Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947398 times)

0 Members i 21 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5925 on: 2009-01-22, 11:32:13 »
EDIT:
Piep**ona analiza...

E, wcale nie ;p Choæ, zale¿y co analizujesz :>


Kryzys wszystkiego.

Analiza fundamentalna spó³ki.
Ca³kiem ciekawy przedmiot, ale o 3 w nocy taki siê nie wydaje  :P

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5926 on: 2009-01-22, 12:20:53 »
Umys³owo i fizycznie na skraju wytrzyma³o¶æi.
Pomocy..?
selfbanned

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5927 on: 2009-01-22, 12:50:57 »
Jestem uzale¿niona  :(. Powa¿nie  :(
Czy s± gdzie¶ terapie dla Anonimowych Muzykoholików?


Czujê siê jakbym traci³a kontakt z rzeczywisto¶ci±, chyba co¶ mnie na serio rozk³ada... choroba w sesji, tylko nie to  :( :( :(

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5928 on: 2009-01-22, 14:29:46 »
Jestem uzale¿niona  :(. Powa¿nie  :(
Czy s± gdzie¶ terapie dla Anonimowych Muzykoholików?
A jakie masz objawy? Ja mam ju¿ nawet takie jazdy, ¿e s³yszê muzykê tam gdzie jej nie ma. Wywietrznik u mnie w kuchni gra rocka. Nie no, jedno to s³yszeæ co¶ w g³owie, jak jaka¶ piosenka, motyw chodzi po g³owie a¿ siê go nuciæ zaczyna, ale ja naprawdê mam ju¿ jakie¶ jazdy. Po prostu nie potrafiê siedzieæ w ciszy, a jak mam mo¿liwo¶æ to s³ucham muzyki bez przerwy. Staram siê tylko nie k³a¶æ siê spaæ ze s³uchawkami na uszach, ale i to mi siê zdarza...
Ale stwierdzi³em, ¿e mam tyle ró¿nych rzeczy do poprawienia i problemów w ¿yciu, ¿e tym siê przejmowaæ nie bêdê. To chyba a¿ tak gro¼ne nie jest dla ludzi, którzy mnie otaczaj±. ;)

Za¿alenie: wys³ali nas na charytatywne przedstawienie. Mêka. Ja rozumiem, ¿e drugie LO siê nad tym napracowa³o. Ale jak ja nie potrafiê czego¶ robiæ, to tego nie robiê, A przynajmniej nie wychodzê z tym do ludzi. Fuj.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5929 on: 2009-01-22, 14:39:50 »
Ja mam takie zboczenie przez s³uchanie noise i drone w du¿ych ilo¶ciach.
Potrafiê s³uchaæ przez pó³ godziny pracy turbiny od kominka w domu, lub wszelakich szumów wywo³anych prac± maszyn. Praca silnika to mój ulubiony utwór.
No way in from the outside, no way out from within.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5930 on: 2009-01-22, 16:14:53 »
Kryzys wszystkiego.

Ej, to moja frejzis! ;) Ale w pe³ni rozumiem i wspó³czujê :(.

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5931 on: 2009-01-22, 19:49:46 »
Jestem uzale¿niona  :(. Powa¿nie  :(
Czy s± gdzie¶ terapie dla Anonimowych Muzykoholików?
A jakie masz objawy? Ja mam ju¿ nawet takie jazdy, ¿e s³yszê muzykê tam gdzie jej nie ma. Wywietrznik u mnie w kuchni gra rocka. Nie no, jedno to s³yszeæ co¶ w g³owie, jak jaka¶ piosenka, motyw chodzi po g³owie a¿ siê go nuciæ zaczyna, ale ja naprawdê mam ju¿ jakie¶ jazdy. Po prostu nie potrafiê siedzieæ w ciszy, a jak mam mo¿liwo¶æ to s³ucham muzyki bez przerwy. Staram siê tylko nie k³a¶æ siê spaæ ze s³uchawkami na uszach, ale i to mi siê zdarza...

No to ja mam podobnie :(. Najchêtniej bym nie wychodzi³a na zajêcia i w ogóle nigdzie, tylko siedzia³a i s³ucha³a. Mogê oczywi¶cie co¶ robiæ oprócz tego, ale koniecznie ze s³uchawkami na uszach. No i te¿ mi siê ko³acz± melodie po g³owie. Poza tym, co najgorsze, tylko muzyka mnie cieszy. Jak nie mogê s³uchaæ to tracê energiê i ochotê na wszystko. Te¿ nie s³ucham nic do snu ju¿ i nie mogê zasn±æ. Le¿ê do 2 w nocy i szlag mnie trafia... jak na g³odzie jakim¶  :?

Zrobi³o siê ciep³o i nie do¶æ, ¿e zaraza od¿y³a (bakterie i wirusy wszelkie), to jeszcze jakie¶ ¶wiry wysypa³y siê na ulicy  :P. Jedna laska w autobusie ¶mia³a siê jak kretynka, po prostu jakby by³a nienormalna albo zalana... a jak wraca³am z zajêæ do domu, to wszed³ do autobusu jaki¶ kole¶ i zacz±³ wszystkie babki pod 50 zaczepiaæ i prawiæ im komplementy, pytaæ o samopoczucie jednym s³owem by³ napastliwy. Potem jak one wysiad³y i zosta³am sama to zacz±³ co¶ do mnie gadaæ, ale na szczê¶cie wysiada³am ju¿. Ech...  :lol:

£amie mnie w ko¶ciach, ech niedobrze :(
« Last Edit: 2009-01-22, 19:55:23 by Jasmin »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5932 on: 2009-01-22, 20:53:22 »
Kryzys wszystkiego.

Ej, to moja frejzis! ;) Ale w pe³ni rozumiem i wspó³czujê :(.



w±tpiê...
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5933 on: 2009-01-22, 21:21:02 »
Ja mam ju¿ nawet takie jazdy, ¿e s³yszê muzykê tam gdzie jej nie ma. Wywietrznik u mnie w kuchni gra rocka
Tak to ja mam tylko na potwornym kacu. :P

Dupa, przez przeci±gniete æwiczenia, z których i tak wysz³am wcze¶niej, bo nie wytrzyma³am, nie kupi³am sobie pewnej istotnej rzeczy. Zmarniejê do jutra ;(

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5934 on: 2009-01-23, 01:16:19 »
Trochê mnie nie by³o, wracam, a na oknie stado much. Parszywie... :/

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5935 on: 2009-01-23, 10:33:16 »
Kryzys wszystkiego.
Ej, to moja frejzis! ;) Ale w pe³ni rozumiem i wspó³czujê :(.
w±tpiê...

To nie w±tp. Inni ludzie te¿ miewaj± kryzysy wszystkiego, wiesz?


Moje za¿alenie bêdzie d³ugie, wiêc radzê zawczasu je pomin±æ, niczego nowego raczej do tej szacownej Ksiêgi nie wniesie. Po jeden, uczelnia moja oraz instytut s± konkretnie poj**ane - dwa tygodnie temu dowiedzia³am siê, ¿e do wyjazdu na Erasmusa trzeba mieæ ¶redni± minimum 3.5 za ostatni ukoñczony rok studiów. No i w porz±dku, zd±¿y³am ju¿ siê nacieszyæ tym, ¿e przy dobrych wiatrach spêdzê semestr na trzecim najlepszym po Oxfordzie i Cambridge angielskim uniwerku, a w najgorszym razie w Szwecji, po czym nagle szanowna Rada Wydzia³u zmieni³a zdanie i postanowi³a, ¿e ¶redni± bêdzie siê liczyæ z ca³ego przebiegu studiów. Oznacza to, ¿e moj± ¶redni± za ten semestr bêd± kszta³towaæ nêdzne tróje, jakie dostanê za dzisiejsze przewalone zaliczenie (je¶li w ogóle zda³am, to jedynie cudem, nastawiam siê na poprawkê szczerze mówi±c), za inne s³abe zaliczenie oraz za gramatykê opisow±, któr± moja kole¿anka pisz±ca po angielsku sprawniej ni¿ po polsku i która rozumie zasady tego jêzyka lepiej ni¿ wiêkszo¶æ nejtiwów zda³a na cztery, wiêc ja mo¿e zdam na trzy... w drugim terminie T.T . Cudownie po prostu, fajnie, ¿e od razu nam powiedzieli :?. Po dwa, pomijaj±c ju¿ takie kuriozum, ¿e po powrocie z Erasmusa trzeba zaliczaæ wszystkie zajêcia i zdawaæ dodatkow± sesjê na UJu poza t± na wyje¼dzie, jeszcze sobie Rada Wydzia³u postanowi³a, ¿e oceny uzyskane za granic± nie bêd± siê liczyæ do niczego. Bo tak, bo pi±tka za egzamin na uniwerku angielskim czy niemieckim na pewno jest gorsza od pi±tki na c*UJocie. ¯e tak powtórzê za Adasiem Miauczyñskim: D¿izas, k**wa, ja pier***ê. Czyste promowanie lenistwa i traktowania wyjazdu Erasmusowskiego jako pó³rocznych wakacji.
« Last Edit: 2009-01-23, 10:53:52 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5936 on: 2009-01-23, 12:26:23 »
moj± ¶redni± za ten semestr bêd± kszta³towaæ nêdzne tróje (...)
By³o siê uczyæ :roll: (Albo nie: nauczyæ, bo uczyæ siê to nie sztuka)

Nie lubiê siê do niczego zmuszaæ, a wygl±da, ¿e do niedzieli w³±cznie nie mam wyj¶cia (znaczy mam, ale wolê mieæ semestr rozliczony w terminie). W ka¿dym razie nie podoba mi siê to :?

Hmm.. znów królujê w tej ksiêdze :> Ale jako¶ trzeba te 400 stron osi±gn±æ ;P

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5937 on: 2009-01-23, 12:31:03 »
moj± ¶redni± za ten semestr bêd± kszta³towaæ nêdzne tróje (...)
By³o siê uczyæ :roll: (Albo nie: nauczyæ, bo uczyæ siê to nie sztuka)

Ano, by³o...:?. Zreszt±, mo¿esz sobie darowaæ, nie dobijesz mnie bardziej ni¿ ju¿ jestem przybita :].
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5938 on: 2009-01-23, 12:33:45 »
Ja nie dobijam, ja motywujê (zwykle innymi s³owami, ale zwykle motywujê mê¿czyzn, do kobiet tak brzydko mówiæ nie wolno ;>)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5939 on: 2009-01-23, 13:20:49 »
Kryzys wszystkiego.
Ej, to moja frejzis! ;) Ale w pe³ni rozumiem i wspó³czujê :(.
w±tpiê...

To nie w±tp. Inni ludzie te¿ miewaj± kryzysy wszystkiego, wiesz?

Wiem, ¿e miewaj±. Wiem, ¿e jest niczym w porównaniu z lud¼mi którzy maj± prawdziwe powody do zmartwieñ, ale jest mój prywatny, wiêc mam prawo siê nim przejmowaæ. W±tpiê natomiast, ¿e "rozumiesz", tym bardziej "w pe³ni", a to uniemo¿liwia jak by nie by³o "wspó³czucie". Zreszt±, maj±c kryzys wszystkiego, przez który zapewne rozumiem nie do koñca to samo co Ty, mam gdzie¶ czyje¶ wspó³czucie, przykro mi.
wszystko, co sko¶ne.

 

lofty-success