dzê, ¿eby mi to pomog³o (mo¿e komfort psychiczny poprawi, zawsze to lepiej przeczytaæ wiêcej i mieæ czym siê pocieszaæ :P)

Mi tam komfortu psychicznego nic nie poprawi, zw³aszcza, ze facet da³ zagadnienia do egzaminu i powiedzia³, ¿e nie obchodzi go sk±d we¼miemy na nie odpowiedzi  :(. I tu jest problem, bo ka¿dy mo¿e mieæ z innych ¼róde³ i teraz powstaje pytanie kto ma dobre? Czy ja w ogóle uczy³am siê przydatnych do napisania poprawnie egzaminu wiadomo¶ci? To mnie mêczy najbardziej... bojê siê, ¿e jutro dostanê kartkê z pytaniami, a na niej nie bêdzie ani jednego, na które moja wiedza bêdzie wystarczaj±ca, ba mo¿e bêd± tam nawet problemy, o których nie mia³am pojêcia, ¿e istniej±... istny koszmar... i tak do jutra do godziny 13 muszê po¿yæ w dobiaj±cej niepewno¶ci...
« Last Edit: 2009-01-19, 23:12:54 by Jasmin »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5915 on: 2009-01-20, 00:36:12 »
Dlaczego doba jest taka krótka?! Dlaczego nie mo¿na w kó³ko s³uchaæ Jeffa?! :(



i dlaczego Jeff umar³? ;( ;( ;(
...If I call will you come and will you save me?

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5916 on: 2009-01-20, 03:02:49 »
Posz³am do dentysty... i mia³am przygody. Okaza³o siê, ¿e nic nie ma, chocia¿ mnie boli.
sk±d ja to znam...jak by³am ostatnio w szpitalu to tez stwierdzili ze nic mi nie jest, a pobolewa mnie nadal...zw³aszcza przez ostatnie 3 dni :(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5917 on: 2009-01-20, 14:33:32 »
[zjedzenie obiadu by³o koszmarem, ale musia³em, ¿eby ¿yæ]

Ostatnio jada³em jeden posi³ek dziennie i ¿y³em. Teraz jem dwa marniutkie (albo pó³tora marnego) i nadal ¿yjê. Nie tak ³atwo umrzeæ z g³odu.

Ko³o jutro.
« Last Edit: 2009-01-20, 14:40:21 by Blek »

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5918 on: 2009-01-20, 15:26:05 »
Czy ja w ogóle uczy³am siê przydatnych do napisania poprawnie egzaminu wiadomo¶ci? To mnie mêczy najbardziej... bojê siê, ¿e jutro dostanê kartkê z pytaniami, a na niej nie bêdzie ani jednego, na które moja wiedza bêdzie wystarczaj±ca, ba mo¿e bêd± tam nawet problemy, o których nie mia³am pojêcia, ¿e istniej±... 

Czemu do cholery moje obawy zawsze musz± siê zi¶ciæ???  :(



Có¿, na 99% czeka mnie poprawka, no chyba, ¿e zdarzy siê cud na co nie liczê...



Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5919 on: 2009-01-20, 16:42:37 »
I znowu mam to samo, co Ty :? I w ogóle:  ](*,)

EDIT: Mam ju¿ wyniki, idê w odpowiednie miejsce.
« Last Edit: 2009-01-20, 16:44:51 by Kas »

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5920 on: 2009-01-21, 11:13:49 »
Gor±czka. I wszystko boli. No wy¶mienicie...
selfbanned

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5921 on: 2009-01-21, 18:13:29 »
¬le siê czujê :-(. Ociepli³o siê i od razu bakcyle od¿y³y :-(. Poza tym pokopany dzi¶ dzieñ, najpierw jak jecha³am na zajêcia do autobusu wszed³ jaki¶ m³otek i puszcza³ techno z komóry na fulla. Potem, gdy sta³am na przystanku czekaj±c na autobus do domu, podjecha³ jaki¶ kretyn w samochodziku MPK i zacz±³ nadawaæ przez megafon (a mówil tak niewyra¼nie, jakby mia³ CO¦ w gêbie  :?) Jednak z tego co zrozumia³am to autobus mia³ nie przyjechaæ. Posz³am przystanek dalej i patrzê a 20 metrów przede mn± stoi mój autobus no i jako¶ uda³o mi siê dobiec w ostatniej chwili. Potem okaza³o siê, ¿e dupek przemaka³ i ca³± kurtkê przemoczy³am. Fukk!


( :lol: ¶mieszny b³±d siê wkrad³ kto widzia³, ten wie, kto nie to lepiej, ale ju¿ edytowa³am  :lol: :lol: :lol: )
« Last Edit: 2009-01-21, 18:18:42 by Jasmin »

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5922 on: 2009-01-21, 18:43:18 »
Sprê¿ynka w dr±¿ku skrzyni biegów w mojej Cytrynie siê popsu³a  ;(. Taka pierdó³ka a muszê czekaæ parê dni :/. Obchodzi³em siê z nim tak delikatnie, ¿e delikatniej siê ju¿ nie da :( pech...
No way in from the outside, no way out from within.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5923 on: 2009-01-21, 21:59:14 »
Potem, gdy sta³am na przystanku czekaj±c na autobus do domu, podjecha³ jaki¶ kretyn w samochodziku MPK i zacz±³ nadawaæ przez megafon (a mówil tak niewyra¼nie, jakby mia³ CO¦ w gêbie  :?)

Mo¿e dzi¶ jest dzieñ pieszego pasa¿era?? :P

EDIT:
Piep**ona analiza...
« Last Edit: 2009-01-22, 03:33:32 by metjar »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5924 on: 2009-01-22, 11:15:26 »
EDIT:
Piep**ona analiza...

E, wcale nie ;p Choæ, zale¿y co analizujesz :>


Kryzys wszystkiego.
wszystko, co sko¶ne.