Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947397 times)

0 Members i 20 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5955 on: 2009-01-23, 21:24:42 »
Je¶li to halny, to znaczy, ¿e wieje nieprzerwanie od pa¼dziernika :P
No to jest moja droga "jesienna deprecha" i "sen zimowy".
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5956 on: 2009-01-23, 21:37:33 »
"sen zimowy".
Raczej "semestr zimowy" :>

Lizard

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5957 on: 2009-01-23, 22:01:52 »
AAARRRRGGGHHHHH!!!!!!!!!!

AAAGGGHHHHH!!!!!!!!!! ;p

nie, PeeeeKaaaaaaauuuuur*aaaa :P

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5958 on: 2009-01-23, 22:35:48 »
@aibrean
Jak chce siê studiowaæ na trzecim najlepszym po Oxfordzie i Cambridge angielskim uniwerku to trzeba co¶ sob± reprezentowaæ c'nie? :P A tak na powa¿nie, to ¶rednia 3.5 nie jest jako¶ specjalnie wygórowana, pewnie dasz radê podci±gn±æ innymi przedmiotami. Poza tym u mnie by³o tak, ¿e do ¶redniej wlicza³o siê ostateczn± ocenê z poprawki, wiêc wszystkie nieudane podej¶cia do egzaminu nie by³y uwzglêdniane. Co do (nie)uznawania ocen uzyskanych za granic± to nie jest to wina UJotu. Z tego co wiem tego typu przepisy dotycz± prawie ka¿dego wydzia³u filologii angielskiej w naszym piêknym kraju (wyj±tkiem jest zdaje siê Poznañ). Z tym, ¿e u mnie na uczelni zawsze znalaz³ siê profesor, który pilnowa³ tego, ¿eby studenci z Erasmusa po powrocie do kraju nie mieli problemów z zaliczeniem przedmiotu (tzn. exam mia³ byæ ³atwy, albo mia³o go nie byæ ;]). Je¿eli dogadasz siê z wyk³adowcami to pewnie nie bêd± robiæ problemów z przepisaniem oceny.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5959 on: 2009-01-23, 23:22:13 »
Kryzys wszystkiego.
Ej, to moja frejzis! ;) Ale w pe³ni rozumiem i wspó³czujê :(.
w±tpiê...
To nie w±tp. Inni ludzie te¿ miewaj± kryzysy wszystkiego, wiesz?
Wiem, ¿e miewaj±. Wiem, ¿e jest niczym w porównaniu z lud¼mi którzy maj± prawdziwe powody do zmartwieñ, ale jest mój prywatny, wiêc mam prawo siê nim przejmowaæ. W±tpiê natomiast, ¿e "rozumiesz", tym bardziej "w pe³ni", a to uniemo¿liwia jak by nie by³o "wspó³czucie". Zreszt±, maj±c kryzys wszystkiego, przez który zapewne rozumiem nie do koñca to samo co Ty, mam gdzie¶ czyje¶ wspó³czucie, przykro mi.
Nie widaæ co¶ tej przykro¶ci... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5960 on: 2009-01-24, 00:57:16 »
Wy to macie wydumane problemy... Sesja-sresja i depresja, po co siê uczyæ, koniec ¶wiata bêdzie!

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5961 on: 2009-01-24, 01:00:40 »
Kryzys wszystkiego.
Ej, to moja frejzis! ;) Ale w pe³ni rozumiem i wspó³czujê :(.
w±tpiê...
To nie w±tp. Inni ludzie te¿ miewaj± kryzysy wszystkiego, wiesz?
Wiem, ¿e miewaj±. Wiem, ¿e jest niczym w porównaniu z lud¼mi którzy maj± prawdziwe powody do zmartwieñ, ale jest mój prywatny, wiêc mam prawo siê nim przejmowaæ. W±tpiê natomiast, ¿e "rozumiesz", tym bardziej "w pe³ni", a to uniemo¿liwia jak by nie by³o "wspó³czucie". Zreszt±, maj±c kryzys wszystkiego, przez który zapewne rozumiem nie do koñca to samo co Ty, mam gdzie¶ czyje¶ wspó³czucie, przykro mi.
Nie widaæ co¶ tej przykro¶ci... :roll:

Masz racjê, zdenerwowa³am siê. Przepraszam.

Wy to macie wydumane problemy... Sesja-sresja i depresja, po co siê uczyæ, koniec ¶wiata bêdzie!

E. Mi tam o sesjê nie chodzi.
wszystko, co sko¶ne.

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5962 on: 2009-01-24, 01:02:18 »
Wy to macie wydumane problemy... Sesja-sresja i depresja, po co siê uczyæ, koniec ¶wiata bêdzie!

E. Mi tam o sesjê nie chodzi.

Masz u mnie piwo regionalne z Suwa³k, o ile jest takie.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5963 on: 2009-01-24, 13:09:45 »
Zamówi³em sobie buty(po miesi±cach poszukiwañ mi siê jakie¶ spodoba³y), a wszyscy mi mówi±, ¿e s± brzydkie   :@:
Bite your tongue, ignore the splinter.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5964 on: 2009-01-24, 13:50:48 »
Zamówi³em sobie buty(po miesi±cach poszukiwañ mi siê jakie¶ spodoba³y), a wszyscy mi mówi±, ¿e s± brzydkie   :@:

najwa¿niejsze, ¿e Tobie siê podobaj±

do tematu: moje lenistwo mnie dobija :/

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5965 on: 2009-01-24, 14:42:34 »
Wy to macie wydumane problemy... Sesja-sresja i depresja, po co siê uczyæ, koniec ¶wiata bêdzie!
E. Mi tam o sesjê nie chodzi.
Masz u mnie piwo regionalne z Suwa³k, o ile jest takie.
Ej, a ja w ogóle nie przejmujê siê sesj±... Te¿ dostanê piwo?! :roll:
Sesja to taki d³ugi ³ikend przetykany nauk± :)
Wyslano: 2009-01-24, 14:41:32
Zamówi³em sobie buty(po miesi±cach poszukiwañ mi siê jakie¶ spodoba³y), a wszyscy mi mówi±, ¿e s± brzydkie   :@:
najwa¿niejsze, ¿e Tobie siê podobaj±
No nie wiem... I potem bêdzie paradowa³ u¶miechniêty jak g³upi i w brzydkich butach :P
...If I call will you come and will you save me?

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5966 on: 2009-01-24, 16:56:48 »
Ej, a ja w ogóle nie przejmujê siê sesj±... Te¿ dostanê piwo?! :roll:

Eee, ja nie wiem, czy pe³noletnia jeste¶, pó¼niej mnie minder o rozpijanie m³odzie¿y pos±dzi ;P
Poza tym my¶lisz, ¿e w Suwa³kach wiêcej ni¿ jedno piwo wyprodukuj±? ;)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5967 on: 2009-01-24, 17:48:32 »
@aibrean
Jak chce siê studiowaæ na trzecim najlepszym po Oxfordzie i Cambridge angielskim uniwerku to trzeba co¶ sob± reprezentowaæ c'nie? :P A tak na powa¿nie, to ¶rednia 3.5 nie jest jako¶ specjalnie wygórowana, pewnie dasz radê podci±gn±æ innymi przedmiotami. Poza tym u mnie by³o tak, ¿e do ¶redniej wlicza³o siê ostateczn± ocenê z poprawki, wiêc wszystkie nieudane podej¶cia do egzaminu nie by³y uwzglêdniane. Co do (nie)uznawania ocen uzyskanych za granic± to nie jest to wina UJotu. Z tego co wiem tego typu przepisy dotycz± prawie ka¿dego wydzia³u filologii angielskiej w naszym piêknym kraju (wyj±tkiem jest zdaje siê Poznañ). Z tym, ¿e u mnie na uczelni zawsze znalaz³ siê profesor, który pilnowa³ tego, ¿eby studenci z Erasmusa po powrocie do kraju nie mieli problemów z zaliczeniem przedmiotu (tzn. exam mia³ byæ ³atwy, albo mia³o go nie byæ ;]). Je¿eli dogadasz siê z wyk³adowcami to pewnie nie bêd± robiæ problemów z przepisaniem oceny.

No w³a¶nie dosz³am do wniosku, ¿e reprezentujê sob± najwy¿ej modelowego lenia, nieuka i tabakê w rogu, wiêc gdzie mnie tam do Durham :|. Fakt, ¿e mogê mieæ w tym semestrze powa¿ne problemy z utrzymaniem ¶redniej powy¿ej regulaminowego 3.5 zdaje siê to potwierdzaæ :?. Wiesz, poprawka nie takie z³o, ale je¶li jak±¶ bêdê mia³a, to ominie mnie kursowy obóz w mój ukochany Beskid ¯ywiecki, wiêc i tak ¼le, i tak niedobrze, I lose either way. Moj± ostatni± nadziej± jest fakt, ¿e brana pod uwagê jest tak¿e dzia³alno¶æ w kole naukowym i w ogóle 'naukowa', mo¿e mi to uwzglêdni±. Co do zaliczania ocen, to na wiêkszo¶ci brytyjskich uczelni semestr koñczy siê przed Bo¿ym Narodzeniem (za to zaczyna we wrze¶niu), wiêc nawet zaleg³o¶ci by³oby kiedy odrobiæ. Zreszt±, co siê martwiê, pewnie i tak zostanie mi miejsce w jakiej¶ Turcji albo w Koszycach <czarnowidztwo>.
W ka¿dym razie dziêki za gar¶æ informacji, trochê mi pomog³y :).

Wy to macie wydumane problemy... Sesja-sresja i depresja, po co siê uczyæ, koniec ¶wiata bêdzie!
E. Mi tam o sesjê nie chodzi.

 :bialaflaga:, bo s³owa chyba mnie zawiod³y.
« Last Edit: 2009-01-24, 17:54:10 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5968 on: 2009-01-24, 22:13:19 »
Mam wszystkiego do¶æ, rzygam macierzami danych i technikami klasyfikacji, i innymi takimi... :vom:
I wiem, co czu³ pewien pan, kiedy mi siê skar¿y³ na kogo¶. Dzi¶ mia³am dok³adnie takie same odczucia wzglêdem tej samej osoby. Jedno têpe bydlê, a tyle cierpienia... :?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5969 on: 2009-01-25, 14:01:56 »
k***a, faceci to gupki... Czy oni naprawdê nie maj± mózgu? Ja pi****lê ;(;(;(
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success