Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 947288 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6195 on: 2009-03-11, 19:24:58 »
Absurd nr 1 - kurs irlandzkiego, organizowany pod auspicjami Wydzia³u Filozoficznego (sic!), na który chêtnych jest dwadzie¶cia piêæ osób, najprawdopodobniej nie ruszy, poniewa¿... tylko 4 spo¶ród tych 25 osób jest z WF, prawie ca³a reszta (có¿ za niespodzianka, no kto by pomy¶la³... :-k) z Filologicznego. Wiêc razem z kole¿ank± pi±toroczn±, fighterk± zaprawion± w bojach z machin± administracyjn±, postanowi³y¶my uderzyæ do pani dziekan, by dofinansowa³a te prawie dwadzie¶cia filologów. I tu zaczyna siê absurd nr 2 - czekamy godzinê na ¶wiêty dy¿ur (13.00-14.00), przed gabinetem jeste¶my punkt 13.00 :
"Pani dziekan jeszcze nie przyjmuje". No dobra, niech se kobieta skoñczy tê kawê, trudno. Godzina 13.15:
"Bo tu jeszcze czeka jedna pani do przyjêcia i pani dziekan ci±gle nie zaczê³a przyjmowaæ, proszê czekaæ cierpliwie". Cokolwiek poirytowane (no lito¶ci, ile¿ mo¿na s±czyæ jedn± kawê), siadamy na schodach i czekamy. Godzina 13.40:
"Pani dziekan jest w tej chwili zajêta, proszê chwilê poczekaæ". Siê ju¿ zdrowo gotujemy ze z³o¶ci, ja rozumiem, ¿e kawa pani dziekan na  drabinie bytów stoi nieskoñczenie wy¿ej od szarego studenta, ale to ju¿ lekka przesada. Godzina 14.00, precz konwenanse, ³adujemy do gabinetu domagaj±c siê wyja¶nieñ. Sekretarka:
"Pani dziekan przyjmuje teraz umówionych profesorów, niech panie jeszcze troszkê zaczekaj±". Nie, nie mamy k***a ochoty marnowaæ kolejnej godziny na bycie ³askawie olewanymi ciep³ym moczem pani dziekan, kln±c na czym ¶wiat stoi wychodzimy.

 Nasuwa siê oczywiste pytanie: po cholerê ca³a ta farsa z dy¿urami 'dla studentów'? Dlaczego od razu nie mogli nam powiedzieæ, ¿e pani dziekan dzi¶ nas nie przyjmie i koniec? Musieli nam urywaæ dwie godziny z ¿ycia? Mo¿e niech od razu napisz±, ¿e z pani± dziekan trzeba siê wcze¶niej umówiæ telefonicznie i przynie¶æ kwiaty w zêbach, u³atwmy sobie ¿ycie. Jasne, wiem, ¿e studenci to mierzwa pod stopami pani prof. dr hab. dziekan, ale chyba nie trzeba a¿ tak ostentacyjnie i chamsko pokazywac nam, ¿e ma nas w nosie :x.
Jutro czeka nas przeprawa z paniami prodziekan. Hell yeah, nie mogê siê doczekaæ po prostu...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6196 on: 2009-03-11, 20:21:46 »
Czemu ostatnio wszystko siê sypie?  :(
Czy naprawdê wszystko musi byæ ¼le?
Nie mam ju¿ si³y, naprawdê  :(, co jeden problem rozwi±¿ê, zaraz nasuwa siê nastêpny. I nastêpny... i tak bez koñca. A polepszenia nie widaæ.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6197 on: 2009-03-11, 20:39:50 »
Nie mam ju¿ si³y, naprawdê  :(, co jeden problem rozwi±¿ê, zaraz nasuwa siê nastêpny. I nastêpny... i tak bez koñca. A polepszenia nie widaæ.
:goodman: £±cz±c siê w bólu przypominam: zawsze mo¿e byæ gorzej.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6198 on: 2009-03-12, 04:05:26 »
Niech ¿yje bezsenno¶æ :/
selfbanned

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6199 on: 2009-03-12, 20:20:12 »
Niech ¿yje bezsenno¶æ :/

Z wy³±czonym kompem ¶pi siê lepiej...

U mnie za¿alenie na 10h zajêæ dnia dzisiejszego... 20 min temu wróci³am. A jutro niefajna fizyka ;( (ja siê g³ównie fizyki na tych wszystkich studiach uczê :>)
wszystko, co sko¶ne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6200 on: 2009-03-12, 20:52:07 »
Niech ¿yje bezsenno¶æ :/

Z wy³±czonym kompem ¶pi siê lepiej...
Tak ci siê tylko zdaje...
selfbanned

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6201 on: 2009-03-12, 20:58:51 »
Niech ¿yje bezsenno¶æ :/

Z wy³±czonym kompem ¶pi siê lepiej...
Tak ci siê tylko zdaje...

Nie zdaje mi siê, tylko piszê z w³asnych do¶wiadczeñ, które mog± byæ ca³kiem b³êdne w odniesieniu do innej osoby.

Humor ma dzi¶ równiê pochy³± przed sob±.
wszystko, co sko¶ne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6202 on: 2009-03-12, 21:20:37 »
My¶la³em, ¿e ju¿ nie ma siê co posypaæ (jak siê ma sypaæ, jak same gruzy?!), a jednak, a jak! Opeth znowu pod wielkim znakiem zapytania... Pisa³em, ¿e mam dosyæ..? :/
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6203 on: 2009-03-12, 23:37:53 »
My¶la³em, ¿e ju¿ nie ma siê co posypaæ (jak siê ma sypaæ, jak same gruzy?!), a jednak, a jak! Opeth znowu pod wielkim znakiem zapytania... Pisa³em, ¿e mam dosyæ..? :/
Vrona, no we¼, nie rob nam tego! Przyje¿d¿aj!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6204 on: 2009-03-13, 20:26:00 »
Wrzody ¿o³±dkowe w koñcu mnie wykoñcz±... :(

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6205 on: 2009-03-14, 19:45:38 »
Wypierdoli³em (inaczej tego nie mogê uj±æ) na oblodzonych schodach, z wysoko¶ci metra przywali³em krêgos³upem o kant stopnia. Ledwo chodzê, boli, jutro do lekarza, k***a, cieszê siê, ¿e nogi czujê...
Mo¿e nied³ugo to wszystko zacznie mnie ¶mieszyæ..? Gorzej mo¿e byæ tylko trochê...

DOSYÆ!
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6206 on: 2009-03-14, 19:46:45 »
Biblioteka Narodowa to zwyk³e oszustwo. BUW te¿ (ale maj± jedn± pozycjê, której w BN nie ma, ³a³).
Generalnie nienawidzê tych instytucji (znaczy: prawie ka¿dej biblioteki, moja nienawi¶æ nie koncentruje siê tylko na w/w).

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6207 on: 2009-03-15, 15:18:56 »
Ludzie (czy tam ¿ycie -jakkolwiek) ucz± mnie, ¿e nie istniej± uczucia, ale tylko emocje. Jestem bardzo emocjonalna, ale czuje w stosunku do ¿ycia coraz wiêkszy ch³ód.


Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6208 on: 2009-03-17, 09:45:19 »
;C i tyle

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6209 on: 2009-03-17, 15:44:03 »
prawie 3 lata czeka³am na pewn± informacjê...w koñcu nadszed³ ten dzieñ...i to dzisiaj! k***a! akurat dzisiaj! lepszego dnia nie mog³o byæ, ju¿ i tak ka¿dego 17 i 18 marca szlag mnie trafia³, a teraz to ju¿ w ogóle! i przez t± informacjê znienawidzi³am miasto do którego chcia³am siê przprowadziæ w przysz³ym roku...teraz juz tego nie zrobiê! k***a! czemu tam???!!!!!!!!! :( :( :(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

 

lofty-success