Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947333 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5970 on: 2009-01-25, 15:52:01 »
k***a, faceci to gupki... Czy oni naprawdê nie maj± mózgu?
Lol, a wczoraj takie same rozwa¿ania prowadzi³am. I wniosek by³ chamski, ale jako¶ tam prywatnie Ci dam :>

A ode mnie: mam dosyæ! Chcê curry, kakao i pi±tkê z egzamu :< (ale pewnie nawet 3 nie dostanê ;()

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5971 on: 2009-01-25, 17:55:07 »
A ode mnie: mam dosyæ! Chcê curry, kakao i pi±tkê z egzamu :< (ale pewnie nawet 3 nie dostanê ;()

Kto¶ mnie tu do nauki napêdza³ ostatnio... ;). Nie bój nic, Kas, dasz radê, jak zawsze. Abstrahuj±c od wiedzy, od czego masz charyzmê i ¶ciemnianie? :P
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5972 on: 2009-01-25, 18:02:26 »

A ode mnie: mam dosyæ! Chcê curry, kakao i pi±tkê z egzamu :< (ale pewnie nawet 3 nie dostanê ;()

Ty mnie nawet nie denerwuj!  :? :? :? Ostatnio te¿ marudzi³a¶, a potem wypisywa³a¶ swoje piêkne ocenki w Ksiêdze wpisów radosnych  :P
Za¿alenie - wkurzaj± mnie ludzie, którzy wci±¿ powtarzaj± "nie zdam", "nie umiem", a w rezultacie dostaj± 4 i 5. Hipokryci  :P

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5973 on: 2009-01-25, 19:00:55 »

A ode mnie: mam dosyæ! Chcê curry, kakao i pi±tkê z egzamu :< (ale pewnie nawet 3 nie dostanê ;()

Ty mnie nawet nie denerwuj!  :? :? :? Ostatnio te¿ marudzi³a¶, a potem wypisywa³a¶ swoje piêkne ocenki w Ksiêdze wpisów radosnych  :P
Za¿alenie - wkurzaj± mnie ludzie, którzy wci±¿ powtarzaj± "nie zdam", "nie umiem", a w rezultacie dostaj± 4 i 5. Hipokryci  :P

Mnie te¿!
Ja jutro mam egzamin, pierwszy w mojej studenckiej karierze... uczylem sie... ale juz wszyst mi sie ********
:< Boli mnie g³owa i w ogole, nie zdam

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5974 on: 2009-01-25, 19:17:48 »
Sorry, ale to jest przedmiot, który mnie ani trochê nie interesuje, nie mo¿na powiedzieæ, ¿e siê przyda, a ¶ciemniaæ siê nie da (albo siê wie, albo nie). A ³adne oceny by³y z æwiczeñ, a te siê nie licz± do niczego (chyba, ¿e do dobrego samopoczucia, bo do ¶redniej wcale).
Uczyæ siê uczê, ale to jakie¶ bezcelowe (zw³aszcza, ¿e w dupie mam, jak siê oblicza odleg³o¶æ miejsk±, a jak euklidesow± i czym siê wszelkie miary ró¿ni± miêdzy sob±).

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5975 on: 2009-01-25, 22:34:06 »
Chory... grypa... :(
[under construction]

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5976 on: 2009-01-25, 23:00:59 »
Jutro kolejne ko³o.

W ¶rodê pierwszy egzamin.

W poniedzia³ek za tydzieñ najprawdopodobniej* najtrudniejszy egzamin - biomedyka.

*Gdyby Carlsberg robi³ egzaminy prawdopodobnie nie by³yby to najtrudniejsze egzaminy.

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5977 on: 2009-01-25, 23:44:12 »
Moje okulary trafi³ przys³owiowy szlag. Rozgniecione przeze mnie. Nie zostaje mi nic innego, tylko poci±æ siê szcz±tkami.
 ](*,) 

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5978 on: 2009-01-26, 19:01:12 »
I ch**.

By³o pierwsze 3+ z ko³a, by³o pierwsze 4+ z ko³a, by³o pierwsze 5 bez ko³a, by³o pierwsze 3 z ko³a, to teraz jest pierwsze niezaliczone ko³o.

+ wkurw na 3/4 grupy, mnóstwo dziewczyn z niej, tych spedalonych kretynów i wszystkich, którzy MUSZ¡ siê podlizaæ i jêczeæ "a nie ma szansy na cztery pluuuuuuuuuuus?", wszystkich, którzy podlizuj± siê do skretynia³ych feministek prowadz±cych æwiczenia i wszystkich, którzy nigdy nic nie potrafi±, a zawsze oszukaj± tak, ¿e wyjd± na swoje. (w tym momencie prze¶liczn±, przed³ug± wi±zankê sobie puszczam pod nosem, ale nie piszê jej na forum)

Mam ochotê komu¶ porz±dnie spraæ mordê.

edit: a rozchodzi siê nie o niezdanie ko³a, bo i tak wiem, ¿e w ¶rodê to poprawiê.
« Last Edit: 2009-01-26, 19:05:04 by Blek »

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5979 on: 2009-01-26, 20:05:11 »
g³upi jestem, ide sobie ze studiów... szukam pracy

bigfish

  • Posts: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last...
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5980 on: 2009-01-26, 22:52:32 »
Co¶ mnie bierze.

A przecie¿ nosi³em kalesony..
Life is like a mystery
With many clues, but with few answers

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5981 on: 2009-01-26, 23:34:06 »
Ostatnio z dnia pamiêtam tylko poranki i wieczory... permanentnie zmêczony.... kolejne niepowodzenia dobijaj±.. nie potrafiê sie skupiæ, mam problemy z pamiêci±... czêsto brakuje mi s³ów, nie potrafiê zmieniæ tego co we mnie spieprzone...
W ogóle to ja chce Ksiêga za¿aleñ Snufkina :( obiecuje codzienne aktualizacje


Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5982 on: 2009-01-26, 23:37:29 »
Ostatnio z dnia pamiêtam tylko poranki i wieczory... permanentnie zmêczony.... kolejne niepowodzenia dobijaj±.. nie potrafiê sie skupiæ, mam problemy z pamiêci±... czêsto brakuje mi s³ów, nie potrafiê zmieniæ tego co we mnie spieprzone...
W ogóle to ja chce Ksiêga za¿aleñ Snufkina :( obiecuje codzienne aktualizacje



Kup sobie taki suplement diety zwany "Sesja", ponoæ przynosi rezultaty je¶li chodzi o polepszenie siê pamiêci. Mój brat to ³yka³ przed matur± i chwali³ sobie efekty :).

Nic mi siê nie chce...

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5983 on: 2009-01-26, 23:38:10 »
Ostatnio z dnia pamiêtam tylko poranki i wieczory... permanentnie zmêczony.... kolejne niepowodzenia dobijaj±.. nie potrafiê sie skupiæ, mam problemy z pamiêci±... czêsto brakuje mi s³ów, nie potrafiê zmieniæ tego co we mnie spieprzone...

Jed¼ na wakacje. Daleko.

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5984 on: 2009-01-27, 00:07:36 »
Ostatnio z dnia pamiêtam tylko poranki i wieczory... permanentnie zmêczony.... kolejne niepowodzenia dobijaj±.. nie potrafiê sie skupiæ, mam problemy z pamiêci±... czêsto brakuje mi s³ów, nie potrafiê zmieniæ tego co we mnie spieprzone...

Jed¼ na wakacje. Daleko.

uhu, pojade w marcu do domu ze wspaniala wiadomoscia - zostaje :D to mnie wysla na dluuuuuuuuuuugie wakacje ;D